Viron mestaruuskisat 2017

Olympiatyylin nyrkkeilyyn, eli amatöörinyrkkeilyyn keskittyvä keskustelufoorumi.

Valvoja: WEBMASTER

Vastaa Viestiin
Avatar
retku
Club Fighter
Viestit: 186
Liittynyt: 21.08.2004 16:59
Paikkakunta: Turku, Heideken

03.03.2017 23:18

1 Päivä
A 69kg Galkin Robert TYASK – Tammoja Kaldo SOFRO 5-0
A 69kg Osipov Denis LOIT – Sevtsov Artjom PSK 5-0
A 69kg Valdas Artjom LOIT - Mjassojedov Ilja SOFRO 5-0
A 75 kg Saljuk Nikita SOFRO – Maan Jaan Erik ATP 5-0
A 81 kg Kartavov Mark ENERG - Veerik Vladislav JABOX 5-0
64 kg Romanjuk Vlad OMK – Bresovski Allando TYASK ABD R2
64 kg Kont Hendrik TYASK – Kusenko Pavel KREEN RSC R1
69 kg Hsrtsenko Andrel DUNAM – Levin Karl Jakob TYASK ABD R1
81 kg Bannov Sergei RAUND – Komlev Karl EVAIL 5-0
81 kg Russkihh Pjotr KREEN – Grinkin Tonis KABOX 4-1
81 kg Serggeev Stanislav PSK – Kaljurand Andre WIRTR 4-1
0 x
"Missä sitä ollaan oltu"
Avatar
retku
Club Fighter
Viestit: 186
Liittynyt: 21.08.2004 16:59
Paikkakunta: Turku, Heideken

04.03.2017 20:07

a2
Viimeksi muokannut retku, 05.03.2017 08:59. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
0 x
"Missä sitä ollaan oltu"
Avatar
retku
Club Fighter
Viestit: 186
Liittynyt: 21.08.2004 16:59
Paikkakunta: Turku, Heideken

04.03.2017 21:12

2 päivä klo: 12.00
AN 64 kg Aleksandrina Anna KREEN – Mudrova Jaana PSK 5-0
AN 64 kg Volkova Elizaveta LOIT – Kuturga Alisa SOFRON ABD R1
A 52 kg Vesselov Ivan SOFRON – Varblane Tauri-Theodor SIRGE 5-0
A 56 kg Tsernoglavski Valeri SOFRON – Stepanov Juri SOFRON 5-0
A 60 kg Dron Jevgeni DUNAM – Vatsevskihh Vladimir ENERG 5-0
A 60 kg Kravets Aleks SIRGE – Lapotko Nikolai SOFRON ABD R2
A 64 kg Oissar Jaak Martin ATP - Tolts Marko KREEN ABD R2
A 64 kg Kamanin Pavel PSK - Pedaja RobertDUNAM ABD R2
A 96 kg Galkin Robert TYASK – Toom Martis SIRGE KO R2
A 69 kg Osipov Denis LOIT – Valdas Artjom LOIT 3-2
A 75 kg Bilovol Andri DUNAM – Saljuk Nikita SOFRON 5-0
A 75 kg Piirisild Eduard SOFRON – Vaino Kristo RAUND ABD R2
A 81 kg Shershunov Aleksei KREEN – Kartavov Mark ENERG WO
A 81 kg AAS Stiven JABOX – Tavits Joosep TYASK RSC R1
A +91 kgKazarjan Aleksandr LOIT – Hairov Vladislav OMK RSC R1
0 x
"Missä sitä ollaan oltu"
Avatar
retku
Club Fighter
Viestit: 186
Liittynyt: 21.08.2004 16:59
Paikkakunta: Turku, Heideken

