Haku löysi 368 tulosta

Kirjoittaja mkk
04.05.2019 16:01
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: 33. Junioreiden kansainvälinen Pirkka-Turnaus 4.-5.5.2019
Vastaukset: 6
Luettu: 7429

Re: 33. Junioreiden kansainvälinen Pirkka-Turnaus 4.-5.5.2019

33. junioreiden kansainvälinen Pirkka-Turnaus 4-5.5.2019 Tulokset 4.5.2019 klo 13.00 kehä B 1. D36 kg Vladislav Pavlov RUS- Hussen Haidadi FIN/TuUL 3-0 2. D36kg Donart Xhaferi FIN/TVS- Sebastian Autio FIN/KiNK 3-0 3. D42 kg Alfie James -WAL Handre Chi FIN/HäKi 2-1 4. C39kg Durada Awdishou FIN/KiNK- ...
Kirjoittaja mkk
04.05.2019 15:01
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: 33. Junioreiden kansainvälinen Pirkka-Turnaus 4.-5.5.2019
Vastaukset: 6
Luettu: 7429

Re: 33. Junioreiden kansainvälinen Pirkka-Turnaus 4.-5.5.2019

33. junioreiden kansainvälinen Pirkka-Turnaus 4-5.5.2019 Tulokset 4.5.2019 klo 13.00 kehä A 1. A56 kg Noah Nordby SWE- Kristian Asula FIN/RSG 5-0 2. A60 kg Saddaj Ali Rezaei FIN -John Mattin Sulivani SWE ABD 3.r 3. A64 kg/ A Peter Ahlberg SWE- Anton Poropudas FIN/JäKK 5-0 4. A64 kg/B Jere Niemeläine...
Kirjoittaja mkk
03.05.2019 18:13
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Borgå Boxingin salikilpailut 18.5.2019
Vastaukset: 21
Luettu: 11946

Re: Borgå Boxingin salikilpailut 18.5.2019

Turun Jyrystä

C 51 Alex Määttälä ( 1 ottelu )
B 57 Roberto Maranzani
B 63 Mikko Entonen ( 1 ottelu )
B 63 Tino Läntinen
A 60 Kasper Mantere ( 0 ottelua )


tuomari Markku Kiili
puh 0404107661
Kirjoittaja mkk
14.04.2019 12:15
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019
Vastaukset: 21
Luettu: 17028

Re: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019

SM-KILPAILUT 2019 HELSINKI 14.4.2019 KLO 12.00 TULOKSET 1. 60 kg Arslan Khataev PoNS - Kerim Kadyrov HeTa 5-0 2. 60 kg Lauri Rissanen KuRi - Taha Al Mandi KNK 5-0 3. 60 kg Azizullah Shirzad TVS - Jesse Vanhanen HeTa 5-0 4. 60kg Santeri Kemppainen KalvI - Jesse Pihkola LaKa 5-0 5. 69 kg Aydin Behruz ...
Kirjoittaja mkk
13.04.2019 17:59
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019
Vastaukset: 21
Luettu: 17028

Re: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019

SM-KILPAILUT 2019 HELSINKI 13.4.2019 KLO 17.30 TULOKSET: 1. 81 kg Eldrin Barrera TuWe - Joonas Honkaperä ReiVo WO 2. 81kg Lasse Kourula KeI - Tom Tuomi KaNy WO 3. N64 kg Anette Valtanen HeTa - Noora Heiskari JouBC 5-0 4. N64kg Kristel Väin TVS - Emilia Orava RiKK 5-0 5. 75 kg Safeen Akreyi LaKa- Mic...
Kirjoittaja mkk
13.04.2019 13:21
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019
Vastaukset: 21
Luettu: 17028

Re: Nyrkkeilyn SM-kilpailut 13.4. ja 11.-12.5.2019

SM-KILPAILUT 2019 HELSINKI 13.4.2019 KLO 13.00 TULOKSET 1. 60 kg Kerim Kadyrov HeTa - Mergim Kryeziu YTK 5-0 2. 60 kg Jesse Pihkola LaKa - Mikael Syrjä RSG 3-2 3. 69 kg Ahmed Ali SoVo - Abdifatah Bulhan LoNK 4-1 4. 69kg Karri Lohi KalvI - Tarmo Virolainen AkI 5-0 5. N54 kg Jonna Hakkarainen LaLa- Le...
Kirjoittaja mkk
27.03.2019 06:17
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: NÄÄSNYRKKEILYT 6.4.2019
Vastaukset: 17
Luettu: 10767

Re: NÄÄSNYRKKEILYT 6.4.2019

Kankaanpään Nyrkkeilijöistä ilmoittautuu:

TB 57 kg Teresa Mäkinen
Kirjoittaja mkk
26.03.2019 17:09
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: NÄÄSNYRKKEILYT 6.4.2019
Vastaukset: 17
Luettu: 10767

