Sivu 2/2

Re: Someron Voiman Nyrkkeilykilpailut 8.12.2019

Lähetetty: 03.12.2019 19:36
Kirjoittaja NinaP
TuUL
Zanko Eliassi peruu osallistumisensa.

Re: Someron Voiman Nyrkkeilykilpailut 8.12.2019

Lähetetty: 03.12.2019 19:57
Kirjoittaja niki-94
ING-FIN BOXING TIME!
-D Khamza Patiev 40kg
-D Daniel Isar 43kg
-A Muhammad Conteh 54kg
-C tyttö Dunia Mohammadi 53kg
-B Iljez Bokov 75kg

Valmentaja:Islam Patiev.

Re: Someron Voiman Nyrkkeilykilpailut 8.12.2019

Lähetetty: 03.12.2019 22:22
Kirjoittaja Akhilleus
KNK ilmoittaa

A69 Julian Jalava
D42 Sören Kauremaa

Valmentajat: Amin Asikainen, Said Lachi

Re: Someron Voiman Nyrkkeilykilpailut 8.12.2019

Lähetetty: 04.12.2019 16:35
Kirjoittaja JaniJ,Tre
Nokia Boxing Club peruu osallistumisensa kilpailijan osalta, kun ei vastusta ole, mutta seuramme tuomari Jani Sorola osallistuu kilpailuihin. Kiitos Timppa.

Jani Järvensivu

Re: Someron Voiman Nyrkkeilykilpailut 8.12.2019

Lähetetty: 05.12.2019 16:50
Kirjoittaja Pekka
Ringside Gym

A60 Jussi Pajuniemi
Y69 Jamil Elo
Y69 Nuteh-Toe Usansuu
Y69 Asseme Nouali

Re: Someron Voiman Nyrkkeilykilpailut 8.12.2019

Lähetetty: 06.12.2019 11:17
Kirjoittaja CS_tiia
Combat Societylta Tiia Turunen peruu osallistumisensa koska vastustajaa ei ole.

Re: Someron Voiman Nyrkkeilykilpailut 8.12.2019

Lähetetty: 06.12.2019 17:42
Kirjoittaja Ramireez
Ramireez kirjoitti:
26.11.2019 21:55
Viipurin Nyrkkeilijät: ( VALMENTAJA SAIRASTIMISEN TAKIA EMME PÄÄSE TÄLLÄ KERTAA)

- D66 Eemeli Tähkä ( 8 ot)
- C46 David Kadyrov ( 7ot)
- C56 Leevi Salo ( 1ot)
- C54 Jerry Nieminen (5ot)
- C67 Ibi Nyassi ( 5ot)
- C75 Aarne Seppä ( 4ot)

( VALMENTAJA SAIRASTIMISEN TAKIA EMME PÄÄSE TÄLLÄ KERTAA)

Rami ( 0440406645)

Re: Someron Voiman Nyrkkeilykilpailut 8.12.2019

Lähetetty: 06.12.2019 17:43
Kirjoittaja Ramireez
VIIPURIN NYRKKEILIJÄT EIVÄT PÄÄSE KISAAMAAN !

( VALMENTAJA SAIRASTIMISEN TAKIA EMME PÄÄSE TÄLLÄ KERTAA)

Re: Someron Voiman Nyrkkeilykilpailut 8.12.2019

Lähetetty: 07.12.2019 06:32
Kirjoittaja mkk
N75 kg Jenni Kiili TuJy peruu osallistumisensa

Re: Someron Voiman Nyrkkeilykilpailut 8.12.2019

Lähetetty: 08.12.2019 15:13
Kirjoittaja mkk
Someron Voima nyrkkeilyt 2019
8.12.2019



1. D39 kg Sebastian Autio KiNK - Kahmlat Patiev IFBT 3-0
2. C57 kg Joosep Palm EST - Alex Määttälä TuJy ABD 2.r
3. C54 kg Durara Awdishow KiNK - Daniel Isar IFBT 5-0
4. B52 kg Artturi Pechuyev Sovo - Deniss Truktanov EST 5-0
5. C60 kg Aleksi Guzman KiNK -Peetu Salo FoNy 5-0
6. B60 kg Pahelso Chi HäKi - Ville Pihkola LaKa 5-0
7. 75 kg Eduard Piirisild EST -Mico Hakkarainen FoNy 5-0
8. W57 kg Serwa Abdulmohammadifar TVS -Naiimo Bulhan LoNK 5-0
9. 75 kg Nuteh Toe-Usansuu RSG - Artem Santalainen LaLa 5-0
10. A56 kg Tatu Maunu EKH -Jussi Pajuniemi RSG 5-0
11. B66 kg Mikko Entonen TuJy -Sina Heidari TVS 3-2
12. 81 kg Anton Embulaev LaKa - Tino Nikkilä BTH 5-0
13. 91 kg Henri Nieminen BTH -Kimmo Martikainen VENS 3-2
14. C42 kg Alfred Hoxha EKH - Sami Uusitalo YTK 5-0
15. B75 kg Ilez Bokov IFBT - Joni Häkkinen LaKa RSC 2.r
16. C54 kg Abdesalam El Gendy EKH -Unto Jansson KoVo 5-0
17.D39 kg Kosmo Granholm YTK - Johannes Koivisto TTN 3-0
18. D42 kg Hussein Haidari TuUL -Sören Kauremaa KNK 3-0
19. W64 kg Anni Viantie LaKa - Kristel Väin TVS 3-2
20. TB54 kg Emma Syyri FoNy - Dunia Mohammadi IFBT 5-0
21.TC63 kg Veera Karlsson LoNK -Juline Luther VENS 4-1
22. 75 kg Ahmed Ali SoVo - Theo Kolehmainen EKH 3-2