NÄÄSNYRKKEILYT 26.1.2019

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

TVS
Brawler
Viestit: 716
Liittynyt: 29.03.2005 12:29
Paikkakunta: Tampere
Viesti:

23.01.2019 12:10

ILMOITTAUTUNEET 23.1.2019 mennessä

Nyrkkeilijät:
TC33 Siiri Kaivo-oja TVS (0 ottelua)
TC36 Venla Kokkonen MiNy
TC48 Jen Petälä TVS
TC54 Selma Hannuksela KuKu (11 ottelua)
TC57 Viivi Jokinen VäBT
TB42 Lotta Kärnä MiNy
TB54 Olivia Kiviniemi KoVe (3 ottelua)
TB54-57 Sissel Halmesmäki RiKK (4 ottelua)
TB66 Mathilda Schimberg TVS (4 ottelua)
TA48 Pihla Kaivo-Oja TVS
TA64 Eveliina Taimi TVS

D33 Valtteri Lehtiniemi TVS (2 ottelua)
D36 Maxim Schimberg TVS (0 ottelua)
D36 Donart Xhaferi TVS (0 ottelua)
D45 Handre Chi HäKi (0 ottelua)
C42 Akseli Jauhanen LoNK (0 ottelua)
C42 Richard Grönfors TVS
C42 Diar Sarsenbayev TVS
C51 Iiro Oikkonen MiNy
C51 Wahney Chi HäKi (0 ottelua)
C54 Jimi Tynkkinen ReiVo (0 ottelua)
C54 Danylo Nieizviestnykh MiNy
C54 Mark Zakharov TVS
C57 Miska Leikman JTN
C+75 Henry Miettunen WBC (1 ottelu)
B48 Oliver Liponen JTN
B52 Dmitrii Kataja TVS
B57 Sina Heidari TVS (2 ottelua)
B57 Valtteri Heiskanen VäBT
B63 Pahelso Chi HäKi (4 ottelua)
B75 Hassan Reza TVS (0 ottelua)
B80 Santtu Majapuro WBC
A56 Eetu Akkala KuKu (1 ottelu)
A60 Bogdan Aliamov KuRi
A69 Aksa Mäkelä TVS
A69 Jere Hongisto LoNK (5 ottelua)
A75 Onni Ilomäki TVS (4 ottelua)
A75 Kasper Pöytäkivi VaHa (2 ottelua)
A75 Valtteri Nordensved HeTa
A81 Joel Koiramäki KuKu (0 ottelua)

N51 Minna Karjalainen BoBox (1 ottelu)
N60 Riikka Niemi TVS
N60 Serwa Abdilmohammadifar TVS
N60 Naiimo Bulhan LoNK (3 ottelua)
N64 Kristel Väin TVS (2 ottelua)
N64 Kati Saarimäki KuKu (0 ottelua)
N75 Laura Tervo BoBox (4 ottelua)
N75 Lilli Ahlstedt HeTa
N75 Julia Kavander VäBT

52 Petros Peltonen STB (0 ottelua)
52 Shirahmad Hasami HSC (4 ottelua)
60 Azizullah Shirzad TVS (4 ottelua)
60 Lassi Rissanen KuRi
69 Eelis Lammi TVS (0 ottelua)
69 Urho Ruokoski MiNy (1 ottelu)
69 Abdifatah Bulhan LoNK (5 ottelua)
75 Arto Pesonen ReiVo (n. 10 ottelua)
75 Tero Kytölä ViNy (3 ottelua)
81 Ivan Perälä TVS
81 Oskari Kiri MiNy (0 ottelua)
+91kg Jose Markki JäKi (n. 7 ottelua)


Tuomarit:
Harri Välimäki TTN
Harri Juutilainen MiNy
Taina Vlasoff LoNK (arvostelu)
Pekka Ruokola TVS
Sabriin Basim TVS


Vielä ehtii hyvin ilmoittautua mukaan lauantain Nääsnyrkkeilyihin! Tervetuloa Tampereelle!
Viimeksi muokannut TVS, 25.01.2019 10:50. Yhteensä muokattu 11 kertaa.
0 x
VakevaBoxingTeam
New Kid on the Block
Viestit: 40
Liittynyt: 12.10.2016 12:45

