Nyrkkeilyn 39.GeeBee turnaus 6-8.3.2020

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

isku
Club Fighter
Viestit: 171
Liittynyt: 21.12.2004 17:32
Paikkakunta: Helsinki

22.02.2020 12:33

Kansainvälinen
Nyrkkeilyn
39.GeeBee turnaus 6-8.3.2020
Helsingin Urheilutalossa, Helsinginkatu 25
Tilaisuudet
pe 6.3 klo 13 ja 18
la 7.3 klo 13 ja 18
su,8.3 klo 13 finaalit
Mukana seuraavat maat:
Afganistan, Armenia ,Hollanti, Kazakstan, Liettua, Mongolia, Ranska, Ruotsi, Saksa, Serbia , Ukraina, Uzbeknistan, Ukraina, Venäjä, Wales ja Suomi
Tietoa turnauksesta geebeeboxing.fi
Osanottajatilanne 4.3.2020 mennessä
52 kg ( 8 )
Shabiir Hossaini AFG
Seyran Yeghikyan ARM
Theo Ticout FRA
Salah Ibrahim SWE
Jamiyanbat Tserenbat MGL
Vasili Egorov RUS
Pavlo Kovalenko UKR
Sirhat Hassani FIN
57 kg ( 12 )
Mohammad Ali AFG
Yousof Rohullah AFG
Artur Ghazaryan ARM
Jordan Rodriquez FRA
Murat Yildirim GER
Kairat Eralijev KAZ
Bayarsaikhan Enkh-Amgalan MGL
Vsevolod Shumkov RUS
Nebil Ibrahim SWE
Abdumalik Khalokov UZB
Billy Unsworth WAL
Lassi Rissanen FIN
63 kg ( 14 )
Massi Omar AFG
Narek Hvhannisyan ARM
Henrik Kont EST
Lounes Hamraoui FRA
Hugi Grau FRA
Wladislaw Baryshnik GER
Dilmurat Mizhitov KAZ
Alexei Mazur RUS
Arltan Abushinov RUS/P
Hampus Broman AWE
Asadkhuja Muydinkhujaev UZB
Niazz Ahmadi FIN
Kerim Kadyrov FIN
Santeri Kemppainen FIN
69 kg ( 11)
Arsen Grigoryan ARM
Aslanbek Shymbergenov KAZ
Bayarkhuu Ganbaatar MGL
Sammy Wagensveld NED
Shakhabas Makhmudov RUS
Billy Lilleqvist SWE
Jakhongir Rakhmonov UZB
Garan Croff WAL
Aydin Behruz FIN
Bebjamin Eriksson FIN
Joonas Koivuranta FIN
75 kg ( 11 )
Vakhtang Harutynyan ARM
Moreno Fendero FRA
Kevin Boakye Schumann GER
Gantulga Batbayar MGL
Maksim Koptiakov RUS
Moltas Lundström SWE
Bogdan Tolmashov UKR
Bevan Taylor WAL
Santeri Laine FIN
Ilari Kujala FIN
Anton Embulaev FIN
81 kg ( 8 )
Rafayel Hovhannisyan ARM
Rafael Monny FRA
Bek Nurmaganbet KAZ
Rick de Nooijer NED
Vladimir Mironshikov SRB
Sharabutdin Ataev RUS
Ruslan Kolenikov RUS/ P
Topias Vaittinen FIN
91 kg ( 8 )
Eugen Vaigel GER
Sagyndyk Togambay KAZ
Aras Dydebas LTU
Peter Mullenberg NED
Ivan Sagaidak RUS
Viktor Olsson SWE
Roberrt Marton UKR
Sam Leyson WAL
+ 91 kg ( 6 )
Djamil Dini Aboudou FRA
Nurlan Saparbay KAZ
Maksim Babanin RUS
Vladislav Muravin RUS/ P
Sergei Kalcugin SRB
Danil Rantanen FIN
W-60 kg ( 5 )
Jacqueline Hatcher GER
Nune Asatrian RUS
Anni Viantie FIN
Vilma Viitanen FIN
Marjut Lausti FIN
W 64 kg ( 4 )
Irina Avtina RUS
Aleksandra Ordina RUS/P
Anette Valtanen FIN
Anu Lammi FIN
0 x
Buglioni00
New Kid on the Block
Viestit: 49
Liittynyt: 10.03.2017 22:38

