Sivu 3/3

Re: Ruskiksen Skabat 16.2

Lähetetty: 15.02.2020 17:21
Kirjoittaja Riikoi 12
herba kirjoitti:
30.01.2020 18:20
NBC:
N-57 Jonna Hakkarainen
Joonna Hakkarainen peruu osallistumisensa.

Re: Ruskiksen Skabat 16.2

Lähetetty: 16.02.2020 22:48
Kirjoittaja klakso
Ruskiksen Skabojen tulokset.

Parhaina palkittiin:

Miesten paras Akseli Saurama
Naisten paras Fatma Hajizadeh
Junioreiden paras Leevi Salo
Nyrkkeilijäveteraanien palkinto Noel Korppi

Punnituksessa 76 ottelijaa. Otteluita 34 kpl

D30 Noel Korppi, KNK - Veeti Vähätiitto, VäBt 3-0
D33 Luka Jussila, KNK - Veeti Peltoniemi, JäKK 3-0
C39 Eetu Hacklin, KNK - Veikka Laine, TuJy
C42 Daniel Isar, BiFt - Zakaria Fennane, VN 3-0
C42 Khamzat Patiev, BiFt - Sören Kauremaa, KNK 2-1
C51 Daniel Survo, HTN - Seyfullakh Chafiev, BiFt 2-1
C39 Udai Abdulshafi, VN - Dennis Nyman, VN 3-0
C42 Tshepo Saarinen, AKI - Ahmed Abdulraheem, TuJy 3-0
C48 Kirill Survo, HTN - Nikolai Isoaho, VN 2-1
C57 Leevi Salo, VN - David Ibidokun, PBC 3-0
C57 Elliot Lithen, HSC - Ilias Fennane, VN 3-0
C67 Aku Liikala, JäKK - Adrian Quariais, TuJy 3-0
A60 Sandip Panday, VN - Lauri Lehto, GB Gym 2-1
Y+91kg Joona Ahonen, TuJy - Jevgeni Lastavko, PBC ABD 2r
B57 Artturi Vietti, JäKK - Olli Sahan, RSG 3-0
B66 Daniel Anufriev, KoNy - Sharmake Salahomen, RSG 3-0
B80 Joona Ketola, VaBo - Aarne Seppä, VN 2-1
B+80 Aapo Launiala, JäKK - Kenneth Mirt, BTH RSC 1.r
A60 Ahmed Jaf, EKH - Antti Salminen, KoNy 3-0
A52 Ari Baktyar, EKH - Artturi Petchuyev, SoVo 2-1
N51 Tessa Kakkonen, HeTa - Minna Karjalainen, JäNA 3-0
N54 Fatma Hajizadeh, VN - Noora Alsaffa, GB Gym 3-0
N54 Kaisa Nissinen, KoNy - Roosa Aho, KNK 3-0
N60 Erika Wielert, HeTa - Naiimo Bulhan, LoNK 3-0
N69 Johanna Huttunen, HeTa - Emma Kirjokivi, VäBT 3-0
N69 Tiina Peltonen, TuusNy - Tiia Turunen, Combat 3-0
A69 Ismail Umar, GB Gym - Artjom Romanov, KNK 3-0
Y64 Santeri Kemppainen, VaBo - Kerim Kadyrov, HeTa 2-1
Y69 Henri Ikäheimonen, YTK - Ahmed Ali, SoVo 2-1
Y69 Omar Wasabi, JäKK - Janne Kolsi, ABD 2.r
Y91 Viljami Peltonen, JäKK - Kaapo Koivunen, LaKa 2-1
Y91 Elia Juuti, KoVo - Tino Näkkilä, BTH 3-0
Y75 Akseli Saurama, JäKK - Abdifatah Bulhan, LoNK 3-0
Y75 Kosti Immonen, GB Gym - Artem Santalainen, LaKa 3-0