Haku löysi 61 tulosta

Kirjoittaja Buglioni00
29.11.2020 18:23
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 27.-29.11.2020, Rovaniemi
Vastaukset: 9
Luettu: 7303

Re: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 27.-29.11.2020, Rovaniemi

MITALISTIT MITALITAULUKKO 52 kg 1. Shirahmad Hassani, HSC 2. Mahamadou Conteh, RSG 56 kg 1. Ari Baktyar Ari, EKH 2. Jussi Pajuniemi, RSG 60 kg 1. Lassi Rissanen, KuRi 2. Azizullah Shirzad, TVS 3. Tatu Maunu, EKH 3. Markus Pasanen, SJK 64 kg 1. Santeri Kemppainen, VB 2. Jere Niemeläinen, TuUL 3. Juho...
Kirjoittaja Buglioni00
28.11.2020 21:10
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 27.-29.11.2020, Rovaniemi
Vastaukset: 9
Luettu: 7303

FINAALIT

FINAALIT SU 29.11. KLO 13.00 W48 kg Kirppu Noora (HeTa) - Väärälä Riikka (RaNy) 5-0 52kg Hassani Shirahmad (HSC) - Conteh Mahamadou (RSG) 5-0 W51kg Kaivo-oja Pihla (TVS) - Mehtälä Maria (TVS) 5-0 W64kg Valtanen Anette (HeTa) - Jääskeläinen Johanna (KuRi) 5-0 56kg Baktyar Ari (EKH) - Pajuniemi Jussi...
Kirjoittaja Buglioni00
28.11.2020 00:37
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 27.-29.11.2020, Rovaniemi
Vastaukset: 9
Luettu: 7303

Re: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 27.-29.11.2020, Rovaniemi

LA klo 17.00 W54kg Hakkarainen Jonna (NBC) - Jokiaho Emma (TVS) 5-0 W54kg Hajizadeh Fatma (VN) - Jutila Anna (HeTa) 5-0 W57kg Viitanen Vilma (MiNy) - Ylivirta Kati (LaLu) 4-1 W57kg Lausti Marjut (NBC) - Niemi Riikka (TVS) 5-0 69kg Behruz Aydin (OKK) - Jalava Julian (KNK) 5-0 69kg Nuri Amin (HeTa) - ...
Kirjoittaja Buglioni00
27.11.2020 19:19
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 27.-29.11.2020, Rovaniemi
Vastaukset: 9
Luettu: 7303

Re: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 27.-29.11.2020, Rovaniemi

LA klo 13.00 W48kg Kirppu Noora (HeTa) - Karjalainen Minna (NAJ) 4-1 W51kg Mehtälä Maria (TVS) - Raivio jasmiina (Rore) RSC r1 W51kg Kaivo-oja Pihla (TVS) - Kakkonen Tessa (HeTa) 5-0 W64kg Valtanen Anette (HeTa) - Väin Kristel (TVS) 5-0 W64kg Jääskeläinen Johanna (KuRi)- Huttunen Johanna (HeTa) 4-1 ...
Kirjoittaja Buglioni00
27.11.2020 16:17
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 27.-29.11.2020, Rovaniemi
Vastaukset: 9
Luettu: 7303

Re: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 27.-29.11.2020, Rovaniemi

PE 27.11. klo 16.00 N51kg Mehtälä Maria (TVS) - Myllymäki Laura (ONS) 5-0 N54kg Jokiaho Emma (TVS) - Kiviharju Mira (KEI) 5-0 N57kg Ylivirta Kati (LaLu) - Karjalainen Jenni (HeTa) 5-0 69kg Behruz Aydin (OKK) - Toe-Usansuu Nutah (RSG) 5-0 69kg Jalava Julian (KNK) - Rauhala Michel (HSC) 4-1 69kg Koivu...
Kirjoittaja Buglioni00
27.11.2020 12:59
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 27.-29.11.2020, Rovaniemi
Vastaukset: 9
Luettu: 7303

PE KLO 16.00 OTTELUTILAISUUS

PE 27.11. klo 16.00 N51kg Mehtälä Maria (TVS) - Myllymäki Luara (ONS) N54kg Jokiaho Emma (TVS) - Kiviharju Mira (KEI) N57kg Karjalainen Jenni (HeTa) - Ylivirta Kati (LaLu) 69kg Behruz Aydin (OKK) - Toe-Usansuu Nutah (RSG) 69kg Rauhala Michel (HSC) - Jalava Julian (KNK) 69kg Jalervo Andreas (HSC) - K...
Kirjoittaja Buglioni00
31.10.2020 21:12
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A ja B junioreiden SM-kilpailut 31.10.-1.11.2020
Vastaukset: 20
Luettu: 9621

FINAALIT 1.11.2020

A- ja B-NUORTEN SM-FINAALIT 1.11.2020 1. B52kg Vainiomäki Rene (NaJ) - Meitsar Mathias (TuusNy) 5-0 2. B57kg Suhonen Johannes (HNT) – Chi Wahnay (HäKi) RSC 3. erä 3. B60kg Kataja Dmitrii (TVS) - Jansson Unto (KoVo) 5-0 4. B63kg Zakharov Mark (TVS) –Pihkola Ville (LaKa) 5-0 5. B70kg Noioso Jimi (YTK ...
Kirjoittaja Buglioni00
31.10.2020 17:56
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A ja B junioreiden SM-kilpailut 31.10.-1.11.2020
Vastaukset: 20
Luettu: 9621

