19.10.19 Lohjan salikisat

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

pmaunu
Club Fighter
Viestit: 63
Liittynyt: 18.11.2007 12:57

14.10.2019 18:32

Espoon Kehähait:
C42 Alfred Hoxha
C51 Abdelsalam El Gendy
Y75 Theo Kolehmainen (5)

Petteri Maunu
040 757 1191
0 x
Lobc
New Kid on the Block
Viestit: 15
Liittynyt: 07.08.2018 10:10
Paikkakunta: Lohja

15.10.2019 20:47

Vuorentaustan Voimasta
A-69 kg Veeti Vähäkyttä (1 ottelu)
0 x
Mooses166
New Kid on the Block
Viestit: 26
Liittynyt: 15.09.2018 10:24

15.10.2019 22:39

Helsingin Tarmo

54kg Anna Jutila
64kg Johanna Huttunen

Valmentaja Timo Liljeroos
+358 50 3269031
Tuomari:
Jani Rauma
0 x
VakevaBoxingTeam
New Kid on the Block
Viestit: 39
Liittynyt: 12.10.2016 12:45

16.10.2019 12:27

Väkevä Boxing Team

Emma Kirjokivi N69 kg
Valtteri Heiskanen B60 kg
Viivi Jokinen TC60 kg

Terveisin,

Janne Mattila
050 5507183
0 x
Lobc
New Kid on the Block
Viestit: 15
Liittynyt: 07.08.2018 10:10
Paikkakunta: Lohja

18.10.2019 15:19

Forssasta tulee

Y75kg Mico Hakkarainen (sovittu ottelu TVS Muhammad Abdilrasoonin kanssa)
TB54 Emma Syyri
C57 Peetu Salo
0 x
lonk2003
New Kid on the Block
Viestit: 13
Liittynyt: 25.11.2017 07:12

19.10.2019 17:43

Lohjan kilpailun tulokset:

C63 Jokinen Viivi, VäBT - Karlsson Veera, LoNK 3-0
C54 El Gendy Abdelsalam, EKH - Jansson Unto, KoVO 2-1
C57 Salo Peetu, FoNy - Lundahl Eino, LoNK ABD 1.erä
A54 Uusikumpu Petra, YTK - Gilberg Nuppu, LoBC 3-0
A69 Hongisto Jere, LoNK - Vähäkyttä Veeti, VuVo 3-0
A64 Könönen Tia, LoBC - Matintalo Sofia, TuTe 3-0
N54 Jutila Anna, HeTa - Mehtälä Maria, TVS 3-0
N57 Abdulmohammadifar Serwa, TVS - Bulhan Naiimo, LoNK 3-0
N64 Väin Kristel, TVS - Orava Emilia, RiKK 3-0
Y75 Kolehmainen Theo - Bulhan Abdifatah, LoNK 3-0
Y75 Abdilrasoon Muhammad, TVS - Hakkarainen Mico, FoNy 3-0
Y+91 Nurmi Lari, YTK - James Lee, JoBC RSC 2.erä

Ei otteluja:
Pajunen Eetu, LoNK
Huttunen Johanna, HeTa
Åstrom Nelli, KoVo
Pääjoki Miia, LoNK
Leppänen Joonas, LoNK
Syyri Emma, FoNy
Hoxa Alfrod, EKH

Palkitut:
Kisojen paras tyttö juniori Könönen Tia, LoBC
Kisojen paras poika juniori Hongisto Jere, LoNK
Kisojen paras naiset Abdulmohammadifar Serwa, TVS
Kisojen paras mies Abdilrasoon Muhammad, TVS
Kisojen paras nyrkkeilijiä Abdilrasoon Muhammad, TVS

Kiitos kaikille kisatapahtumaan osallistuneille kilpailijoille, tuomareille, valmentajille, lääkärille, katsojille ja vapaaehtoistoimitsijoille.
0 x
Vastaa Viestiin