Re: NÄÄSNYRKKEILYT 6.4.2019

Turun Jyrystä ilmoittautuu:

y 91 kg Cristian Lehtonen ( 0 matsia )
B 66 kg Atigullah Habidullah ( 0 matsia )
B 63 kg Tino Läntinen
B 63 kg Mikko Entonen ( 0 matsia )
B 60 kg Alex Tamminen
B 57 kg Roberto Marazani
C 51 kg Alex Määttälä ( 0 matsia )

tuomariksi:
Markku Kiili 040 410 7661
Kirjoittaja mkk
16.03.2019 19:40
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Nyrkkeilykilpailut Koski Tl
Vastaukset: 0
Luettu: 5129

Nyrkkeilykilpailut Koski Tl

Tulokset 16.3.2019

1. Ahmed Ali SoVo - Abdifatah Bulhan LoNK 3-0
2. Kerim Kadyrov HeTa - Taha Al-Mandi KNK 2-1
Kirjoittaja mkk
16.03.2019 08:37
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Ruskiksen Skabat 17.3
Vastaukset: 26
Luettu: 12770

Re: Ruskiksen Skabat 17.3

Valitettavasti Kankaanpään Nyrkkeilijät joutuu peruuttamaan osallistumisensa.
Kirjoittaja mkk
11.03.2019 12:45
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Ruskiksen Skabat 17.3
Vastaukset: 26
Luettu: 12770

Re: Ruskiksen Skabat 17.3

Kankaanpään Nyrkkeilijöistä ilmoittautuu:

TB 57 kg Teresa Mäkinen
81 kg Tom Tuomi
Kirjoittaja mkk
03.02.2019 12:15
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kilpailukutsu Junioreiden TUL-Turnaus 2-3.2.2019
Vastaukset: 8
Luettu: 8301

Re: Kilpailukutsu Junioreiden TUL-Turnaus 2-3.2.2019

Finaalit 3.2.2019 1. D30 kg Roni Berg KNK - Elmo Ettamo KoVo 3-0 2. C39 kg Mathias Loorits PoNS - Rene Vainiomäki YTK 3-2 3. C57 kg Miska Leikman JTN - Jens Laitila KNK 5-0 4. B48 kg Artturi Pechuev SoVo - Oliver Liponen JTN 5-0 5. B57 kg Ville Pihkola LaKa - Valtteri Heiskanen VäBT 4-1 6. A60 kg Kr...
Kirjoittaja mkk
02.02.2019 18:26
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kilpailukutsu Junioreiden TUL-Turnaus 2-3.2.2019
Vastaukset: 8
Luettu: 8301

Re: Kilpailukutsu Junioreiden TUL-Turnaus 2-3.2.2019

Junioreiden TUL-turnaus 2-3.2.2019 Lahden Kaleva Finaalit 3.2.2019 klo 12.00: 1. D30 kg Elmo Ettamo KoVo- Roni Berg KNK 2. C39 kg Rene Vainiomäki YTK - Mathias Loorits PoNS 3. C57 kg Jens Laitila KNK - Miska Leikman JTN 4. B48 kg Artturi Pechuev SoVo - Oliver Liponen JTN 5. B57 kg Ville Pihkola LaKa...
Kirjoittaja mkk
02.02.2019 17:11
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kilpailukutsu Junioreiden TUL-Turnaus 2-3.2.2019
Vastaukset: 8
Luettu: 8301

Re: Kilpailukutsu Junioreiden TUL-Turnaus 2-3.2.2019

Junioreiden TUL-turnaus 2-3.2.2019 Lahden Kaleva Tulokset 2.2.2019 klo 17.00: 1. F D63 kg Jimi Noioso YTK - Eemeli Tähkä HSC 3-0 2. F C54 kg Dimitri Kataja TVS - Danylo Nieizviestnykh MiNy 5-0 3. F B63 kg Tino Läntinen TuJy - Pate Chi HäKi 5-0 4. F AT48 kg Pihla Kaivo-oja TVS - Iiris Lempeä KemPy 5-...
Kirjoittaja mkk
02.02.2019 15:23
Keskustelualue: Kilpailufoorumi
Aihe: Kilpailukutsu Junioreiden TUL-Turnaus 2-3.2.2019
Vastaukset: 8
Luettu: 8301

Re: Kilpailukutsu Junioreiden TUL-Turnaus 2-3.2.2019

Junioreiden TUL-turnaus 2-3.2.2019 Lahden Kaleva Ottelulista 2.2.2019 klo 17.00: 1. D63 kg Jimi Noioso YTK - Eemeli Tähkä HSC 2. C54 kg Dimitri Kataja TVS- Danylo Nieizviestnykh MiNy 3. B63 kg Pate Chi HäKi - Tino Läntinen TuJy 4. AT48 kg Iiris Lempeä KemPy - Pihla Kaivo-oja TVS 5. AT57 kg Jenni Ras...