PERAN KISAT 12.10.19

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

ForssanNyrkkeilijat
New Kid on the Block
Viestit: 15
Liittynyt: 16.09.2018 23:09

20.09.2019 19:06

X PERAN KISAT


FORSSAN NYRKKEILIJÄT RY KILPAILUKUTSU



PERAN KISAT


Kutsumme seuranne nyrkkeilijät, valmentajat ja tuomarit kilpailuihimme.


Aika: Lauantaina 12.10.2019
Paikka: Urheilutalo Feeniks, Forssa (Opintie 4, p. 03-4141 675)



AIKATAULUT
Klo 10.00-11.00 Lääkärintarkastus, punnitus ja tuomarien ilmoittautuminen
Klo 11.00 Otteluparien arvonta
Klo 13.00 Ottelut


Ilmoittautuminen:
Ilmoittautuminen 9.10.2019 mennessä aku.sinisalo1@gmail.com tai 045-2576 326. Urheilijalla pitää olla tehtynä oleva peruslääkärintarkastus

Painosarjat
Otellaan kaikissa D-, C-, B- ja A- junioreiden (tytöt ja pojat) sekä yleisen sarjan miesten ja naisten painosarjoissa.

Osanottomaksu
Osanottomaksu on 10 e/nyrkkeilijä ja seurojen nyrkkeilijöille, joista tulee tuomari kisoihin 5 e / nyrkkeilijä.. Maksetaan punnituksen yhteydessä.

Lisätietoja
Lisätietoja Aku Sinisalo p. 045-2576 326

Järjestäjä
Kilpailut järjestää Forssan Nyrkkeilijät ry



TERVETULOA
Viimeksi muokannut ForssanNyrkkeilijat, 12.10.2019 17:23. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
0 x
ForssanNyrkkeilijat
New Kid on the Block
Viestit: 15
Liittynyt: 16.09.2018 23:09

01.10.2019 16:44

ILMOITTAUTUNEET 10.10.19 MENNESSÄ


TYTÖT

TB54 Emma Syyri, FoNy
TB57 Julia Pelkonen, TVS
TA60 Sofia Matintalo, TuTe (1 ott., valmentaja Kalevi Sirkiä toivoo soittoa, mahd vastustajasta p. 0400 788 596)
TB63 Juline Luther, Veikkolan Nyrkkeilyseura


NAISET

N57 Naiimo Bulhan, Lohjan Nyrkkeilukerho
N75 Jenni Kiili, TuJy
N75 Anna Gokkoeva, Tapanilan Erä


POJAT

D33 Johannes Koivisto, TTN
D45 Handre Chi, Häki
C54 Wahnay Chi, Häki
C57 Peetu Salo, FoNy
C57 Alex Määttälä, TuJy
C75 Ardit Azemil, Tapanilan Erä
B50 Artturi Pehcuyev, SoVo
B50 Aleksanteri Yläkoski, Häki
B52 Peetu Kyllönen, TVS
B60 Eemi Rautavuori , TVS
B60 Ville Pihkola, LaKa
B63 Pahelso Chi, HäKi
B63 Oula Harinen, TVS
B66 Mikko Nokia, TuUl
B66 Hannes Tolonen, Tapanilan Erä
B66 Danylo Burlaka, TVS
B66 Topi Siuko, TTN
B70 Jonatan Riikonen, TuUl
B70 Atigullah Habibullah, TuJy
A69 Julian Jalava, KNK
A81 Aleksi Fofanov, LaKa
A91 Daniel Vähä-Antila, LaKa


MIEHET

Y60 Santeri Kemppainen, Vanaja Boxing
Y60-64 Kerim Kadyrov, HeTa
Y69 Karri Lohi, Vanaja Boxing
Y75 Mico Hakkarainen, FoNy
Y75 Ari Nevalainen, BTH
Y75 Tero Kytölä, ViNy
Y81 Tino Näkkilä, BTH


TUOMARIT

Markku Kiili, TuJy
Taina Vlasiff, Lohjan Nyrkkeilykerho
Risto Lindstedt, Lohjan Nyrkkeilykerho
Jouni Hartman, LaKa
Mika Kaukola, LaKa
Heikki Pöyhönen
Viimeksi muokannut ForssanNyrkkeilijat, 10.10.2019 20:54. Yhteensä muokattu 14 kertaa.
0 x
korpikim
New Kid on the Block
Viestit: 48
Liittynyt: 15.03.2009 11:49

03.10.2019 11:17

Someron Voimasta
Artturi Pehcuyev B- 50 kg
Alustavasti sovittu ottelu Hämeenlinnan kisan nyrkkeilijän kanssa.
0 x
Hml Kisa
New Kid on the Block
Viestit: 35
Liittynyt: 19.04.2015 18:57

03.10.2019 12:34

Hämeenlinnan Kisa

Pahelso Chi B 63 kg 8 ott.
Wahnay Chi C 54 kg 6 ott.
Aleksanteri Yläkoski B 50 kg 0 ott, sovittu ottelusta Someron Voiman Artturi Pehcuyevin kanssa.
Handre Chi D 45 kg 4 ott.