06.03.2020 11:39

(52kg) RED EGOROV Vasili, RUS . BLUE YEGHIKYAN Seyran, ARM 5-0

(52kg) BLUE TICOUT Theo, FRA – RED HOSSAINI Shabilr, AFG 4-1

(52kg) RED KOVALENKO Pavlo, UKR – BLUE HASSANI Sirhat, FIN 5-0

(52kg) RED TSERENBAT Jamiyanbat, MGL – BLUE IBRAHIM Salah, GER 4-1

(63kgA) BLUE MIZHIOTV Dilmurat, KAZ – RED GRAU Hugo, FRA 5-0

(63kgB) BLUE BARYSHNIK Wladislav, GER – RED BROMAN Hampus, SWE 4-1

(63kgB) BLUE ABUSHINOV Aritan, RUS – RED KONT Henrik, EST 5-0

(75kgB) RED BOAKYE SCHUMANN Kevin, GER – BLUE LUNDSTRÖM Moltas, SWE 3-2

(91kg) RED SAGAIDAK Ivan, RUS – BLUE WAIGEL Eugen, GER 5-0

(91kg) BLUE TOGAMBAY Sagyndyk, KAZ – RED OLSSON Viktor, SWE 5-0

(91kg) RED MARTON Robert, UKR – BLUE LEYSON Sam, WAL 5-0

(91kg) BLUE MULLENBERG Peter, NED – RED DUDENAS Aras, LTU 5-0

(W60kg) RED ASTRIAN Nune, RUS – BLUE HATCHER Jacqueline, GER 5-0
Viimeksi muokannut Buglioni00, 06.03.2020 16:01. Yhteensä muokattu 3 kertaa.
0 x
Buglioni00
New Kid on the Block
Viestit: 49
Liittynyt: 10.03.2017 22:38

06.03.2020 12:00

Session 2 Friday 6 March 6:00 PM

(57kg A) RED YERALIYEV Kairat KAZ - BLUE GHAZARYAN Artur ARM
(57kg A) RED KHALAKOV Abdumalik UZB - BLUE YILDIRIM Murat GER
(57kg A) RED ENKH-AMGALAN Bayarsaikhan MGL - BLUE SHUMKOV Vsevolod RUS
(69kg A) RED SHYMBERGENOV Aslanbek KAZ - BLUE GANBAATAR Bayarkhuu MGL
(69kg A) RED SOBYLINSKIY Sergei RUS - BLUE CROFT Garan, WAL
(69kg A) RED GRIGORYAN ARsen ARM - BLUE RAKHMONOV Jakhongir UZB
(75kg A) RED BATBAYAR Gantulga MGL - BLUE TAYLOR Bevan WAL
(75kg A) RED LAINE Santeri FIN - BLUE HARUTYUNYAN Vakhtang ARM
(81kg) RED MIRONSHIKOV Vladimir SRB - BLUE HOVHANNISYAN Rafayel ARM
(81kg) RED de NOOIJER Rick NED - BLUE NURMAGANBET Bek KAZ
(81kg) RED KOLESNIKOV Ruslan RUS - BLUE MONNY Raphael FRA
(81kg) RED VAITTINEN Topias FIN - ATAEV Sharbutdin RUS
(+91kg) RED KALCHUGIN Sergei SRB - BLUE SAPARBAY Nurlan KAZ
0 x
Buglioni00
New Kid on the Block
Viestit: 49
Liittynyt: 10.03.2017 22:38

07.03.2020 08:53

SEMI-FINAALIT lauantai klo 13.00

52 kg EGOROV Vasili RUS - TICOUT Theo FRA
52 kg KOVALENKO Pavlo UKR - IBRAHIM Salah GER
63 kgA MAZUR Aleksei RUS - MIZHITOV Dilmurat KAZ
63 kgA HOVHANNISYAN Narek ARM - MUYDINKHUDJAEV Asadkhudja UZB
63 kgB KEMPPAINEN Santeri FIN - BARYSHNIK Wladislav GER
63 kgB ABUSHINOV Aritan RUS - HAMRAOUI Lounes FRA
75 kg FENDERO Moreno FRA - TAYLOR Bevan WAL
75 kg LAINE Santeri FIN - KOPTIAKOV Maksim RUS
75 kgB KUJALA Ilari FIN - BOAKYE SCHUMANN Kevin RUS
75 kgB EMBULAEV Anton FIN - TOLMACHOV Bogdan UKR
91 kg SAGAIDAK Ivan RUS - TOGAMBAY Sagyndyk KAZ
91 kg MARTON Robert UKR - MULLENBERG Peter NED
W64kg VALTANEN Anette FIN - ORDINA Aleksandra RUS
W64kg AVITNA Irina RUS - LAMMI Anu FIN
0 x
Buglioni00
New Kid on the Block
Viestit: 49
Liittynyt: 10.03.2017 22:38