04.03.2017 22:28

2 päivä klo 16.00
N 60 kg Ehandi Helena DUNAM – Vinigradova Diana PSK WO
N 64 kg Pauluy Inga EVAIL – Kizlo Monika JABOX RSC R1
64 kg Perfilov Stanislav JABOX – R0manjuk Vlad OMK 4-1
64 kg Karhanin Semjon JABOX – Kont Hendrik TYASK 5-0
69 kg Hartsenko Andrel DUNAM – Sadajev Aekel PSK 5-0
69 kg Vagner Dennis ENERG – Saks Daniel RAUND 3-2
75 kg Zarva Artur AVANG – Aleksandrov Igor EVAIL 5-0
75 kg Larkin Edvin ENERG – Veressov Igor JABOX 4-1
81 kg Bannov Sergei EVAIL – Batin Jrvgeni ENERG ABD R3
81 kg Russkihh Pjotr ENERG – Sergeev Stanisölav PKS 3-2
91kg Stserbin Gennadi KABOX – Samario Ernesto TARM 5-0
91 kg Karlson Ainar WIRTR – Pirogov Sergei KARLE RSC R1
0 x
"Missä sitä ollaan oltu"
Avatar
retku
Club Fighter
Viestit: 186
Liittynyt: 21.08.2004 16:59
Paikkakunta: Turku, Heideken

05.03.2017 23:57

3 päivä finaalit klo:12.00
AN 54 kg Rusman Lidi PSK – Dmitrijeva Jekaterina OMK 5-0
AN 64 kg Volkova Elizaveta – Aleksandrina Anna WO
AN 69 kg Kalinina Marija LOIT – Brzezitskaja Jana KREEN ABD R2
AN 81 kg Piirimagi Anna Liisa KIVIO – Kosapoed Rachel TYASK ABD R1
A 52 kg Vesselov Ivan SOFRO - Luist Enrike SOFRO 5-0
A 56 kg Tsernoglavski Valeri SOFRO – Bresovski Rekardo TYASK RSC R2
A 60 kg Kravets Aleks SIRGE – Dron Jevgeni DUNAM 5-0
A 64 kg Kamanin Pavel PSK – Oissar Jaak Martin ATP ABD R2
A 69 kg Osipov Denis LOIT – Galkin Robert TYASK 5-0
A 75 kg Piirisil Eduar SOFRO – Bilovol Andri DUNAM WO
A 81 kg AAS Stiven JABOX – Shershunov Aleksei KREEN 5-0
A +91 kg Klimovits Daniil ENERG – Hairov Vladislav LOIT 5-0
0 x
"Missä sitä ollaan oltu"
Avatar
retku
Club Fighter
Viestit: 186
Liittynyt: 21.08.2004 16:59
Paikkakunta: Turku, Heideken

06.03.2017 01:13

3 päivä finaalit klo.16.00
56 kg Serikov Kirill JABOX – Averkov Nikita ENERG 4-1serbin Genn
60 kg Bogatorjov Vassilli LOIT – Koitsar Kristap OMK 5-0
64 kg Karhanin Semjon JABOX – Perfilov Stanislav JABOX 5-0
69 kg Hartsenko Andrei DUNAM - Vagner Dennis ENERG ABD R3
75 kg Zarva Artir AVANG – Larki Ervin ENERG 5-0
81 kg Bannov Sergei EVAIL – Russkihh Pjotr KREEN 3-1
91 kg Karlson Ainar WIRTR – Stserbin Gennadi KABOX 5-0
+ 91 kg Keek Margus WIRTR – Rajevski Roman 5-0
N 60 kg Astrid Johanna GKB – Helena Ehandi Duname 5-0
N 64 kg Inga Paul E-A – Alina Smirnova DUNAMO 5-0
N 69 kg Elina Kangai KIVIÖLI – Elin Soomets TUASK 5-0
0 x
"Missä sitä ollaan oltu"
Avatar
retku
Club Fighter
Viestit: 186
Liittynyt: 21.08.2004 16:59
Paikkakunta: Turku, Heideken

06.03.2017 01:23

Kaikin puolin hyvin järjestetyt kilpailut.
Kaikilla terve kilpailu henki.
Finaleissa yleisöä riittävästi.
Hyvää tauko ohjelmaa.
Toimihenkilöt iloisia nuoria ja nuorekkaita.
Bond tyttö paikalla.
Lärväisiä Risto Meroselle ja Oleg Gornevitsille
0 x
"Missä sitä ollaan oltu"
Vastaa Viestiin