Antero Kainulainen puh. 044-5044527
0 x
NinaP
New Kid on the Block
Viestit: 12
Liittynyt: 30.10.2018 20:04

03.10.2019 19:39

Turun Urheiluliitto

B66 Mikko Nokia (7 ottelua)
B70 Jonatan Riikonen (1 ottelu)

Valmentaja: Kalevi Javanainen 040-757 4745
0 x
mkk
Journeyman
Viestit: 373
Liittynyt: 27.06.2011 13:15

04.10.2019 19:24

Turun Jyrystä

N 75kg Jenni Kiili
B 70kg Atigullah Habibullah
C 57kg Alex Määttälä

tuomari:Markku Kiili
Viimeksi muokannut mkk, 07.10.2019 19:55. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
0 x
JanSyd
New Kid on the Block
Viestit: 13
Liittynyt: 02.11.2017 19:49

05.10.2019 09:53

Boxing Team Hervanta
ilmoittaa kisoihin

-Y75 Ari Nevalainen
-Y81 Tino Näkkilä


Matti Häyrinen 040 5780714
0 x
Tero_K88
New Kid on the Block
Viestit: 3
Liittynyt: 07.09.2019 17:54

05.10.2019 14:01

Vilppulan Nyrkkeilijät
ViNy
Y75 - Tero Kytölä

EI OSALLISTU KISOIHIN
Viimeksi muokannut Tero_K88, 11.10.2019 19:22. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
0 x
lonk2003
New Kid on the Block
Viestit: 13
Liittynyt: 25.11.2017 07:12

08.10.2019 07:11

Lohjan Nyrkkeilykerhosta kisoihin osallistuu:

N57 Naiimo Bulhan, 7 ottelua

Tuomari:
Taina Vlasoff (arvostelu)

Tiedustelut:
Risto Lindstedt, valmentaja
puh. 045-873 31951
0 x
Mooses166
New Kid on the Block
Viestit: 25
Liittynyt: 15.09.2018 10:24

08.10.2019 11:10

Helsingin Tarmosta:

60-64kg Kerim Kadyrov
0 x
TVS
Brawler
Viestit: 708
Liittynyt: 29.03.2005 12:29
Paikkakunta: Tampere
Viesti:

09.10.2019 11:14

Tampereen Voimailuseurasta:

TB57 Julia Pelkonen (0 ottelua)
B52 Peetu Kyllönen (0 ottelua)
B60 Eemi Rautavuori (0 ottelua)
B63 Oula Harinen (1 ottelu)
B66 Danylo Burlaka (12 ottelua)
0 x
Veny
New Kid on the Block
Viestit: 13
Liittynyt: 27.10.2016 09:32

09.10.2019 16:58

Veikkolasta:

Juline Luther TB-63 2 ottelua.

Jani Sivonen
Veikkolan Nyrkkeilyseura
040 7534887
0 x
LaKa
New Kid on the Block
Viestit: 15
Liittynyt: 17.12.2018 19:45

09.10.2019 19:47

Lahden Kaleva

B-60 Ville Pihkola
A-81 Aleksi Fofanov
A-91 Daniel Vähä-Antila

Tuomarit: Jouni Hartman, Mika Kaukola
0 x
Avatar
Akhilleus
Brawler
Viestit: 776
Liittynyt: 21.03.2005 12:32

10.10.2019 17:04

KNK:sta

A69 Julian Jalava
0 x
Sic vis pacem para bellum.
ForssanNyrkkeilijat
New Kid on the Block
Viestit: 15
Liittynyt: 16.09.2018 23:09

12.10.2019 17:26

PERAN KISAT

12.10.2019, URHEILUTALO FEENIKS, FORSSA

TULOKSET

OTTELU SARJA TULOS
1. D42 Handre Chi, HäKi - Johannes Koivisto, TTN 3-0
2. C57 Alex Määttälä, TuJy - Peetu Salo, FoNy 3-2
3. B50 Artturi Pehcuyev, SoVo - Aleksanteri Yläkoski, HäKi 5-0
4. BT57 Emma Syyri, Fony - Julia Pelkonen, TVS 5-0
5. B60 Pahelso Chi, HäKi - Ville Pihkola, LaKa 4-1
6. B63 Hannes Tolonen, TaE - Oula Harinen, TVS 5-0
7. B70 Habibullah Atigullah, TuJy - Jonatan Riikonen, TuUl 4-1
8. N60 Marjut Lausti, TTN - Naiimo Bulhan, LoNK 5-0
9. B70 Danylo Burlaka, TVS - Mikko Nokia, TuUl 5-0
10. N75 Anna Gokkoeva, TaE - Jenni Kiili, TuJy 5-0
11. Y64 Santeri Kemppainen, VaBo - Kerim Kadyrov, HeTa 5-0
12. Y75 Mico Hakkarainen, FoNy -Ari Nevalainen, BTH 5-0


Ei ottelua:
B54 Peetu Kyllönen, TVS
B70 Topi Siuko, TTN
A69 Julian Jalava, KNK
A81 Aleksi Fopfanov, LaKa
A91 Daniel Vähä-Antila, LaKa
Y69 Karri Lohi, VaBo
Y81 Tino Näkkilä, BTH


Kisojen parhaana nyrkkeilijänä palkittiin: Mico Hakkarainen, Fony
0 x
Vastaa Viestiin