Haku löysi 72 tulosta

Kirjoittaja Oulun Tarmo
03.01.2020 15:02
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Lapin Lukon ja Rovaniemen Reippaan salikilpailut 11.1.2020
Vastaukset: 14
Luettu: 2536

Re: Lapin Lukon ja Rovaniemen Reippaan salikilpailut 11.1.2020

Oulun Tarmosta:

C-47 kg Werapat Jorapai (3 ott.)
B-57 kg Jere Jokela (2 ott.)
Kirjoittaja Oulun Tarmo
31.10.2019 21:28
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Lapin Lukon ja Rovaniemen Reippaan salikilpailut 9.11.2019
Vastaukset: 14
Luettu: 4800

Re: Lapin Lukon ja Rovaniemen Reippaan salikilpailut 9.11.2019

Oulun Tarmosta kilpailuihin osallistuu:

C-45 kg Werapat Jorapai (2 ott.)
B-54 kg Jere Jokela (1 ott.)
Kirjoittaja Oulun Tarmo
16.04.2018 17:40
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Antero Halosen muistokilpailut Varkaudessa 21.4
Vastaukset: 21
Luettu: 8073

Re: Antero Halosen muistokilpailut Varkaudessa 21.4

Oulun Tarmosta:

B-60 kg Tawfik Hadda 5 ott.
Kirjoittaja Oulun Tarmo
02.04.2018 13:52
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Lapin Lukon ja Rovaniemen Reippaan salikisat 7.4.2018
Vastaukset: 8
Luettu: 4450

Re: Lapin Lukon ja Rovaniemen Reippaan salikisat 7.4.2018

Oulun Tarmosta:

B-60 kg Taffik Hadda (4 ott.)
A-56-60 kg Rahmat Sultani (0 ott.)
Kirjoittaja Oulun Tarmo
19.02.2018 16:41
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Raahen Salikilpailut 24. 2. 2018
Vastaukset: 17
Luettu: 8066

Re: Raahen Salikilpailut 24. 2. 2018

Oulun Tarmo lisää:
B-63 kg Tawfik Hadda 3 ott.
Kirjoittaja Oulun Tarmo
19.02.2018 08:52
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Raahen Salikilpailut 24. 2. 2018
Vastaukset: 17
Luettu: 8066

Re: Raahen Salikilpailut 24. 2. 2018

Oulun Tarmosta:

B-54 kg Veera Kukka (1 ott.)

D-33 kg Ricardo Lindgren (0 ott.)
D-33 kg Samuli Patronen (0 ott.)
C-48 kg Veikko Kämäräinen (2 ott.)
Kirjoittaja Oulun Tarmo
04.01.2018 22:15
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Lapin Lukon ja Rovaniemen Reippaan salikisat 13.1.2018
Vastaukset: 14
Luettu: 5849

Re: Lapin Lukon ja Rovaniemen Reippaan salikisat 13.1.2018

Oulun Tarmosta:

B-46 kg Arttu Suhonen (0 ott.)
B-54 kg Konsta Meriläinen (5 ott.)
B-63 kg Tawfik Hadda (0 ott.)
Kirjoittaja Oulun Tarmo
03.01.2018 16:15
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Salikilpailut Kuopiossa 6.1.2018
Vastaukset: 9
Luettu: 4175

Re: Salikilpailut Kuopiossa 6.1.2018

Oulun Tarmosta:

B-46 kg Arttu Suhonen (0 ott.)
B-54 kg Konsta Meriläinen (5 ott.)
B-63 kg Tawfik Hadda (0 ott.)
Kirjoittaja Oulun Tarmo
21.11.2017 20:14
Keskustelualue: Tiedotefoorumi
Aihe: POHJOISEN ALUEEN NYRKKEILYLEIRI 25.-26.11.2017 KEMPELE
Vastaukset: 1
Luettu: 3229

Re: POHJOISEN ALUEEN NYRKKEILYLEIRI 25.-26.11.2017 KEMPELE

Aikaisemmin ilmoitettujen lisäksi leirille on tulossa harjoittelijoita ainakin Rovaniemen Reippaasta, Raahen Nyrkkeilijöistä ja Tampereen Voimailuseurasta sekä mahdollisesti Ykspihlajan Reimasta ja Oulun Kamppailuklubilta. Osallistujia on siis runsaasti tulossa. Toki mukaan mahtuu edelleenkin. Ilkka...
Kirjoittaja Oulun Tarmo
10.11.2017 18:31
Keskustelualue: Tiedotefoorumi
Aihe: POHJOISEN ALUEEN NYRKKEILYLEIRI 25.-26.11.2017 KEMPELE
Vastaukset: 1
Luettu: 3229

