Haku löysi 6 tulosta

Kirjoittaja JMK
24.03.2018 21:42
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: NUORISONYRKKEILYPÄIVÄT JA MIESTEN SEKÄ NAISTEN SM-KARSINTAKILPAILUT
Vastaukset: 16
Luettu: 19643

Re: NUORISONYRKKEILYPÄIVÄT JA MIESTEN SEKÄ NAISTEN SM-KARSINTAKILPAILUT

25.3.2018 klo 12.00 Finaalit: 1. N54 kg Mia Salokannel TuTe Leena Kolari HSC 2. N57 kg Jenni Karjalainen HeTa Erika Rinne JäKK 3. N60 kg Karoliina Åberg RSG Tiina Hahl HeiVo 4. 60 kg Mikael Syrjä RSG Taha Al-Mandi KNK 5. 64 kg Murad Ahilgov PoNS Karrar Hleil KNK 6. 75 kg Ari Nevalainen BTH Jere Ahon...
Kirjoittaja JMK
09.12.2017 17:28
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Suomi-Ruotsi Nyrkkeilymaaottelu Somerolla 9.12.2017 klo 13
Vastaukset: 1
Luettu: 6089

Re: Suomi-Ruotsi Nyrkkeilymaaottelu Somerolla 9.12.2017 klo

1 (W51kg) SALOKANNEL Mia TUTE - KOSONEN Noora HETA RED WP 2:1 29:28 28:29 29:28 2 (W54kg) SVENSSON Sara SWE - KIVISTÖ Kristiina FIN BLUE WP 2:1 29:28 28:29 27:29 3 (60kg) TESFAGABR Biniam SWE - VANHANEN Jesse FIN RED WP 3:0 30:25 29:27 30:26 4 (W60kg) JELIC Jelena SWE POTKONEN - Mira FIN BLUE WP 3:0...
Kirjoittaja JMK
04.11.2017 17:20
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A- JA B-JUNIOREIDEN SUOMENMESTARUUSKILPAILUT OULU 4.-5.11.
Vastaukset: 6
Luettu: 12085

Re: A- JA B-JUNIOREIDEN SUOMENMESTARUUSKILPAILUT OULU 4.-5.1

Finaalit 1. B52 Myllyperkiö Lauri LAKA - Meriläinen Konsta OUTA 5-0 2. B60 Okkonen Elias OUTA - Niemeläinen Jere TUUL 5-0 3. B63 Jalovaara Pauli LAKA - Nordensved Valtteri 3-2 4. B66 Mäkelä Aksa TVS - Lähteenmäki Otto TTN 5-0 5. B70 Helin Joonas NOBC - Fofanov Aleksi LAKA 4-1 6. B75 Nystedt Nikita K...
Kirjoittaja JMK
04.11.2017 14:55
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: A- JA B-JUNIOREIDEN SUOMENMESTARUUSKILPAILUT OULU 4.-5.11.
Vastaukset: 6
Luettu: 12085

Re: A- JA B-JUNIOREIDEN SUOMENMESTARUUSKILPAILUT OULU 4.-5.1

A-B SM-kisat OULU 1. B60 Niemeläinen Jere TUUL - Serhat Ozan TVS 4-1 2. B63 Nordensved Valtteri KASI - Uusitalo Aatu LALU 5-0 3. B66 Mäkelä Aksa TVS - Korpas Antton EKH 5-0 4. B70 Helin Joonas NOBC - Ketven Santtu YTK 3-2 5. A60 Kadyrov Kerim VN - Pihkola Jesse LALA 5-0 6. A64 Sahlberg Aleksi BOBOX ...
Kirjoittaja JMK
27.10.2017 10:09
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kamppailupäivät SOTUL 2017
Vastaukset: 1
Luettu: 5953

Re: Kamppailupäivät SOTUL 2017

PE 27.10.2017 1 Welter (T69kg) OPP KARKKULAINEN Jani HELVU - JÄÄK NUIJA Andrei KOUVU RED WP 2:1 29:28 28:29 30:27 2 Middle (T75kg) JÄÄK KAREJOKI Mikael KOUVU - OPP VUORIKOSKI Miro SÄKVU BLUE WP 3:0 27:30 25:30 27:29 3 Light Heavy (T81kg) OPP REMES Mikko HELVU - JÄÄK ARUTJUNJAN Aram KOUVU BLUE ABD R1...
Kirjoittaja JMK
26.10.2017 14:33
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kamppailupäivät SOTUL 2017
Vastaukset: 1
Luettu: 5953

Kamppailupäivät SOTUL 2017

KE 25.10.2017 1 Welter (T69kg) OPP HUTTUNEN Jussa HÄMVU - MATR HUUSKONEN Mika TURVU BLUE WP 3:0 28:29 27:30 28:29 2 Middle (T75kg) ALIK VARTIAINEN Jan-Eemil KOUVU - JÄÄK NUKARI Eerik KOUVU BLUE WP 3:0 27:30 27:30 27:30 3 Light Heavy (T81kg) OPP REMES Mikko HELVU - ALIK NUOTIO Samuel TAMVU RED WP 3:0...