Nuorten finaalimatsit 1.11.2020 klo 11.30

A- ja B-NUORTEN SM-FINAALIT 1.11.2020 1. B52kg Meitsar Mathias (TuusNy) – Vainiomäki Rene (NaJ) 2. B57kg Suhonen Johannes (HNT) – Chi Wahnay (HäKi) 3. B60kg Jansson Unto (KoVo) – Kataja Dmitrii (TVS) 4. B63kg Zakharov Mark (TVS) – Pihkola Ville (LaKa) 5. B70kg Guzman Aleksi (KiNK) – Noioso Jimi (YTK...
Kirjoittaja Buglioni00
31.10.2020 17:55
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A ja B junioreiden SM-kilpailut 31.10.-1.11.2020
Vastaukset: 20
Luettu: 9621

FINAALIOTTELUT 1.11.2020

A- ja B-NUORTEN SM-FINAALIT 1.11.2020 1. B52kg Meitsar Mathias (TuusNy) – Vainiomäki Rene (NaJ) 2. B57kg Suhonen Johannes (HNT) – Chi Wahnay (HäKi) 3. B60kg Jansson Unto (KoVo) – Kataja Dmitrii (TVS) 4. B63kg Zakharov Mark (TVS) – Pihkola Ville (LaKa) 5. B70kg Guzman Aleksi (KiNK) – Noioso Jimi (YTK...
Kirjoittaja Buglioni00
31.10.2020 17:53
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A ja B junioreiden SM-kilpailut 31.10.-1.11.2020
Vastaukset: 20
Luettu: 9621

Nuorten finaalimatsit 1.11.2020 klo 11.30

A- ja B-NUORTEN SM-FINAALIT 1.11.2020 1. B52kg Meitsar Mathias (TuusNy) – Vainiomäki Rene (NaJ) 2. B57kg Suhonen Johannes (HNT) – Chi Wahnay (HäKi) 3. B60kg Jansson Unto (KoVo) – Kataja Dmitrii (TVS) 4. B63kg Zakharov Mark (TVS) – Pihkola Ville (LaKa) 5. B70kg Guzman Aleksi (KiNK) – Noioso Jimi (YT...
Kirjoittaja Buglioni00
31.10.2020 11:15
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A ja B junioreiden SM-kilpailut 31.10.-1.11.2020
Vastaukset: 20
Luettu: 9621

2. OTTELUTILAISUUDEN LISTA JA TULOKSET klo 18

2. OTTELUTILAISUUDEN LISTA JA TULOKSET klo 18.00 1) A56kg Panday Sandip (VN) – Pajuniemi Jussi (RSG) 5-0 (Sandipille mestaruus) 2) A60kg Maunu Tatu (EKH) - Lehto Lauri (Crest) 5-0 (Manunulle mestaruus) 3) B66kg Burlaka Danylo (TVS) – Haliti Lorik (NaJ) 5 - 0 (Danylolle mestaruus) 4) TA57kg Syyri Emm...
Kirjoittaja Buglioni00
31.10.2020 10:51
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A ja B junioreiden SM-kilpailut 31.10.-1.11.2020
Vastaukset: 20
Luettu: 9621

SM-kisat 1. ottelutilaisuus 31.10. klo 12.00, listat ja tulokset

1. OTTELUTILAISUUDEN LISTAT JA TULOKSET 1) A64kg Tolonen Hannes (TaE) - Heiskanen Valtteri (VäBt) 3-2 2) A64kg Niemeläinen Jere (TuUL) - Koivula Pyry (TTN)5 -0 3) A69kg Jalava Julian (KNK) - Enola Juuso (PNMKY) 4-1 4) A75kg Korpas Antton (EKH) - Riikonen Jonatan (TuUL) 5-0 5) A91kg Nysted Nikita (K...
Kirjoittaja Buglioni00
21.10.2020 13:49
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Ruskiksen Skabat nro. 397 25.10
Vastaukset: 38
Luettu: 10485

FB live kuvaaja pois pelistä

Hei

En valitettavasti pysty vallitsevan koronavaiheen takia osallistumaan sunnuntaina Rusan skabojen kuvaamiseen.

Mikäli kisat järjestetään, olisi hienoa, jos tilalleni löytyy sijainen.
Helpoiten hoituu iPadillä (vaakatasossa kuvaus) FB-livenä. Max. 4 h lähetys.

Pahoittelut

t. Päivi Ahola, HTN
Kirjoittaja Buglioni00
08.03.2020 10:55
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn 39.GeeBee turnaus 6-8.3.2020
Vastaukset: 6
Luettu: 4702

Re: Nyrkkeilyn 39.GeeBee turnaus 6-8.3.2020

FINAALIT 8.3. klo 13 W60kg Viitanen Vilma FIN - Asatrian Nune RUS 3-2 W64kg Avtina Irina RUS - Valtanen Anette FIN 4-1 52kg Egorov Vasili RUS - Kovalenko Pavlo UKR 5-0 57kg Khalakov Abdumalik UZB¨ - Yeraliyev Kairat KAZ 4-1 57kg B Ibrahim Nebil SWE - Rohullah Yousof AFG 5-0 63kg Mazur Aleksei RUS -...
Kirjoittaja Buglioni00
07.03.2020 12:47
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn 39.GeeBee turnaus 6-8.3.2020
Vastaukset: 6
Luettu: 4702

Re: Nyrkkeilyn 39.GeeBee turnaus 6-8.3.2020

SEMI-FINAALIT 2 LA KLO 18.00 57kg YERALIYEV Kairat KAZ - RODRIGUEZ Jordan FRA 3-2 57kg KHALAKOV Abdumalik UZB - SHUMKOV Vsevolod RUS 3-2 57kgB IBRAHIM Nebil SWE - RISSANEN Lassi FIN 3-2 57kgB RONHULLAH Yousof AFG - UNSWORTH Billy WAL 3-2 69kg SHYMBERGENOV Aslanbek KAZ - BEHRUZ Aydin FIN 5-0 69kg SO...