Ruskiksen Skabat 15.9

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

korpikim
New Kid on the Block
Viestit: 49
Liittynyt: 15.03.2009 11:49

10.09.2019 10:50

Someron voimasta skaboihin tulee, jos on vastustaja ennakkoon tiedossa, B-jun. 52 kg Artturi Pechuyev ja Ahmed Ali Y 69-75 kg ,Laittakaa viestiä, kiitos. T: Kimmo K-S
0 x
Mooses166
New Kid on the Block
Viestit: 26
Liittynyt: 15.09.2018 10:24

11.09.2019 21:27

HELSINGIN TARMOSTA


A81kg Valtteri Nordensved
N69kg Anu Lammi
Y60kg Kerim Kadyrov
T-B 60kg Suvi Tujula
T-B 63kg Lia Pukkila

yht. Marko Metz 0400873116
Viimeksi muokannut Mooses166, 14.09.2019 20:42. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
0 x
Heidi_Jansson
New Kid on the Block
Viestit: 7
Liittynyt: 07.09.2019 18:30

13.09.2019 07:39

Heidi_Jansson kirjoitti:
07.09.2019 18:37
Kotkan Voimailijat

Armas Pellikka A58 (0 ottelua)

Unto Jansson C52 (0 ottelua)

Valmentaja Markku Kärkkäinen, 0405416642

Kotkan voimailijat, sihteeri@kovo.fi 0445711384
KoVon Armas Pellikka sairastunut, eikä siis kilpaile sunnuntaina.
0 x
Avatar
Akhilleus
Brawler
Viestit: 777
Liittynyt: 21.03.2005 12:32

13.09.2019 17:21

KNK ilmoittaa:

A69 Julian Jalava
0 x
Sic vis pacem para bellum.
PAMALA
New Kid on the Block
Viestit: 22
Liittynyt: 15.03.2018 07:32

13.09.2019 20:42

Riihimäeltä

TA 60-64 Mona Häsä
TB 54-57 Sissel Halmesmäki

Riihimäen Kehä-Ketut

Pasi Laukkanen
0400787212
0 x
vesa.k
Journeyman
Viestit: 372
Liittynyt: 25.01.2010 16:36
Paikkakunta: Tuusula
Viesti:

14.09.2019 10:31

Tiia sairastunut joten Tiian ja Tiinan välinen ottelu peruttu N 69kg.
0 x
CS_tiia
New Kid on the Block
Viestit: 10
Liittynyt: 12.08.2019 21:01

14.09.2019 16:15

CS_tiia kirjoitti:
08.09.2019 17:21
Combat Society
Tiia Turunen, N69

Toiveissa ottelu Tuusulan Tiina Peltolan kanssa.
Sairastumisen vuoksi Tiia Turusen osallistuminen peruuntuu
0 x
klakso
Journeyman
Viestit: 371
Liittynyt: 07.11.2006 11:43

15.09.2019 17:22

Tulokset 15.9.2019 Skaboista

Kisojen parhaat:

Ruskiksen Paras: Saijad Ali Razaei, JäKk
Miesten paras: Tino Saarikangas, EKH
Naisten paras: Anu Lammi, HeTa
Mestariveteraanien palkinto: Sam Morovati, HeTa

1. C45 David Kadyrov, HeTa - Luka Tolppola, VN 3-0
2. C51 Johannes Suhonen, HNT - Unto Jansson, KoVo 3-0
3. C54 Jerry Nieminen, VN - Ellioh Lithén 3-0
4. C57 Peetu Salo, Fony - Yael Oikarinen, EKH 3-0
5. D70 Aarne Seppä, HeTa - Eemeli Tähkä, VN Ratkaisematon
6. CT57 Viivi Jokinen, VäBt - Sissel Halmesmäki, RiKk 3-0
7. BT60 Suvi Tujula, HeTa - Mona Häsä, RiKk 3-0
8. C52 Artturin Pechuyev, SoVo - Abdelsalam El Gendy, EKH 2-1
9. B70 Sam Morovati, HeTa - Georgi Krapchitov, PBC RSC 3.erä
10. A56 Tatu Maunu, EKH - Muhammad Conteh, BIFT 3-0
11. A60 Saijad Rezaei, JäKk - Daniil Korneev, HeTa 3-0
12. A69 Julian Jalava, KNK - Kaarlo Koponen, VN 3-0
13. A81 Valtteri Nordensved, HeTa - Daniel Petäjistö, KyNy 3-0
14. M69 Tino Saarikangas, EKH - Michael Kaspi, PBC RSC 3.erä
15. M75 Theo Kolehmainen, EKH - Tamirlan Ahilkov 3-0
16. N69 Anu Lammi, HeTa - Emma Kirjokivi, VäBT 3-0
0 x
Vastaa Viestiin