VÄKEVÄN SALIKISAT 6.10.2018

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

Lobc
New Kid on the Block
Viestit: 15
Liittynyt: 07.08.2018 10:10
Paikkakunta: Lohja

02.10.2018 20:13

Lohjan Boxing Clubista mukaan lähtee
A-64 Paavo Tirkkonen (0-ottelua)

Sovittu Imatran Mman kanssa matsi eli pariksi Veeti Maksimainen


Valmentaja Sami Korpinen-0503366096
0 x
herba
Brawler
Viestit: 580
Liittynyt: 18.11.2008 21:31

02.10.2018 20:20

VN peruu osallistumisensa
0 x
vesa.k
Journeyman
Viestit: 372
Liittynyt: 25.01.2010 16:36
Paikkakunta: Tuusula
Viesti:

04.10.2018 09:30

Tuusulan nyrkkeilyseurasta

TB 51kg Nina Huurinainen
B 54 Miklos Maklafi
Peruttu osallistuminen
Viimeksi muokannut vesa.k, 06.10.2018 08:54. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
0 x
Karre
Club Fighter
Viestit: 97
Liittynyt: 05.02.2010 12:18

04.10.2018 14:17

PoNS Tuukka Pelander ei osallistu kilpailuihin.

- Karre
0 x
Karre Anttonen
Porvoon nyrkkeilyseura
Avatar
Pekka
Prospect
Prospect
Viestit: 1244
Liittynyt: 05.01.2004 09:22

05.10.2018 14:35

Ringside Gym

Y91kg Sebastian Kenvin
Y69kg Jamil Mahdi
0 x
-pekka-
jbc II
Club Fighter
Viestit: 52
Liittynyt: 12.01.2012 17:32

05.10.2018 20:20

Valitettavasti Joutseno Boxing Club joutuu peruuttamaan osallistumisen.
Ilmoitin ottelu parien vastustajille jo keskiviikkona.
Ensikerralla sitten paremmalla terveystilanteella. :cry:

Ville Mustonen
0 x
VakevaBoxingTeam
New Kid on the Block
Viestit: 40
Liittynyt: 12.10.2016 12:45

05.10.2018 21:27

Lauantai 6.10 ottelulista, ottelut alkavat klo 15.00.

Punainen kulma / Sininen kulma

1. C 49 kg Ivan Zuravel PoNs vs. Danylo Nieizviestnykh MiNy
2. B 63 kg Paavo Tirkkonen LBC vs. Veeti Maksimainen MMA Imatra
3. TC 51 kg Jessica Björkroth VBT vs. Pia Järvinen YTK

Tauko 15 min.

4. Y 91 kg Teemu Ristanen HäKi vs. Sebastian Kenvin RSG
5. TD 39 kg Emilia Pääkkönen VBT vs. Venla Kokkonen MiNy
6. Y 69 kg Ali Sajjad JäKK vs. Valtteri Kivistö MMA Imatra

Tauko 15 min.

7. D 51 kg Eino Lundahl LoNy vs. Iiro Oikkonen MiNy
8. Y 69 kg Joonas Koivuranta RoRe vs. Abdifatah Bulhan LoNy
9. C 70 kg Pahelso Chi HäKi vs. Juho Suvanto MMA Imatra
10. Y 75 kg Akseli Saurama JäKK vs. Jamil Mahdi RSG
0 x
VakevaBoxingTeam
New Kid on the Block
Viestit: 40
Liittynyt: 12.10.2016 12:45

07.10.2018 15:27

Väkevä Boxing Team Salikilpailujen tulokset:

1. B63 Veeti Maksimainen MMA Imatra - Paavo Tirkkonen Lohja Boxing Club 2-1
2. TC51 Pia Järvinen Ylä-Tikkurilan Kipinä - Jessica Björkroth Väkevä Boxing Team 3-0
3. Y91 Sebastian Kenvin Ringside Gym - Teemu Ristanen Hämeenlinnan Kisa RSC
4. TD39 Venla Kokkonen Mikkelin Nyrkkeilijät - Emilia Pääkkönen Väkevä Boxing Team Ratkaisematon
5. A64 Ali Saijjad Järvenpään Kehäkarhut - Valtteri Kivistö MMA Imatra 3-0
6. D51 Iiro Oikkonen Mikkelin Nyrkkeilijät - Eino Lundahl Lohjan Nyrkkeilykerho 2-0
7. Y69 Joonas Koivuranta Rovaniemen Reipas - Abdifatah Bulhan Lohjan Nyrkkeilykerho 3-0
8. C70 Juho Suvanto MMA Imatra - Pahelso Chi Hämeenlinnan Kisa 3-0
9. Y75 Akseli Saurama Järvenpään Kehäkarhut - Jamil Mahdi Ringside Gym 3-0


Väkevä kiittää kaikkia kilpailuihin osallistuneita seuroja!
0 x
Vastaa Viestiin