Haku löysi 284 tulosta

Kirjoittaja mkk
08.12.2018 14:26
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Someron Voiman nyrkkeilykilpailut 8.12.2018
Vastaukset: 8
Luettu: 3722

Re: Someron Voiman nyrkkeilykilpailut 8.12.2018

SOMERON VOIMAN NYRKKEILYKISAT 8.12.2018 1. W54 kg Noora Kosonen HeTa - Maria Mehtälä TVS 5-0 2. TB57kg Teresa Mäkinen KaNy - Mona Häsä RiKK 5-0 3. 60 kg Mergim Kryeziu YTK- Taha Al-Mandi KNK 5-0 4. 69kg Artem Staaf KaNy - Hussein Psdkmohanad HäKi 5-0 5. 75 kg Ivan Perälä TVS - Makwan Amirkhani TuUL ...
Kirjoittaja mkk
07.12.2018 20:03
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Someron Voiman nyrkkeilykilpailut 8.12.2018
Vastaukset: 8
Luettu: 3722

Re: Someron Voiman nyrkkeilykilpailut 8.12.2018

Turun Jyryn C75 Kaarlo Parviainen ei osallistu

Kankaanpään Nyrkkeilijöiden 69 Jirka Laine ei osallistu

Kankaanpään Nyrkkeilijöistä osallistuu TC 57 Teresa Mäkinen
Kirjoittaja mkk
24.11.2018 13:15
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kilpailut Hämeenlinna 24.11 2018
Vastaukset: 9
Luettu: 4036

Re: Kilpailut Hämeenlinna 24.11 2018

MAURI BACKMANIN MUISTOKISAT HÄMEENLINNA 24.11.2018 1. B57 kg Bogdan Aliamov KuRi - Roberto Maranzani TuJy 3-0 2. 60 kg Mikael Syrjä RSG - Taha Al Mandi KNK DQ 3.r 3. 60 kg Santeri Kemppainen KalvI - Masi Jurvanen TTN 2-1 4. 64kg Hussein Psdkmohanad HäKi - Lassi Rissanen KuRi 3-0 5. 69 kg Abdifatah B...
Kirjoittaja mkk
04.11.2018 12:16
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A- ja B-junioreiden SM-kilpailut 3.-4.11.2018
Vastaukset: 10
Luettu: 3864

Re: A- ja B-junioreiden SM-kilpailut 3.-4.11.2018

A- ja B-junioreiden SM-kisat Lahti 3-4.11.2018 Lahden Kaleva Finaalit 4.11.2018: 1. TB50 kg Pihla Kaivo-oja TVS - Nina Huurunainen TuusNy 5-0 2. TB60 kg Jenni Rask NBC - Suvi Tujula VN 5-0 3. TB66 kg Eveliina Taimi TVS- Vilma Kuusikko KemPy 5-0 4. TB70kg Lia Pukkila VN - Mathilda Schimberg TVS 5-0 5...
Kirjoittaja mkk
03.11.2018 15:57
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A- ja B-junioreiden SM-kilpailut 3.-4.11.2018
Vastaukset: 10
Luettu: 3864

Re: A- ja B-junioreiden SM-kilpailut 3.-4.11.2018

A- ja B-junioreiden SM-kisat Lahti 3-4.11.2018 Lahden Kaleva Finaalit 4.11.2018: 1. TB50 kg Pihla Kaivo-oja TVS- Nina Huurunainen TuusNy 2. TB60 kg Suvi Tujula VN - Jenni Rask NBC 3. TB66 kg Eveliina Taimi TVS- Vilma Kuusikko KemPy 4. TB70kg Mathilda Schimberg TVS- Lia Pukkila VN 5. B57 kg Roberto M...
Kirjoittaja mkk
03.11.2018 13:20
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A- ja B-junioreiden SM-kilpailut 3.-4.11.2018
Vastaukset: 10
Luettu: 3864

Re: A- ja B-junioreiden SM-kilpailut 3.-4.11.2018

A- ja B-junioreiden SM-kisat Lahti 3-4.11.2018 Lahden Kaleva Tulokset 3.11.2018: 1. TB50 kg Nina Huurunainen TuusNy- Iiris Lempeä KemPy 5-0 2. TB60 kg Jenni Rask NBC - Mona Häsä RiKK 5-0 3. TB70 kg Lia Pukkila VN - Kiia Kalliola LaLa RSC 1.r 4. B48kg Rasmus Hatanpää EKH - Artturi Pechuyev SoVo 5-0 5...
Kirjoittaja mkk
03.11.2018 11:37
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A- ja B-junioreiden SM-kilpailut 3.-4.11.2018
Vastaukset: 10
Luettu: 3864

Re: A- ja B-junioreiden SM-kilpailut 3.-4.11.2018

A- ja B-junioreiden SM-kisat Lahti 3-4.11.2018 Lahden Kaleva Ottelulista 3.11.2018: 1. TB50 kg Nina Huurunainen TuusNy Iiris Lempeä KemPy 2. TB60 kg Jenni Rask NBC - Mona Häsä RiKK 3. TB70 kg Kiia Kalliola LaLa - Lia Pukkila VN 4. B48kg Rasmus Hatanpää EKH - Artturi Beskhujev SoVo 5. B57 kg Roberto ...
Kirjoittaja mkk
27.10.2018 12:14
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilykilpailut Nokialla 27.10.2018
Vastaukset: 14
Luettu: 3799

