Sivu 2/2

Re: Raahen nyrkkeilykisat 29. 2. 2020

Lähetetty: 20.02.2020 12:14
Kirjoittaja IUV-Boxing
IUV:stä mukaan
S75 Jasu Huttunen

Re: Raahen nyrkkeilykisat 29. 2. 2020

Lähetetty: 21.02.2020 21:39
Kirjoittaja RaNy
Hi!
I would like to registrate following boxers from Guldstadens Boxningsklubb,

Yousef Kalash 69kg 17 fights born - 99, senior men

Hasrat Asatryan 60kg 30 fights born - 00, senior men

Bilal Stanikzai - 91kg (89kg) 2 fights born - 03 junior A

Best regards/ Anton Molin

Re: Raahen nyrkkeilykisat 29. 2. 2020

Lähetetty: 23.02.2020 10:10
Kirjoittaja RaNy
Raahen Nyrkkeilijät tävlingar:
Lördag 29/2
Boxare:
B 2005 57 kg Hussain Mohammadi
A 2003 69 kg Elias Nasi
A 1999 69 kg Ali Akbar Pamahi ( 0 ott )
M 2000 64 kg Davod Nikovi
M 1999 75 kg Emil Klrud
M 1992 +91 kg Andre` Nilsson Sandberg

Domare:
Åke Nyman Poäng

Terveisin
Poppen / I19 IF Boden

Re: Raahen nyrkkeilykisat 29. 2. 2020

Lähetetty: 23.02.2020 22:42
Kirjoittaja Keppi
Moi,

Oulun Nyrkkeilyseurasta osallistuvat:

N51 Laura Myllymäki
B52 Anton Pakarinen

-Kalle

Re: Raahen nyrkkeilykisat 29. 2. 2020

Lähetetty: 25.02.2020 08:19
Kirjoittaja Oulun Tarmo
Oulun Tarmosta:
C-48 kg Werapat Jorapai
A-60 kg Navid Mohammedi
A-69 kg Arttu Parikka

Kajaanin Kuohusta:
N-75 kg Krista Kovalainen

Tuomarit:
Kari Åman
Perttu Sarja

Re: Raahen nyrkkeilykisat 29. 2. 2020

Lähetetty: 25.02.2020 09:29
Kirjoittaja vesa.k
Tuusulan Nyrkkeilyseura.
Tiina Peltonen N 75
Juho Jämsä 64-69, 0 ott
Sampo Jäntti A 69, 0 ott

Näille myös peruslääkärintarkastus.

Re: Raahen nyrkkeilykisat 29. 2. 2020

Lähetetty: 25.02.2020 19:35
Kirjoittaja MikaelM
YJ:n Meri Lehtovaara joutuu valitettavasti perumaan osallistumisen loukkaantumisen vuoksi.

Re: Raahen nyrkkeilykisat 29. 2. 2020

Lähetetty: 25.02.2020 22:12
Kirjoittaja Oulun Tarmo
Oulun Tarmosta ilmoittautuu vielä:
A-56 kg Diego Morin Medina, 0 ott.
B+80 kg Matias Tiri

Re: Raahen nyrkkeilykisat 29. 2. 2020

Lähetetty: 28.02.2020 22:32
Kirjoittaja mikesillan
91kg Tommi Tuimala NBC jää pois..

Re: Raahen nyrkkeilykisat 29. 2. 2020

Lähetetty: 01.03.2020 15:29
Kirjoittaja MatteusP
Tulokset Raahesta:
D-33 kg Oliver Wiklund WBC - Lauri Grekula RaNy 3 - 0
D-39 kg Jesse Luoto RaNy - Tatu Mäkelä KemPy 3 - 0
81 kg Arto Pesonen ReiVo - Arvi Hyvönen LaLu 3 - 0
N-75 kg Krista Kovalainen KajKu - Tiina Peltonen TuusNy 2 - 1
91 kg Joonas Honkaperä ReiVo - Kalle Hepo-oja LaLu 3 - 0
TA-60 kg Nina Huurinainen TuusNy - Anna Kivilompolo RaNy 3 - 0
C-48 kg Werapat Jorapai OuTa - Lauri Bordi KiNK 3 - 0
64 kg Davod Nikovi Boden - Juho Jämsä TuusNy 3 - 0
C-51 kg Zwe Chioonga KeI - Rainer Svart RaNy 3 - 0
C-51 kg Behar Dullovi RaNy - Durara Awdishou KiNK 2 - 1
B-54 kg Anton Pakarinen ONS - Vilhelm Romppainen CAT RSC/3 r
B-57 kg Hussain Mohammadi Boden - Diego Morin OuTa 2 - 1
A-56 kg Thaung Cho Ea KeI - Navid Mohammadi OuTa 2 - 1
B-63 kg Aleksi Guzman KiNK - Aleyai Byar KeI RSC/2 r
A-69 kg Arttu Parikka OuTa - Justus Andersson OKK 3 - 0
A-69 kg Elias Nasi Boden - Santtu Majapuro WBC 3 - 0
N-51 kg Laura Myllymäki ONS - Riikka Väärälä RaNy 3 - 0
75 kg Teemu Parviainen OKK - Samuli Luttinen KiNK KO/2 r
75 kg Emil Kilrud Boden - Jasu Huttunen IUV 3 - 0
81 kg Mikael Mäenpää YHJ - Isak Rak YRe 2 - 1
+91 kg Mikhail Golikov RaNy - Andre Nilsson Sandberg Boden 2 - 1