NÄÄSNYRKKEILYT 2.3.2013

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

TVS
Brawler
Viestit: 691
Liittynyt: 29.03.2005 12:29
Paikkakunta: Tampere
Viesti:

27.02.2013 15:52

Boxing Club Kuopiosta:

B80 Antti Virtanen (5 ottelua)
Viimeksi muokannut TVS, 01.03.2013 14:19. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
0 x
petro k.
Club Fighter
Viestit: 154
Liittynyt: 29.03.2007 14:01

27.02.2013 23:14

WBC Vaasasta mukaan kisoihin

Y-81kg Mathias Eklund
B+80 kg Antti Lehmusvirpi ( 2-ottelua )
BT-54-57 kg Doris Marins ( 5-ottelua )
0 x
TVS
Brawler
Viestit: 691
Liittynyt: 29.03.2005 12:29
Paikkakunta: Tampere
Viesti:

28.02.2013 09:46

Forssan Nyrkkeilijöistä:

B63 Mico Hakkarainen
A64 Aku Virtanen
0 x
tonywall
New Kid on the Block
Viestit: 21
Liittynyt: 03.04.2012 08:44

28.02.2013 20:54

Jos ei Kitt Wall saa punnituksessa D-33kg vastusta...niin ehdottaisin otteluparia
D33 Kitt Wall (0 ottelua) vs D36 Leevi Suomala (1 ottelu)
0 x
avari
New Kid on the Block
Viestit: 36
Liittynyt: 12.07.2012 11:46

01.03.2013 07:36

Nokian Boxing clubista:

B54 Riku Palmroth 4ot

T. Jani S. NBC.
0 x
TVS
Brawler
Viestit: 691
Liittynyt: 29.03.2005 12:29
Paikkakunta: Tampere
Viesti:

01.03.2013 14:24

Turun Urheiluliitosta:

81 Markus Ketonen (1 ottelu)
81 Timo Hänninen (0 ottelua)
0 x
Avatar
Mie
Brawler
Viestit: 938
Liittynyt: 07.04.2008 16:35
Paikkakunta: Bukarest

02.03.2013 17:46

Tuloksia?
0 x
Na, Na, Na, NARCWEAR BABY!
TVS
Brawler
Viestit: 691
Liittynyt: 29.03.2005 12:29
Paikkakunta: Tampere
Viesti:

02.03.2013 18:28

NÄÄSNYRKKEILYT 02.03.2013, TULOKSET

1. D33 Leevi Suomala KarSisu Kitt Wall AFC 3-0
2. D33 Pyry Koivula TTN Teemu Tuupanen JäKK 3-0
3. N60 Mira Potkonen TVS Mari Mäntynen TVS 3-0
4. N69 Elina Gustafsson PoPy Anni Viantie KoNy 3-0
5. N46 Jonna Setälä TVS Milla Martikainen TuSN 3-0
6. TC42 Emmi Tuupanen JäKK Linda Liponen JFPB 3-0
7. TA64 Sabreen Basim RoRe Serwa Abdulmohammadi TuSN 3-0
8. TB52 Doris Marins WBC Tiina Tuupanen JäKK 3-0
9. C39 Maxim Protsenko KaNy Urho Jolma JäKK 2-1
10. C45 Julius Nevalainen TuSN Saska Minkkinen TVS 3-0
11. B54 Riku Palmroth NoBC Ivan Zubitskyy TuSN 3-0
12. B50 Olli Kauppinen TVS Olli Sarpila TuSN 2-1
13. B54 Rasmus Bergman KarSi Jan Klint TVS 3-0
14. B60 Muhammad Abdilrasoon TVS Mico Hakkarainen FoNy 3-0
15. B60 Jani Kallio JäKK Kamal Najad TuTe 3-0
16. B70 Armend Latifi PoNS Jean Degni TuSN 3-0
17. A64 Aku Virtanen FoNy Lauri Sihvola KoNy 3-0
18. 64 Samuli Hietala JyNy Jani Suikkari JäKK 3-0
19. 69 Jussi Niskala TVS Jyrki Prusi TTN 2-1
20. 81 Timo Hänninen TuUl Santeri Jääskeläinen TaNy 2-1
21. 81 Mathias Eklund WBC Markus Ketonen TuUl 2-1

Ilman ottelua:
D45 Juha Tarvainen JFPB
C33 Kasper Rantala TTN
C52 Hasan Al-Zeiadi TVS
B52 Khamzat Yakhiev TVS
B57 Donat Viktorov TVS
B80 Antti Virtanen BCK
B+80 Antti Lehmusvirpi WBC
A60 Niazz Ahmadi TVS
N51 Anna Heininen KaNy
0 x
Vastaa Viestiin