Kiimingin nyrkkeilykerhon avajaiskisat

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

vesa.k
Journeyman
Viestit: 372
Liittynyt: 25.01.2010 16:36
Paikkakunta: Tuusula
Viesti:

23.04.2019 21:22

Tuusny Nina Huurinainen jää pois.
0 x
Reima Boxing
Journeyman
Viestit: 322
Liittynyt: 23.12.2007 20:17
Paikkakunta: Kokkola
Viesti:

24.04.2019 12:16

Reima Boxing kirjoitti:
17.04.2019 09:37
Ykspihlajan Reimasta ottelijat

D36 Marcus Mäkinen (0 ottelua)
A75 Shadar Mamer (2 ottelua)

tuomariksi Juha Liimatainen
A75 Sadar Mamer sairastunut, eikä voi osallistua kilpailuihin.
0 x
Tapa ni
Athos
New Kid on the Block
Viestit: 13
Liittynyt: 04.01.2019 10:48

24.04.2019 21:06

Oulun Kehäkerhon N 64 kg
Elisabet Vuorinen ei osallistu
kilpailuihin.

- Tase
0 x
Katiy
New Kid on the Block
Viestit: 8
Liittynyt: 26.02.2019 14:06

24.04.2019 21:13

Sairastumisen vuoksi LaLu / Aava Kelhä joutuu jäämään pois kisoista 🙁

T Kati Y
0 x
Umakivi1
New Kid on the Block
Viestit: 13
Liittynyt: 15.01.2019 16:57

25.04.2019 20:31

Kokkolan Veikkojen molemmat urheilijat peruvat tulonsa.

T. Uma
0 x
RocyBoy
New Kid on the Block
Viestit: 28
Liittynyt: 18.08.2014 12:31

28.04.2019 11:37

Tuloksia kehiin!
0 x
MatteusP
Journeyman
Viestit: 224
Liittynyt: 19.09.2008 18:37

28.04.2019 18:09

RocyBoylle semmoisia terveisiä, että suosittelen tulla seuraamaan paikan päälle kisoja, ettei joka kerta tarvitse olla pyytämässä tuloksia.
Tulokset Kiimingistä:
C48 Lauri Latvala YHJ - Lucas Lindahl SWE 3-0
C57 Vihtori Lindström SWE - Lorik Haliti RaNy 2-1
N48 Riikka Väärälä RaNy - Emma Pyykkönen OuKK 2-1
D33 Tatu Mäkelä KemPy - Farsan Ahmadi SWE 3-0
C57 Kristian Salokannel KiNK - Veeti Joutsela RBC 3-0
A75 Mostafa Ghsemi OKK - Man ne Mäki RoRe 3-0
C51 Aleksi Guzman KiNK - Jimi Tynkkinen ReiVo 3-0
TB-57 Teresa Mäkinen KaNy - Anna Kivilompolo RaNy RSC-I/2 r
D-36 Miro Tuomaala YHJ - Sebastian Autio KiNK 2-1
N-57 Eeva Lätti OKK - Mira Hietala KeI 2-1
C-57 Aapo Tauriainen IUV - Niko Päiveröinen KiNK 3-0
B-80 Nico Autio KiNK - Santtu Majapuro WBC RSC/2 r
C-39 Antti Keskitalo KemPy - Durara Awdishou KiNK 2-1
B-75 Pietari Ruuskanen VVS - Henry Miettunen WBC 3-0
60 Markus Pasanen SKJ - Jones Najibi RoRe 3-0
64 Sedig Takani KeI - Aref Hussaini SKJ RSC-I/1 r
75 Markus Mäki-Ventelä YHJ - Jyri Pankka KajKu 3-0
N54 Fatma Hajizadeh RoRe - Laura Myllymäki ONS 3-0
N54 Jenna Jääskeläinen RBC - Jasmiina Raivio RoRe 3-0
69 Mikael Fränti YHJ - Roope Wekström KiNK 2-1
D-36 Marcus Mäkinen YRe - Jesse Luoto RaNy 2-1
N-48 Satu Lehtonen AkI - Tove Lundberg SWE 3-0
75 Mikael Mäenpää YHJ - Aki Pennanen ReiVo 3-0
81 Abbas Husseini SWE - Santeri Korkeakoski ONS 3-0
75 Andreas Harlin SWE - Arto Pesonen ReiVo 2-1
75 Atte Niskakoski ReiVo - Niko Salminen YHJ 3-0
81 Max Englund SWE - Lasse Kourula KeI RSC/2 r
Näiden lisäksi 11 harjoitusottelua.
0 x
RocyBoy
New Kid on the Block
Viestit: 28
Liittynyt: 18.08.2014 12:31

28.04.2019 21:07

No Matteus tämähän oli eka kerta joten höpö höpö . Ei kaikilla ole mahdollisuuksia seurata kisoja paikan päällä. Tulokset pitäisi laittaa tänne foorumille kyselemättä.
0 x
Vastaa Viestiin