07.03.2020 12:47

SEMI-FINAALIT 2 LA KLO 18.00

57kg YERALIYEV Kairat KAZ - RODRIGUEZ Jordan FRA 3-2
57kg KHALAKOV Abdumalik UZB - SHUMKOV Vsevolod RUS 3-2
57kgB IBRAHIM Nebil SWE - RISSANEN Lassi FIN 3-2
57kgB RONHULLAH Yousof AFG - UNSWORTH Billy WAL 3-2
69kg SHYMBERGENOV Aslanbek KAZ - BEHRUZ Aydin FIN 5-0
69kg SOBYLINSKIY Sergei RUS - GRIGORYAN Arsen ARM 5-0
69kgB ERIKSSON Benjamin FIN - WAGENSVELD Sammy NED RSC R2
69kgB BELALIA Adel SWE - KOIVURANTA Joonas FIN 5-0
81kg MIRONSHIKOV Vladimir SRB - NURMAGANBET Bek KAZ 3-2
81kg ATAEV Sharabutdin RUS - KOLESNIKOV Ruslan RUS 5-0
+91kg ABOUDOU MOINDZE Djmil dini - MURAVIN Vladislav RUS WP 5:0 R1
+91 kg SABARBAY, Nurlan KAZ - RANTANEN, Danil FIN 3-2
W60kg ASATRIAN Nune RUS - VIANTIE Anni FIN 3-2
W60kg VIITANEN Vilma FIN - LAUSTI Marjut FIN 5-0
Viimeksi muokannut Buglioni00, 09.03.2020 20:12. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
0 x
Buglioni00
New Kid on the Block
Viestit: 49
Liittynyt: 10.03.2017 22:38

08.03.2020 10:55

FINAALIT 8.3. klo 13

W60kg Viitanen Vilma FIN - Asatrian Nune RUS 3-2
W64kg Avtina Irina RUS - Valtanen Anette FIN 4-1
52kg Egorov Vasili RUS - Kovalenko Pavlo UKR 5-0
57kg Khalakov Abdumalik UZB¨ - Yeraliyev Kairat KAZ 4-1
57kg B Ibrahim Nebil SWE - Rohullah Yousof AFG 5-0
63kg Mazur Aleksei RUS - Muydinkhudjaev Asadkhudja UZB WO
63kgB Baryshnik Wladislav GER - Hamraoui Lounes FRA 3-2
69kg Sobylinskiy Sergei RUS - Shymbergenov Aslanbek KAZ 5-0
69kgB Bealia Adel SWE - Eriksson Benjamin FIN RSC R3
75kg Koptiakov Maksim RUS - Fendero Moreno FRA
75kgB Tolmachov Bogdan UKR - Boakye Schumann Kevin GER 3-2
81kg Mironshikov Vladimir SRB - Ataev Sharabutdin RUS 4-1
91kg Tobambay Sagyndyk KAZ - Marton Robert UKR 4-1
+91kg Aboudou Moindze Djamil Dini FRA - Sapabay Nurlan KAZ 3-2






https://www.geebeeboxing.fi/finals-2020/
0 x
Osmo Laine
Journeyman
Viestit: 223
Liittynyt: 30.09.2004 17:38
Paikkakunta: Tampere

09.03.2020 08:35

Buglioni00 kirjoitti:
07.03.2020 12:47
SEMI-FINAALIT 2 LA KLO 18.00

57kg YERALIYEV Kairat KAZ - RODRIGUEZ Jordan FRA 3-2
57kg KHALAKOV Abdumalik UZB - SHUMKOV Vsevolod RUS 3-2
57kgB IBRAHIM Nebil SWE - RISSANEN Lassi FIN 3-2
57kgB RONHULLAH Yousof AFG - UNSWORTH Billy WAL 3-2
69kg SHYMBERGENOV Aslanbek KAZ - BEHRUZ Aydin FIN 5-0
69kg SOBYLINSKIY Sergei RUS - GRIGORYAN Arsen ARM 5-0
69kgB ERIKSSON Benjamin FIN - WAGENSVELD Sammy NED RSC R2
69kgB BELALIA Adel SWE - KOIVURANTA Joonas FIN 5-0
81kg MIRONSHIKOV Vladimir SRB - NURMAGANBET Bek KAZ 3-2
81kg ATAEV Sharabutdin RUS - KOLESNIKOV Ruslan RUS 5-0
+91kg ABOUDOU MOINDZE Djmil dini - MURAVIN Vladislav RUS WP 5:0 R1
W60kg ASATRIAN Nune RUS - VIANTIE Anni FIN 3-2
W60kg VIITANEN Vilma FIN - LAUSTI Marjut FIN 5-0
+91 kg SABARBAY, Nurlan KAZ - RANTANEN, Danil FIN 3-2
0 x
Vastaa Viestiin