Junioreiden TUL-Turnaus 8-9.2. 2020 Lahdessa

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

mkk
Journeyman
Viestit: 374
Liittynyt: 27.06.2011 13:15

08.02.2020 12:04

Junioreiden TUL-turnaus
8-.9.2.2020
Lahden Kaleva


Ottelulista 8.2.2020 klo 13.00:

1.F CT45kg Vieno Pesonen LaLa -Venla Kokkonen MiNy
2. F CT54kg Elena Tyni KemPy - Olga Saarela KaNy
3.F BT46kg Sofia Lunden TuUL - Siiri Kaivo-oja TVS
4. F BT48kg Pia Järvinen YTK -Jen Petälä TVS
5. BT57kg Jessica Frantsi VäBT -Julia Pelkonen TVS
6.F BT60kg Teresa Mäkinen KaNy -Viivi Jokinen VäBT
7.F BT70kg Amanda Salonen TuUL - Miia Pääjoki LoNK
8. AT69kg Lia Pukkila HeTa -Eveliina Taimi TVS
9. D39kg Maxim Schimberg TVS - Alex Amirkhani TuUL
10. C39kg Udai Abdululshafi VN - Kosmo Granholm YTK
11. C42kg Hussen Haidari TuUL -Johannes Koivisto TTN
12. C48kg Handre Chi HäKi -Mathias Loorits PONS
13. C48kg Jaffar Nouali RSG - Werepat Joropai OuTa

väliaika 20 minuuttia

14. C54kg Abdelsalam El Gendy VN -Iiro Oikkonen MiNy
15. F B48kg David Karydov VN -Durara Awdishow KiNK
16. FB52kg Aleksanteri Yläkoski HäKi -Richard Grönfors TVS
17. F B54 kg Wahnay Chi - Ivan Zuravel PoNS
18. A60kg Tuomas Alanko YTK - Tatu Maunu EKH
19. A60kg Jussi Pajuniemi RSG -Valtteri Heiskanen VäBT
20. A64kg Jere Niemeläinen TuUL -Pahelsi Chi HäKi
21. A64kg Pyry Koivula TTN -Hannes Tolonen TaE
Viimeksi muokannut mkk, 08.02.2020 14:53. Yhteensä muokattu 2 kertaa.
0 x
mkk
Journeyman
Viestit: 374
Liittynyt: 27.06.2011 13:15

08.02.2020 13:11

Junioreiden TUL-turnaus
8-.9.2.2020
Lahden Kaleva


Tulokset 8.2.2020 klo 13.00:

1. F CT45kg Venla Kokkonen MiNy - Vieno Pesonen LaLa 4-1
2. F CT54kg Elena Tyni KemPy - Olga Saarela KaNy 5-0
3. F BT46kg Siiri Kaivo-oja TVS - Sofia Lunden TuUL 4-1
4. F BT48kg Pia Järvinen YTK -Jen Petälä TVS 4-1
5. BT57kg Julia Pelkonen TVS - Jessica Frantsi VäBT 4-1
6. F BT60kg Teresa Mäkinen KaNy -Viivi Jokinen VäBT 5-0
7. F BT70kg Miia Pääjoki LoNK - Amanda Salonen TuUL 5-0
8. AT69kg Lia Pukkila HeTa -Eveliina Taimi TVS 4-1
9. D39kg Maxim Schimberg TVS - Alex Amirkhani TuUL 3-0
10. C39kg Kosmo Granholm YTK - Udai Abdululshafi VN 4-1
11. C42kg Hussen Haidari TuUL -Johannes Koivisto TTN 5-0
12. C48kg Mathias Loorits PONS - Handre Chi HäKi 5-0
13. C48kg Jafar Nouali RSG - Werepat Joropai OuTa 5-0
14. C54kg Abdelsalam El Gendy VN -Iiro Oikkonen MiNy 5-0
15. F B48kg David Karydov VN - Durara Awdishow KiNK 4-1
16. FB52kg Richard Grönfors TVS - Aleksanteri Yläkoski HäKi 5-0
17. F B54kg Wahnay Chi HäKi -Ivan Zuravel PoNS 5-0
18. A60kg Tatu Maunu EKH - Tuomas Alanko YTK 3-2
19. A60kg Valtteri Heiskanen VäBT- Jussi Pajuniemi RSG 4-0
20. A64kg Pahelsi Chi HäKi - Jere Niemeläinen TuUL DSQ 2.r
21. A64kg Hannes Tolonen TaE -Pyry Koivula TTN 3-2
0 x
mkk
Journeyman
Viestit: 374
Liittynyt: 27.06.2011 13:15

