PERAN KISAT 10.10.2020

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

ForssanNyrkkeilijat
New Kid on the Block
Viestit: 15
Liittynyt: 16.09.2018 23:09

20.09.2020 10:59

PERAN KISAT

Kutsumme seuranne nyrkkeilijät, valmentajat ja tuomarit
kilpailuihimme.

Aika: Lauantaina 10.10.2020
Paikka: Urheilutalo Feeniks, Forssa (Opintie 4, p. 03-4141 675)

AIKATAULUT
Klo 10.00-11.00 Lääkärintarkastus, punnitus ja tuomarien ilmoittautuminen
Klo 11.00 Otteluparien arvonta
Klo 13.00 Ottelut

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautuminen 5.10.2020 mennessä: aku.sinisalo1@gmail.com tai 045-2576 326. Urheilijalla
pitää olla tehtynä oleva peruslääkärintarkastus

Painosarjat
Otellaan kaikissa D-, C-, B- ja A- junioreiden (tytöt ja pojat) sekä yleisen sarjan miesten ja naisten
painosarjoissa.

Osanottomaksu
Osanottomaksu on 10 e/nyrkkeilijä ja seurojen nyrkkeilijöille, joista tulee tuomari kisoihin 5 e /nyrkkeilijä. Maksetaan punnituksen yhteydessä.

Lisätietoja Aku Sinisalo p. 045-2576 326

Järjestäjä
Kilpailut järjestää Forssan Nyrkkeilijät ry

TERVETULOA
0 x
ForssanNyrkkeilijat
New Kid on the Block
Viestit: 15
Liittynyt: 16.09.2018 23:09

21.09.2020 15:24

PERAN KISAT 10.10.20. ILMOITTAUTUNEET


MIEHET
Y52 Ari Baktyar, Espoon Kehähait (2)
Y52 Muhammad Conteh, RSG
Y52 Moradi Alireza, RSG
Y52 Shirahmad Hassani, HSC

Y64 Santeri Kemppainen, Vanaja Boxing
Y64 Kerim Kadyrov, HeTa
Y64 Markus Pasanen, SKJ
Y64 Nouali Asseme, RSG

Y69 Roope Lehtonen (2ott.), Vuorentaustan Voima
Y69 Abdifatah Ahmed Bulhan, Lohjan Nyrkkeilykerho
Y69 Jere Hongisto, Lohjan Nyrkkeilykerho
Y69 Ismail Umar, Crest (3 ottelua, n 66 -67 kg)
Y69 Amin Nuri, HeTa
Y69 Juho Jämsä, TuusNy
Y69 Toe-Usansuu Nuteh, RSG
Y69 Eriksson Benjamin, RSG
Y69 Andreas Jalervo, HSC

Y75 Vili Jaunila, Lohjan Nyrkkeilykerho (1 ottelu)
Y75 Kosti Immonen , Crest (6 ottelua)
Y75 Ari Nevalainen, BTH
Y75 Theo Kolehmainen, Espoon Kehähait
Y75-81 Muhammad Abdilrasoon, TVS

Y81 Juri Klotsenok, RSG
Y81 Tamirlan Ahilgov, RSG
Y81 Kalle Mikkosen, VVS
Y81 Anton Embulaev, LaKa

Y91 Elia Juust, KoVo
Y91 Toni Puuppo , Crest (0 ottelua)
Y91 Omran Chabaan , Crest (0 ottelua, n. 20 vapariottelua)
Y91 Antti Niemi, TTN
Y91 Kaapo Koivunen, LaKa( 1 ottelu)

Y+91 Janne Helakorpi, Crest (1 ottelu)
Y+91 Danil Rantanen, TTN
Y+91 Roman Raevski, RSG
Y+91 kg Lauri Korhonen, TuJy


POJAT
A52-56 kg Artturi Pechuyev, SoVo
A56 kg Pajuniemi Jussi, RSG

A60 kg Lauri Lehto , Crest (2 ottelua)
A60 kg Tatu Maunu, Espoon Kehähait
A60 kg Said Hanate , Tapanilan Erä (0-ottelua)

A/ Y 69 kg Sam Morovati, HeTa
A69 kg Joonas Pekkarinen, RSG
A69 kg Julian Jalava, KNK

A75 kg Antton Korpas, Espoon Kehähait

A91 kg Joonas Leppänen, Lohjan Nyrkkeilykerho (2 ottelua)

B52 Jonny Martin, TuusNy 1ott

B57 kg Oli Shaan, RSG
B57 kg Ali Oraifi, KNK

B60 kg Peetu Salo, FoNy
B60 kg Alex Määttälä, TuJy
B60 kg Salah Omer Sharmake, RSG
B60 kg Ivan Zuravel, Porvoon Nyrkkeilyseura, n. 50 ottelun kokemus

