Haku löysi 326 tulosta

Kirjoittaja mkk
04.10.2019 19:24
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: PERAN KISAT 12.10.19
Vastaukset: 14
Luettu: 2404

Re: PERAN KISAT 12.10.19

Turun Jyrystä

N 75kg Jenni Kiili
B 70kg Atigullah Habibullah
C 57kg Alex Määttälä

tuomari:Markku Kiili
Kirjoittaja mkk
29.09.2019 11:05
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kultahanskaturnaus 28.-29.9.2019 Mikkelissä
Vastaukset: 18
Luettu: 5737

Re: Kultahanskaturnaus 28.-29.9.2019 Mikkelissä

Kultahanska-turnaus 28-.29.9.2019 Mikkeli Mikkelin Nyrkkeilijät Finaalit 29.9.2019 klo 11.00 1. D39 kg Hussen Haidari TuUL - Khamzat Patiev HBC WO 2. CT42 kg Marissa Ylenius YTK - Venla Kokkonen MiNy 3-0 3. CT48 kg Venla Kaivola YTK - Jen Petälä TVS 3-0 4. C45kg Mathias Loorits PoNS - David Karyrov ...
Kirjoittaja mkk
28.09.2019 20:01
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kultahanskaturnaus 28.-29.9.2019 Mikkelissä
Vastaukset: 18
Luettu: 5737

Re: Kultahanskaturnaus 28.-29.9.2019 Mikkelissä

Kultahanska-turnaus 28-.29.9.2019 Mikkeli Mikkelin Nyrkkeilijät Finaalit 29.9.2019 klo 11.00 1. D39 kg Khamzat Patiev HBC - Hussen Haidari TuUL CT42 kg Marissa Ylenius YTK - Venla Kokkonen MiNy 3. CT48 kg Venla Kaivola YTK- Jen Petälä TVS 4. C45kg Mathias Loorits PoNS - David Karyrov Heta 5. C54kg J...
Kirjoittaja mkk
28.09.2019 17:13
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kultahanskaturnaus 28.-29.9.2019 Mikkelissä
Vastaukset: 18
Luettu: 5737

Re: Kultahanskaturnaus 28.-29.9.2019 Mikkelissä

Kultahanska-turnaus 28-.29.9.2019 Mikkeli Mikkelin Nyrkkeilijät Tulokset 28.9.2019 klo 17.00 1. F B50 kg Arttur Petshujev SoVo - Danil Aleksejev RUS 3-2 2. F B57 kg Dimitri Kataja TVS- Rasmus Hatanpää EKH 5-0 3. B63 kg Tino Läntinen TuJy - Sina Heidari TVS 5-0 4. B66kg Danylo Burlaka TVS - Pyry Koiv...
Kirjoittaja mkk
28.09.2019 13:12
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kultahanskaturnaus 28.-29.9.2019 Mikkelissä
Vastaukset: 18
Luettu: 5737

Re: Kultahanskaturnaus 28.-29.9.2019 Mikkelissä

Kultahanska-turnaus 28-.29.9.2019 Mikkeli Mikkelin Nyrkkeilijät Tulokset 28.9.2019 klo 13.00: 1. F D36 kg Vallteri Lehtiniemi TVS - Magamed Torshkhov HBC 2-1 2. D39 kg Khamzat Patiev HBC - Sören Kauremaa KNK 2-1 3. D39 kg Hussen Haidari TuUL - Sebastian Autio KiNK 3-0 4.F D45kg Nikita Kildejev RUS- ...
Kirjoittaja mkk
28.09.2019 12:07
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kultahanskaturnaus 28.-29.9.2019 Mikkelissä
Vastaukset: 18
Luettu: 5737

Re: Kultahanskaturnaus 28.-29.9.2019 Mikkelissä

Kultahanska-turnaus 28-.29.9.2019 Mikkeli Mikkelin Nyrkkeilijät Ottelulista 28.9.2019 klo 17.00: 1.F B50 kg Danil Aleksejev RUS - Arttur Petshujev SoVo 2.F B57 kg Dimitri Kataja TVS - Rasmus Hatanpää EKH 3. B63 kg Tino Läntinen TuJy - Sina Heidari TVS 4. B66kg Pyry Koivula TTN - Danylo Burlaka TVS 5...
Kirjoittaja mkk
28.09.2019 12:05
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kultahanskaturnaus 28.-29.9.2019 Mikkelissä
Vastaukset: 18
Luettu: 5737

Re: Kultahanskaturnaus 28.-29.9.2019 Mikkelissä

Kultahanska-turnaus 28-.29.9.2019 Mikkeli Mikkelin Nyrkkeilijät Ottelulista 28.9.2019 klo 13.00: 1. F D36 kg Magomed Torshkhov HBC Valtteri Lehtiniemi TVS 2. D39 kg Khamzat Patiev HBC - Sören Kauremaa KNK 3. D39 kg Hussen Haidari TuUL - Sebastian Autio KiNK 4.F D45kg Nikita Kildejev RUS - Daniel Isa...
Kirjoittaja mkk
23.09.2019 10:14
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A-ja B-junioreiden SM-kilpailut 2-3.11.2019
Vastaukset: 0
Luettu: 480