08.02.2020 17:05

Junioreiden TUL-turnaus
8-.9.2.2020
Lahden Kaleva


Finaalit 9.2.2020 klo 12.00:

1. BT57kg Olivia Kiviniemi KoVe -Julia Pelkonen TVS
2. AT54kg Emma Syyri FoNy - Pihla Kaivo-oja TVS
3. AT60kg Milla Heinonen YTK - Suvi Tujula HeTa
4. AT69kg Vilma Kuusikko KemPy - Lia Pukkila HeTa
5. D39kg Sebastian Autio KiNK -Maxim Schimberg TVS
6. C39kg Jaakko Juusola KiNK -Kosmo Granholm YTK
7. C42kg Alfred Hoxha EKH -Hussen Haidari TuUL
8. C48kg Mathias Loorits PoNS - Jafar Nouali RSG
9. C54kg Leevi Salo VN -Abdelesalam El Gendy VN
10. B57kg Dmitri Kataja TVS - Jerry Nieminen VN
11. B60kg Peetu Salo FoNy -Ville Pihkola LaKa
12. B63kg Lorik Haliti JänA - Danylo Nieizviestnykh MiNy
13. B66kg Ibi Nyassi VN - Danylo Burlaka TVS
14. B75kg Ardit Azemi TaE -Aarne Seppä VN
15. A60kg Tatu Maunu EKH -Valtteri Heiskanen VäBT
16. A64kg Pahelsi Chi HäKi - Hannes Tolonen TaE
17. A69kg Sam Morovati HeTa - Mikko Nokia TuUL
18. A91kg Viljami Takkunen YTK - Daniel Vähä-Antila LaKa
0 x
mkk
Journeyman
Viestit: 374
Liittynyt: 27.06.2011 13:15

09.02.2020 12:12

Junioreiden TUL-turnaus
8-.9.2.2020
Lahden Kaleva


Finaalit 9.2.2020 klo 12.00:

1. BT57kg Olivia Kiviniemi KoVe -Julia Pelkonen TVS 5-0
2. AT54kg Pihla Kaivo-oja TVS - Emma Syyri FoNy 5-0
3. AT60kg Suvi Tujula HeTa - Milla Heinonen YTK 5-0
4. AT69kg Lia Pukkila HeTa -Vilma Kuusikko KemPy 5-0
5. D39kg Sebastian Autio KiNK -Maxim Schimberg TVS 3-0
6. C39kg Jaakko Juusola KiNK -Kosmo Granholm YTK 5-0
7. C42kg Alfred Hoxha EKH - Hussen Haidari TuUL 3-2
8. C48kg Jafar Nouali RSG - Mathias Loorits PoNS 5-0
9. C54kg Abdelesalam El Gendy VN -Leevi Salo VN 5-0
10. B57kg Dmitri Kataja TVS - Jerry Nieminen VN 5-0
11. B60kg Ville Pihkola LaKa - Peetu Salo FoNy 5-0
12. B63kg Lorik Haliti JänA - Danylo Nieizviestnykh MiNy 4-1
13. B66kg Danylo Burlaka TVS - Ibi Nyassi VN RSC 1.r
14. B75kg Aarne Seppä VN -Ardit Azemi TaE 4-1
15. A60kg Tatu Maunu EKH -Valtteri Heiskanen VäBT 5-0
16. A64kg Hannes Tolonen TaE - Pahelsi Chi HäKi 4-0
17. A69kg Sam Morovati HeTa - Mikko Nokia TuUL RSC 1.r
18. A91kg Daniel Vähä-Antila LaKa -Viljami Takkunen YTK 5-0
0 x
Vastaa Viestiin