B63 kg Justus Korhonen, NAJ (1 ottelu)
B63 kg Aleksi Kononen, Porin NmKY
B63 kg Klim Andreev, LaKa ( 0 ottelua )

B66 kg Lorik Haliti, NAJ (17 ottelua)
B66 kg Leevi Kuisma, LaKa ( 0 ottelua )

B75 kg Topi Siuko (1ott.), Vuorentaustan Voima

B79 kg Ilez Bokov, Ringside Gym

B +80 kg Kenneth Mirt, BTH
B+80 kg Aapo Launiala, JäKK 1 Ottelua
B+80 kg Joel Björkell, Borgå Boxing, ei ottelukokemusta

B90 kg Al Rubaiey Ali, RSG

C70 kg Adrian Qerimaj, TuJy

C+75 kg Olli Virtanen, TuJy

D 39 kg Magamed Torrshkohev, Ringside Gym
D43 kg Shlyakhtisev Lev, Ringside Gym
D 45 kg Patiev Khamza, Ringside Gym
D 48 kg Isar Daniel, Ringside Gym


NAISET
N51 Minna Karjalainen, NAJ ( 6 ottelua )
N51 Noora Kirppu, HeTa
N51 Maria Mehtälä, TVS

N54 Fatma Hajizadeh, VN
N54 Noora al-Saffu , GB Gym (2 ottelua+ potkunyrkkeilyssä n. 30 ottelua)
N54-57 Anna Jutila, HeTa
N54 Sara Nurmi, Espoon Kehähait (1)
N54 Emma Jokiaho, TVS

N57 Tiia-Mari Rantakylä, Espoon Kehähait (2)
N57 Serwa Abdulmohammadifar, TVS

N60 Naiimo Bulhan, VN
N60 Riikka Niemi, TVS

N64 Anna Iivonen , Porin Hercules (0 ottelua)
N64 Heidi Sundström, NAJ(0 ottelua)
N64 Anette Valtanen, HeTa
N64 Johanna Huttunen, HeTa
N64 Erika Wielert, HeTa
N64 Hilja Hamard, Tapanilan Erä (0-ottelua)
N64 Vilma Viitanen, MiNy
N64 Anni Viantie, LaKa

N69 Anu Lammi, HeTa
N69 Tiina Peltonen, TuusNy

N75kg Venla Haapanen, Tapanilan Erä (0-ottelua)
N75 kg Jenni Kiili, TuJy

N80 Jonna Virtanen (0 ott), TuusNy

N+80 Henna Puolanka, JäKK 0 Ottelua


TYTÖT
TA51 Pihla Kaivo-oja, TVS (voi otella myös naisen kanssa)

TA 54kg Emma Syyri, FoNy

TA-/ N 60kg Suvi Tujula, HeTa

TA-/ N 64kg Lia Pukkila, HeTa
TA 64kg Eerika Häggqvist, HeTa

TA69 Eveliina Taimi, TVS (voi otella myös naisen kanssa)
TA/N69 Vilma Kuusikko, Kempeleen Pyrintö


TB 63kg Agata Wojtas, Vanaja Boxing

TB 70kg Miia Pääjoki, Lohjan Nyrkkeilykerho (3 ottelua)

TUOMARIT
Taina Vlasoff (arvostelu), Lohjan Nyrkkeilykerho
Markku Kiili, TuJy
Kari Åman, OuTa
Mark Sigajev, MiNy
Dmitri Zuravel(pons)
Jouni Hartman, Laka
Mika Kaukola, Laka
Miika Forsström, Borgå Boxing
Terhi Jutila, TVS


MUUTOKSIA PERAN KISOIHIN 10.10.20

AIEMMIN ILMOITETUSTA POIKETEN:

C- JA D- JUNIOREIDEN SARJOJEN OTTELUJA EI KÄYDÄ.Pahoittelemme muutosta.

Runsaasta ilmoittautuneiden määrästä johtuen PUNNITUS ALKAA ENNAKKOTIEDOISTA POIKETEN JO KLO 9.00.

Nyrkkeilyterveisin
Forssan Nyrkkeilijät
Viimeksi muokannut ForssanNyrkkeilijat, 09.10.2020 17:32. Yhteensä muokattu 55 kertaa.
0 x
lonk2003
New Kid on the Block
Viestit: 14
Liittynyt: 25.11.2017 07:12

22.09.2020 16:00

Lohjan Nyrkkeilykerhosta kisoihin ilmoittautuu

Tytöt
B70 Miia Pääjoki (3 ottelua)

Pojat
A91 Joonas Leppänen (2 ottelua)

Miehet
Y69 Abdifatah Ahmed Bulhan
Y69 Jere Hongisto
Y75 Vili Jaunila (1 ottelu)
Y91 Juuso Eloranta (5 ottelua)

Tuomari
Taina Vlasoff (arvostelu)

