RUSKIKSEN SKABAT 17.2

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

herba
Brawler
Viestit: 580
Liittynyt: 18.11.2008 21:31

13.02.2013 20:55

Helsingin Tarmosta:

AT-57 Julia Ussik
0 x
Avatar
petteri.j
Club Fighter
Viestit: 113
Liittynyt: 18.07.2005 03:41
Paikkakunta: helsinki

14.02.2013 21:56

HAKsta osallistuvat

Jussi Siitari Y69
Arttu Niskanen Y69
0 x
klakso
Journeyman
Viestit: 371
Liittynyt: 07.11.2006 11:43

15.02.2013 14:24

Y81 Markus Ketonen joutuu perumaan osallistumisen sairastumisen vuoksi.
0 x
Bas
Journeyman
Viestit: 277
Liittynyt: 01.04.2004 15:17

15.02.2013 18:10

MiNy:stä jää sairastumisien vuoksi pois

Y81 Panu Immonen
C48 Jerry Laine
C45 Roni Partanen
0 x
Jarkko Pitkänen
jbc
New Kid on the Block
Viestit: 14
Liittynyt: 11.02.2010 20:53

15.02.2013 22:44

Joutseno Boxing Clubista Ruskikselle:

N 64 Noora Heiskari
0 x
herba
Brawler
Viestit: 580
Liittynyt: 18.11.2008 21:31

16.02.2013 16:51

Hämeenlinnan Kisa peruu osanottonsa eli Klimov Y-75 ja Valikainen N-60 jäävät pois
0 x
KirKor
New Kid on the Block
Viestit: 22
Liittynyt: 24.03.2011 09:59

16.02.2013 19:12

Tuusulan Nyrkkeilyseurasta ilmoittautuu
C42 Lauri Sucksdorff
0 x
KH
New Kid on the Block
Viestit: 21
Liittynyt: 12.10.2006 22:11
Paikkakunta: ORIMATTILA

16.02.2013 19:53

Lahden Laaki peruu tulonsa...
0 x
Bas
Journeyman
Viestit: 277
Liittynyt: 01.04.2004 15:17

16.02.2013 20:27

Toni Tissari ei osallistu sairastumisen vuoksi.
0 x
Jarkko Pitkänen
klakso
Journeyman
Viestit: 371
Liittynyt: 07.11.2006 11:43

17.02.2013 17:27

Ruskiksen Skabojen tulokset:
N48 Oona Yrtti, JäKK - Jonna Setälä, TVS 3-0
N64 Lilja Harala, TVS - Noora Heiskari, JoBc 3-0
Y81 Teemu Halminen, VN - Mikhail Kolyasin, TVS 3-0
D33 Leevi Suomela, KaSi - Teemu Tuupanen, JäKK 3-0
C42 Ville Viitanen, MiNy - Lauri Sucksdorff, TuusNy 3-0
C57 Aleksi Virtanen, LaKa - Riku Palmroth, NoBC 3-0
C42 Jesse Raunasmaa, MiNy - Eric Huuskonen, HUS 3-0
B52 Arslan Khataev, KoVo - Aaron Huhta, NoBC 3-0
B54 Heikki Lahtinen, TVS - Daniel Golubov, PoNs 3-0
B63 Muhammad Abdilrassoon, TVS - Shir-Ahmed Shoarb, HeKo 2-1
N51 Lotta Loikkanen, TVS - Kristiina Kivistö, VN 3-0
N57 Julia Ussik, HeTa - Jenna Huusko, JäKK 3-0
N60 Aino Juvonen, TVS - Noora Eberhardt, VN 3-0
N69 Anu Lammi, BoBox - Jenny Kunttu, BoBox 2-1
Y69 Aleksi Vjasoff, HUS - Heikki Kinnunen, LaKa 3-0
N60 Cecilia Nilsson, BoBox - Mari Mäntynen, TVS 3-0
Y69 Ilja Kolyasin, TVS - Joonas Keskikangas, LaKa 3-0
Y69 Lev Kolyasin, TVS - Amin Nuri, HeKo 3-0
Y75 Mikko Niemi, LaKa - Arttu Niskanen, HAK 3-0
N48 Oona Yrtti, JäKK - Katja Saarikoski, VN 3-0
N64 Matilda Soukka, BoBox - Lilja Herala, TVS 2-1
Y81 Kalle Kallioinen, LaKa - Teemu Halminen, VN 3-0
0 x
Vastaa Viestiin