Re: Nyrkkeilykilpailut Nokialla 27.10.2018

Nokia 27.10.2018 Boxing Club Nokia Tulokset: 1. TC57 kg Teresa Mäkinen KaNy - Jenni Rask NBC R 2. TA57 kg Hanna Luukkonen BTH - Tanja Ulvinen WBC 2-1 3. B70 kg Pahelso Chi HäKi - Veikko Mäenpää TTN RSC 1.r 4. B75kg Alexey Linnavuori NBC- Santtu Majapuro WBC 2-1 5. 75 kg Tero Kytölä ViNy - Jirka Lain...
Kirjoittaja mkk
17.10.2018 19:32
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilykilpailut Nokialla 27.10.2018
Vastaukset: 14
Luettu: 3799

Re: Nyrkkeilykilpailut Nokialla 27.10.2018

Turun Jyrystä ilmoittautuu:

C51 Aarne Mikkonen
C70 Kaarlo Parviainen
B57 Alex Tamminen
Y81 Eldrin Barrera

Tuomari: Markku Kiili
Kirjoittaja mkk
17.10.2018 19:30
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilykilpailut Nokialla 27.10.2018
Vastaukset: 14
Luettu: 3799

Re: Nyrkkeilykilpailut Nokialla 27.10.2018

Kankaanpään Nyrkkeilijöistä ilmoittautuu:

CT57 Teresa Mäkinen
Y69 Artem Staaf
Y69 Jirka Laine
Y75 Tom Tuomi
Kirjoittaja mkk
30.09.2018 00:27
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kultahansikas-turnaus 29.9-30.9.2018 Lahti
Vastaukset: 8
Luettu: 4243

Re: Kultahansikas-turnaus 29.9-30.9.2018 Lahti

Kultahanska-turnaus 29 - 30.9.2018 Lahden Laaki Finaalit: 1. TC57 kg Teresa Mäkinen KaNy - Sissel Halmesmäki RiKK 3-0 2. D42 kg Abdelsalam El Gendy EKH- Diar Sarsenbayev TVS 2-1 3. C42 kg Richard Grönfors TVS - Oskar Piippo VäBT 5-0 4. C48 kg Joona Nurmi PoNMKY - Oliver Liponen JyNy 5-0 5. C54 kg Ma...
Kirjoittaja mkk
29.09.2018 19:38
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kultahansikas-turnaus 29.9-30.9.2018 Lahti
Vastaukset: 8
Luettu: 4243

Re: Kultahansikas-turnaus 29.9-30.9.2018 Lahti

Kultahanska-turnaus 29 - 30.9.2018 klo 12.00 Lahden Laaki Finaalit: 1. TC57 kg Sissel Halmesmäki RiKK- Teresa Mäkinen KaNy 2. D42 kg Abdelsalam El Gendy EKH -Diar Sarsenbayev TVS 3. C42 kg Oskar Piippo VäBT - Richard Grönfors TVS 4. C48 kg Oliver Liponen JyNy - Joona Nurmi PoNMKY 5. C54 kg Aarne Mik...
Kirjoittaja mkk
29.09.2018 18:13
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kultahansikas-turnaus 29.9-30.9.2018 Lahti
Vastaukset: 8
Luettu: 4243

Re: Kultahansikas-turnaus 29.9-30.9.2018 Lahti

Kultahanska-turnaus 29.9.2018 klo 18.00 Lahden Laaki Tulokset: 1. B57 kg Tuomas Alanko YTK - Harmandeep Brar TVS 4-1 2. B60 kg Serhat Ozan TVS - Pyry Koivula TTN 5-0 3. B63 kg Mikael Huusko LaLa - Elmeri Keskitalo HäKi 3-2 4. B70 kg Daniel Vähä-Antila LaKa- Kaarlo Koponen VN 4-1 5. B70 kg Sam Morova...
Kirjoittaja mkk
29.09.2018 13:44
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kultahansikas-turnaus 29.9-30.9.2018 Lahti
Vastaukset: 8
Luettu: 4243

Re: Kultahansikas-turnaus 29.9-30.9.2018 Lahti

Kultahanska-turnaus 29.9.2018 klo 18.00 Lahden Laaki Ottelulista: 1. B57 kg Tuomas Alanko YTK - Harmandeep Brar TVS 2. B60 kg Serhat Ozan TVS -Pyry Koivula TTN 3. B63 kg Mikael Huusko LaLa - Elmeri Keskitalo HäKi 4. B70 kg Daniel Vähä-Antila LaKa- Kaarlo Koponen VN 5. B70 kg Sam Morovat HeTa - Anton...
Kirjoittaja mkk
29.09.2018 13:18
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kultahansikas-turnaus 29.9-30.9.2018 Lahti
Vastaukset: 8
Luettu: 4243

Re: Kultahansikas-turnaus 29.9-30.9.2018 Lahti

Kultahanska-turnaus 29.9.2018 klo 13.00 Lahden Laaki Tulokset: 1. C42 kg Richard Grönfors TVS - Jesper Weckström KNK 5-0 2. C48 kg Joona Nurmi PoNMKY - Ivan Zuravel PoNS 5-0 3.F C51 kg Dmitri Kataja TVS - Tuukka Pelander PoNS 5-0 4.C54 kg Mark Zakharov TVS - Aaro Keränen MiNy 5-0 5. C57A kg Ville Pi...