Ruskiksen Skabat 21.1

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

Pohjaalainen-1
New Kid on the Block
Viestit: 6
Liittynyt: 17.02.2017 20:57

17.01.2018 15:38

Hyvinkään Boxing Team

Y- 91 Heinonen Aleksi otteluita 1

Valmentaja Mauri Teräs 0442385825
Osmo Laine
Journeyman
Viestit: 206
Liittynyt: 30.09.2004 17:38
Paikkakunta: Tampere

17.01.2018 21:45

Jouni Vilmi TTN - 91 kg 5 ottelua.
HarriJ
Club Fighter
Viestit: 177
Liittynyt: 11.04.2011 09:17
Paikkakunta: Mikkeli

17.01.2018 21:47

Mikkelin Nyrkkeilijät ilmoittaa kisoihin:

D45 Iiro Oikkonen
C45 Danylo Nieizviestnykh
C51 Aaro Keränen

1 tuomari mukaan

(Päivitys 20.1. Ronja Nyman joutuu jäämään pois kuumeen takia!)
Viimeksi muokannut HarriJ, 20.01.2018 22:48. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
......................................................
Terveisin,
Harri Juutilainen
vesa.k
Journeyman
Viestit: 319
Liittynyt: 25.01.2010 17:36
Paikkakunta: Tuusula
Viesti:

17.01.2018 23:50

Tuusulan Nyrkkeilyseura
Sanna Sumen n64kg 1ott

Alaustavasti sovittu ottelu helsingin nyrkkeilytallin N-64 Maaria Lehtinen ( 0 ottelua) kanssa.
Antti80
New Kid on the Block
Viestit: 1
Liittynyt: 18.01.2018 02:04

18.01.2018 12:35

Jyväskylän Nyrkkeilijät

Joni Tuomainen +91kg (0) ottelua
klakso
Journeyman
Viestit: 322
Liittynyt: 07.11.2006 12:43

18.01.2018 16:10

Akaan Isku

69kg Tarmo Virolainen
RingsideGym
New Kid on the Block
Viestit: 4
Liittynyt: 31.10.2016 10:41

18.01.2018 16:43

Ringsidegym:

A60 Antti Nyqvist
Y91 Mikko Lehmuskallio
Y69 Benjamin Eriksson
Y64 Esin Egra
N57 Tiia Nyholm
Santeri K
New Kid on the Block
Viestit: 8
Liittynyt: 23.02.2016 18:28

18.01.2018 18:42

Kalvolan Isku

Y60 Santeri Kemppainen
klakso
Journeyman
Viestit: 322
Liittynyt: 07.11.2006 12:43

18.01.2018 19:41

Lahden Kalevasta

C54 Ville Pihkola
B70 Daniel Vähä-Antila
A60 Jesse Pihkola
A64 Pauli Jalovaara
A75 Anton Embulaev
SavateClub
New Kid on the Block
Viestit: 43
Liittynyt: 05.05.2014 10:47

18.01.2018 20:54

Savate Club ilmoittaa

Y49 Shirahmad Hasami
N54 Leena Kolari
N60 Niina Saaranen
B60 Abubakar Hussein
D48 Eemeli Tähkä
TVS
Brawler
Viestit: 632
Liittynyt: 29.03.2005 12:29
Paikkakunta: Tampere
Viesti:

19.01.2018 12:03

Tampereen Voimailuseurasta:

D42 Diar Sarsenbayev
C36 Richard Grönfors
C42 Juho Salminen
B54 Harmandeep Brar
B60 Serhat Ozan
A64 Aksa Mäkelä
60 Niazz Ahmadi

Tuomariksi Pekka Ruokola
TuUL
New Kid on the Block
Viestit: 20
Liittynyt: 30.11.2016 12:14

20.01.2018 21:24

TuUL kirjoitti:
16.01.2018 09:22
Turun Urheiluliitosta
Y69 Sherif Farzan
Y64 Nashrullah Rahimi
B60 Jere Niemeläinen
B60 Mikko Nokia
D33 Hussen Behsudi 0 ottelua
Jere Niemeläinen Ja Mikko Nokia peruvat osallistumisen sairastumisen vuoksi.
klakso
Journeyman
Viestit: 322
Liittynyt: 07.11.2006 12:43

21.01.2018 20:15

Ruskiksen Skabojen tulokset:



Yhteensä 30 ottelua. Kaikkiaan punnittiin 73 nyrkkeilijää.


Ruskiksen parhaana palkittiin Aksa Mäkelä
Yleisen sarjan parhaana Santeri Kemppainen
Naisten parhaana Natasha Hjelm
Taistelina Kerim Kadyrov

B70 Roope Hinkkanen, RiKk - Kaarlo Koponen, VN 3-0
D33 Mathias Loorits, PoNs - Hussein Behsudi, TuUl 3-0
D42 Diar Sarsenbaev, TVS - Iiro Oikkonen, MiNy 3-0
D45 Eemeli Tähkä, HSC - Roni Kokko, TuJy 3-0
C36 Richard Grönforss, TVS - Rene Vainionmäki, VäBt 2-1
C39 Danylo Nieizviestnykh, MiNy - Jesper Weckström, KNK 3-0
C42 Juho Salminen, TVS - Oskari Piippo, VäBt 3-0
C48 Kaius Karismo, VN - Ivan Zuravel, PoNs 3-0
C48 Jens Laitila, KNK - Aari Keränen, MiNy 3-0
C54 Ville Pihkola, LaKa - Semi Kantoluoto, TuJy 3-0
B57 Harmandee Brur, TVS - Elmeri Keskitalo, HäKi 2-1
B60 Mikael Huusko, LaLa - Alex Tamminen, TuJy RSC 1. erä
B60 Serhat Ozan, TVS - Tino Läntinen, TuJy 3-0
A57 Jonna Hakkarainen, LaLa - Una Haveri, TTN 3-0
A60 Jesse Pihkola, LaKa - Antti Nyqvist, RSG 3-0
A64 Aksa Mäkelä, TVS - Kerim Kadyrov, HeTa 2-1
A64 Valtteri Nordensvärd, KaSi - Pauli Jalovaara, LaKa 3-0
N54 Leena Kolari, HSC - Janita Laitila, KNK 3-0
N57 Tia Nyholm, RSG - Niina Saaranen, HSC 3-0
N64 Neilikka Hiltunen, TTN - Elisabeth Kauremaa, KNK RSC-I 1.erä
N64 Sanna Sumen, TuusNy - Maaria Lehtinen, HBT 3-0
N75 Natasha Hjelm, VuVo - Satu Koivu, TuJy 3-0
Y60 Santeri Kemppainen, KalvI - Taha Al Mahdi, RoRe 3-0
Y60 Esim Egra, RSG - Vasili Bogatorjov, EST 3-0
Y64 Niaz Ahmadi, TVS - Rami El Jahiri, BoBox 2-1
Y64 Timo Liljeroos, HeTa - Nasrullah Ramimi, TuUl 2-1
Y69 Tarmo Virolainen, AkI - Sharif Hassani, TuUl 3-0
Y75 Benjamin Eriksson, RSG - Jere Ahonen, KNK WO
Y91 Jouni Vilmi, TTN - Aleksi Heinonen, HyBT KO 1.erä
Y+91 Joni Tuomainen, JyNy - Maksim Skaldin, TyJy RSC 1. erä
Vastaa Viestiin