Ruskiksen Skabat 17.2

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

SavateClub
Club Fighter
Viestit: 57
Liittynyt: 05.05.2014 10:47

14.02.2019 18:21

Savate Club ilmoittaa

Y52 Shirahmad Hasami (4 ottelua)
D60 Eemeli Tähkä (5 ottelua)
0 x
NinaP
New Kid on the Block
Viestit: 12
Liittynyt: 30.10.2018 20:04

14.02.2019 20:33

Turun Urheiluliitosta:

D36 Hussen Behsudi

Tiedustelut: Nina 050-5849795
0 x
Santeri K
New Kid on the Block
Viestit: 17
Liittynyt: 23.02.2016 17:28

14.02.2019 20:34

Kalvolan Isku

Y60 Santeri Kemppainen
Y69 Karri Lohi

Karri Lohi peruu osallistumisensa.
Viimeksi muokannut Santeri K, 15.02.2019 18:43. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
0 x
korpikim
New Kid on the Block
Viestit: 49
Liittynyt: 15.03.2009 11:49

14.02.2019 21:34

Someron Voimasta kisoihin osallistuu
Artturi Petchuev B-48 kg
0 x
Mooses166
New Kid on the Block
Viestit: 26
Liittynyt: 15.09.2018 10:24

15.02.2019 08:15

Helsingin Tarmosta vielä:
N54 Anna Jutila
C54-57 Kevin Levänen (1 ottelu)
0 x
klakso
Journeyman
Viestit: 370
Liittynyt: 07.11.2006 11:43

17.02.2019 18:44

Ruskiksen Skabojen tulokset:

D36 Hussein Behsudi, TuUl - Sören Kauremaa, KNK 3-0
C39 Alfred Hoxha, EKH - David Kadyrov, HeTa 2-1
C48 Jerry Nieminen, VN - Danil Survo, HTN 3-0
C57 Peetu Salonen, FoNy - Kevin Levänen, HeTa 3-0
B48 Artturi Peshujev, SoVo - Niklas Broman, LaKa 3-0
B66 Pyry Koivula, TTN - Vilho Saunamäki, HeTa 3-0
BT54 Emma Syyri, FoNy - Iines Pesonen, JäKK 3-0
BT60 Anni Ihajärvi, RiKk - Suvi Tujula, VN 2-1
B52 Jussi Pajuniemi, RSG - Hanad Ibrahim, EKH 3-0
Y52 Sirahmad Hassani, HSC - Petrus Peltonen, STB RSC 2.erä
N54 Anna Jutila, HeTa - Jenna Jääskeläinen, RSBC 3-0
N57 Naiimo Bulhan, LoNk - Tia Nyholm, VN 3-0
N64 Erika Tarvainen, RiKk - Tiina Hahl, HeiVo 2-1
N64 Erika Wielert, HeTa - Tiia Turunen, Combat 3-0
N69 Tiina Peltonen, TuusNy - Emma Kirjokivi, VäBt 3-0
Y60 Santeri Kemppainen, KalvI - Jesse Pihkola, LaKa 3-0
Y69 Theo Kolehmainen, EKH - Samuli Pasanen, LoNK 3-0
Y75 Abdifatah Bulhan, LoNK - Hussein Al-Kaabi, GB-Gym DQ 3.erä
Y75 Safeem Akrey, LaKa - Jamil Mahdi, RSG 3-0
Y75 Tamirlan Ahilgov, VN - Visa Suhonen, STB 3-0
Y+91 Sebastian Kenvin, RSG - Mikko Lehmuskallio, RSG RSC 2.erä

Seuraavat Ruskiksen Skabat 17.3.2019
0 x
Vastaa Viestiin