A-ja B-junioreiden SM-kilpailut 2-3.11.2019

KILPAILUKUTSU A-JA B-JUNIOREIDEN SM-KILPAILUT 2-3.11.2019 TYTÖT JA POJAT Paikka: Pääskyvuoren koulu, osoite: Talvitie 10, 20610 Turku Aikataulu: Lauantai 2.11.2019 10.00–11.00 lääkärintarkastus ja punnitus sekä tuomareiden ilmoittautuminen Pääskyvuoren koulu 12.00 arvonta 13.30 tuomarikokous 14.00 k...
Kirjoittaja mkk
09.09.2019 20:14
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: NÄÄSNYRKKEILYT 14.9.2019
Vastaukset: 17
Luettu: 4104

Re: NÄÄSNYRKKEILYT 14.9.2019

Turun Jyrystä ilmoittautuu:


C54 kg Alex Määttälä
B57 kg Roberto Maranzani
B63 kg Tino Läntinen
B66 kg Mikko Entonen

Tuomari: Markku Kiili
Kirjoittaja mkk
01.07.2019 09:32
Keskustelualue: Tiedotefoorumi
Aihe: SNL:n alueleiri Kisakeskus 10-11.8.2019
Vastaukset: 1
Luettu: 1098

SNL:n alueleiri Kisakeskus 10-11.8.2019

SNL:n Eteläisen ja Itäisenalueen Avoin Nyrkkeilyleiri Raaseporin Kisakeskuksessa 10-11.8.2019 Leiri alkaa la 10.8 klo 13.00 ja päättyy su 11.8 klo 15.00 Leirin hinta 75 e henkilö. Laskutetaan sis: Majoituksen, ruokailun ja harjoituksen. Leiri on tarkoitettu kaikille nyrkkelijöille ja valmentajille L...
Kirjoittaja mkk
18.05.2019 12:58
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Borgå Boxingin salikilpailut 18.5.2019
Vastaukset: 21
Luettu: 5103

Re: Borgå Boxingin salikilpailut 18.5.2019

Borgå Boxing salikilpailut 18.5.2019 1. D45 kg Handre Chi HäKi - Vilho Hakanen AkI 3-0 2. N 64 kg Emilia Orava RiKK - Anni Nissinen KoNy RSC 1.r 3. TA 60 kg Mona Häsä RiKK - Kaisa Nissinen KoNy 3-0 4. TB 63 kg Petra Ainiala YTK - Juline Luther VeNy 3-0 5. B 75 kg Lassi Mehtomaa YTK - Mikko Nokia TuU...
Kirjoittaja mkk
12.05.2019 17:48
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019
Vastaukset: 21
Luettu: 9706

Re: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019

SM-KILPAILUT 11-12.5.2019 HELSINKI Finaalit 12.5.2019 klo 17.30 1. W75 kg Elina Huttunen KoVo- Julia Kavander VäBT 4-1 2. +91 kg Antti Lehmusvirpi WBC - Jose Markki JäKi 5-0 3. W69 kg Elina Gustafsson HeTa- Anu Lammi Heta WO 4. 81 kg Krzysztof Wolciechowski KuKu -Topias Lepo BoBox 3-2 5. W64kg Anett...
Kirjoittaja mkk
12.05.2019 13:32
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019
Vastaukset: 21
Luettu: 9706

Re: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019

SM-KILPAILUT 11-12.5.2019 HELSINKI Finaalit 12.5.2019 klo 13.00 1. W48 kg Satu Lehtonen AkI -Noora Kirppu HeTa 5-0 2. 60 kg Arslan Khataev PoNS- Santeri Kemppainen KalvI 5-0 3. W51kg Mia Salokannel TuTe- Fatma Hajidazeh RoRe WO 4. 64 kg Niazz Ahmadi TVS- Rami El Jahiri BoBox 5-0 5. W54 kg Jonna Hakk...
Kirjoittaja mkk
11.05.2019 17:45
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019
Vastaukset: 21
Luettu: 9706

Re: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019

SM-KILPAILUT 11-12.5.2019 HELSINKI Tulokset 11.5.2019 klo 17.30 1. W60 kg Anni Viantie LaKa -Naiimo Bulhan LoNK RSC 3.r 2. W64 kg Anette Valtanen HeTa - Erika Tarvainen RiKK 5-0 3. 75 kg Santeri Laine KKU - Joona Roth KajKu 5-0 4. W75 kg Elina Huttunen KoVe - Laura Tervo BoBox 5-0 5. W69 kg Elina Gu...
Kirjoittaja mkk
11.05.2019 13:19
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019
Vastaukset: 21
Luettu: 9706

Re: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019

SM-KILPAILUT 11-12.5.2019 HELSINKI Tulokset 11.5.2019 klo 13.00 1. 60 kg Arslan Khataev PoNS- Lassi Rissanen KuRi 5-0 2. 60 kg Santeri Kemppainen KalvI -Azizullah Shirzad TVS 5-0 3. W51 kg Mia Salokannel TuTe- Laura Myllymäki ONS 4-1 4. 64 kg Niazz Ahmadi TVS - Timo Liljeroos HeTa 5-0 5. 64 kg Rami ...