23.01.2019 13:38

Väkevä Boxing Team ilmoittaa:

Julia Kavander N75 kg
Valtteri Heiskanen B57 kg
Viivi Jokinen C57 kg

Terveisin,
Janne Mattila
050 5507183
vakevaboxing@gmail.com
0 x
SavateClub
Club Fighter
Viestit: 57
Liittynyt: 05.05.2014 10:47

23.01.2019 17:45

Savate Club ilmoittaa

Y52 Shirahmad Hasami (4 ottelua)
0 x
lonk2003
New Kid on the Block
Viestit: 14
Liittynyt: 25.11.2017 07:12

23.01.2019 20:43

Lohjan Nyrkkeilykerho (LONK) kilpailuihin osallistuu:

C42 Akseli Jauhanen (0 ottelua)
A 69 Jere Hongisto (5 ottelua)
Y69 Abdifatah Bulhan (5 ottelua)
N60 Naiimo Bulhan (3 ottelua)

Avustaja/Valmentaja
Juha Huttunen

Tuomari
Taina Vlasoff (arvostelu)

Tiedustelut
Valmentaja Risto Lindstedt
puh. 045-873 1951
0 x
TVS
Brawler
Viestit: 716
Liittynyt: 29.03.2005 12:29
Paikkakunta: Tampere
Viesti:

24.01.2019 13:11

Reisjärven Voimasta:

C54 Jimi Tynkkinen (0 ottelua)
75 Arto Pesonen (n. 10 ottelua)
0 x
Vi-Ny73
New Kid on the Block
Viestit: 31
Liittynyt: 10.09.2013 14:38

24.01.2019 21:04

Vilppulan Nyrkkeilijät.
75 kg Tero Kytölä 3 ottelua.
0 x
Rebox
New Kid on the Block
Viestit: 20
Liittynyt: 13.02.2004 19:30

25.01.2019 07:46

Valkeakosken HaKa

75 kg Kasper Pöytäkivi A-jun. 2-ottelua
0 x
TVS
Brawler
Viestit: 716
Liittynyt: 29.03.2005 12:29
Paikkakunta: Tampere
Viesti:

26.01.2019 20:12

TULOKSET 26.1.2019

1. 75 Muhammad Abdilrasoon TVS Mico Hakkarainen FoNy 3-0
2. D36 Donart Xhaferi TVS Maxim Schimberg TVS R
3. C42 Richard Grönfors TVS Akseli Jauhanen LoNK ABD 2r.
4. C48 Diar Sarsenbayev TVS Iiro Oikkonen MiNy 3-0
5. C57 Mark Zakharov TVS Miska Leikman JTN 3-0
6. C+75 Henry Miettunen WBC Hassan Reza TVS 2-1
7. TC36 Venla Kokkonen MiNy Siiri Kaivo-oja TVS R
8. TC54 Viivi Jokinen VäBT Selma Hannuksela KuKu 3-0
9. TB54 Olivia Kiviniemi KoVe Sissel Halmesmäki RiKK 3-0
10. B63 Bodgan Aliamov KuRi Pahelso Chi HäKi 2-1
11. B57 Sina Heidari TVS Valtteri Heiskanen VäBT 3-0
12. B80 Santtu Majapuro WBC Joel Koiramäki Kuku 3-0
13. A69 Juuso Enola PoNMKY Jere Hongisto LoNK ABD 2r.
14. A75 Onni Ilomäki TVS Jere Meura PoNMKY RSC 1r.
15. N60 Serwa Abdulmohammadifar TVS Naiimo Bulhan LoNK TVS 3-0
16. N64 Kristel Väin TVS Kati Saarimäki KuKu RSC 2r.
17. N75 Julia Kavander VäBT Laura Tervo BoBox 3-0
18. 60 Lassi Rissanen KuRi Azizullah Shirzad TVS 3-0
19. 69 Abdifatah Bulhan LoNK Urho Ruokoski MiNy 3-0
20. 75 Eelis Lammi TVS Tero Kytölä ViNy 2-1
21. 81 Ivan Perälä TVS Jarmo Senyström PoPy RSC 3r.
0 x
Vastaa Viestiin