POHJOISEN ALUEEN NYRKKEILYLEIRI 25.-26.11.2017 KEMPELE

POHJOISEN ALUEEN NYRKKEILYLEIRI 25.-26.11.2017 Kempelehalli, Koulutie 3, 90440 KEMPELE LAUANTAI 25.11.2017 Klo 12.00 Harjoitukset Klo 18.00 Harjoitukset SUNNUNTAI 26.11.2017 Klo 10.00 Harjoitukset Klo 14.00 Harjoitukset Leirin vetäjänä toimii Suomen Nyrkkeilyliiton päävalmentaja Jarkko Pitkänen Leir...
Kirjoittaja Oulun Tarmo
10.11.2017 18:31
Keskustelualue: Tiedotefoorumi
Aihe: POHJOISEN ALUEEN NYRKKEILYLEIRI 25.-26.11.2017 KEMPELE
Vastaukset: 0
Luettu: 2705

POHJOISEN ALUEEN NYRKKEILYLEIRI 25.-26.11.2017 KEMPELE

POHJOISEN ALUEEN NYRKKEILYLEIRI 25.-26.11.2017 Kempelehalli, Koulutie 3, 90440 KEMPELE LAUANTAI 25.11.2017 Klo 12.00 Harjoitukset Klo 18.00 Harjoitukset SUNNUNTAI 26.11.2017 Klo 10.00 Harjoitukset Klo 14.00 Harjoitukset Leirin vetäjänä toimii Suomen Nyrkkeilyliiton päävalmentaja Jarkko Pitkänen Leir...
Kirjoittaja Oulun Tarmo
03.11.2017 20:10
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A- JA B-JUNIOREIDEN SUOMENMESTARUUSKILPAILUT OULU 4.-5.11.
Vastaukset: 6
Luettu: 7601

Re: A- JA B-JUNIOREIDEN SUOMENMESTARUUSKILPAILUT OULU 4.-5.1

Tuomarit:
Jouni Hartman
Petri Hirvasniemi
Terhi Jutila
Kai Kandelin
Ritva Liimatainen
Gigi Lenkkeri
Matteus Pirinen
Alpo Risteli
Perttu Sarja
Teemu Tietäväinen
Pirjo Vihelä
Kari Åman

vain sunnuntaina:
Markku Kalliorinne
Kirjoittaja Oulun Tarmo
02.10.2017 18:24
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A- JA B-JUNIOREIDEN SUOMENMESTARUUSKILPAILUT OULU 4.-5.11.
Vastaukset: 6
Luettu: 7601

A- JA B-JUNIOREIDEN SUOMENMESTARUUSKILPAILUT OULU 4.-5.11.

KILPAILUKUTSU Aika 4.-5.11.2017 Paikka Oulun Urheilutalo, Osoite: Rantakatu 15, 90120 Oulu Aikataulu lauantai 4.11. 10.00-11.00 lääkärintarkastus ja punnitus sekä tuomareiden ilmoittautuminen 12.00 arvonta 14.30 tuomarikokous 15.00 kilpailujen avaus ja ottelut sunnuntai 5.11. 8.30-9.00 lääkärintarka...
Kirjoittaja Oulun Tarmo
09.01.2017 21:54
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Lapin Lukon ja Rovaniemen Reippaan salikisat 14.1.2017
Vastaukset: 12
Luettu: 9325

Re: Lapin Lukon ja Rovaniemen Reippaan salikisat 14.1.2017

C60kg Kia Vuorenhuhta, OuTa jää pois
C50kg Matias Tiri, OuTa tilalle
Kirjoittaja Oulun Tarmo
07.01.2017 10:55
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Lapin Lukon ja Rovaniemen Reippaan salikisat 14.1.2017
Vastaukset: 12
Luettu: 9325

Re: Lapin Lukon ja Rovaniemen Reippaan salikisat 14.1.2017

Oulun Tarmosta:

Tytöt C-60 kg Kia Vuorenhuhta 1 ott.
D-48 kg Niko Päiveröinen 2 ott.
B-52 Konsta Meriläinen 1 ott.
A-64 Jami Kalliorinne 2 ott.