Tiedustelut
Risto Lindstedt
puh. 045-873 1951
0 x
herba
Brawler
Viestit: 581
Liittynyt: 18.11.2008 21:31

22.09.2020 18:43

VN:
TB-66 Veera Karlsson
N-54 Fatma Hajizadeh
N-60 Naiimo Bulhan

Risto Heinonen 0400-828869
Viimeksi muokannut herba, 24.09.2020 21:45. Yhteensä muokattu 2 kertaa.
0 x
Avatar
petteri.j
Club Fighter
Viestit: 113
Liittynyt: 18.07.2005 03:41
Paikkakunta: helsinki

22.09.2020 21:42

Crest ilmoittaa seuraavat ottelijat kisoihin:

A60 Lauri Lehto ( 2 matsia)
Y69 Ismail Umar ( 3 matsia, n 66 -67 kg)
Y75 Kosti Immonen (6 matsia)
Y91 Toni Puuppo ( 0 matsia)
Y91 Omran Chabaan ( 0 nyrkkeilymatsia, n. 20 vapariottelua)
Y+91 Janne Helakorpi ( 1 matsi)

Lisäksi GB-gymiltä:

N54 Noora al-Saffu ( 2 nyrkkeilymatsia + potkunyrkkeilyssä n. 30 matsia)

Tiedustelut: Petteri Jeskanen 0505363489
0 x
Mooses166
New Kid on the Block
Viestit: 27
Liittynyt: 15.09.2018 10:24

23.09.2020 19:04

Helsingin Tarmosta:

N51 kg Noora Kirppu
N54-57kg Anna Jutila
N64kg Anette Valtanen
N64kg Johanna Huttunen
N64kg Erika Wielert
N69kg Anu Lammi

Y64kg Kerim Kadyrov
Y69kg Amin Nuri
A/ Y 69kg Sam Morovati

TA-/ N 60kg Suvi Tujula
TA-/ N 64kg Lia Pukkila

TA-64kg Eerika Häggqvist
TB-70kg Veera Tuomikoski

Marko Metz
0400-873 116
Viimeksi muokannut Mooses166, 06.10.2020 19:58. Yhteensä muokattu 2 kertaa.
0 x
vesa.k
Journeyman
Viestit: 373
Liittynyt: 25.01.2010 16:36
Paikkakunta: Tuusula
Viesti:

24.09.2020 12:32

Tuusulan nyrkkeilyseurasta
N69 Tiina Peltonen
N80 Jonna Virtanen (0 ott)
TB 70 Alisa Niittyaho ( paino 67) 2ott
S69 Juho Jämsä
B54 Mathias Meitsar 1ott
B52 Jonny Martin 1ott
0 x
JuxuR
New Kid on the Block
Viestit: 7
Liittynyt: 30.09.2019 17:20

24.09.2020 18:19

Nyrkkeilyakatemia Järvenpää on ilmoittanut 4 ottelijaa.

B-pojat 63 kg Justus Korhonen - 1 ottelu
B-pojat 66 kg Lorik Haliti - 17 ottelua
N51 kg Minna Karjalainen - 6 ottelua
N64 kg Heidi Sundström - 0 ottelua

Jukka Rahikainen
0400 771540
0 x
Osmo Laine
Journeyman
Viestit: 223
Liittynyt: 30.09.2004 17:38
Paikkakunta: Tampere

26.09.2020 21:06

TTNstä

91 kg Antti Niemi,
+91 kg Danil Rantanen.

Valmentajat: Osmo Laine ja Santeri Laitinen.
0 x
TaE-1933
New Kid on the Block
Viestit: 5
Liittynyt: 07.09.2020 09:34

28.09.2020 06:46

Tapanilan Erältä:
A-60kg Said Hanate (0-ottelua)
N-64kg Hilja Hamard (0-ottelua)
N-75kg Venla Haapanen (0-ottelua)

- Jari Johansson
050-4135262
0 x
korpikim
New Kid on the Block
Viestit: 49
Liittynyt: 15.03.2009 11:49

28.09.2020 17:21

Someron Voimasta:
Artturi Pechuyev A 52-56 kg
lisäksi, jos onnistuu ennen kilpailua, niin sparrimatsia kaipaa
Y-75 kg kaveri. Pistäkäähän viestiä jos on halukkaita sparrikavereita. Kisapaikan yläkerrassa
on hyvä kehä, missä voidaan järjestää sparrit
Viimeksi muokannut korpikim, 02.10.2020 22:11. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
0 x
pmaunu
Club Fighter
Viestit: 65
Liittynyt: 18.11.2007 12:57

28.09.2020 18:01

Espoon Kehähait:

A60 Tatu Maunu
A75 Antton Korpas
Y52 Ari Baktyar (2)
Y75 Theo Kolehmainen
N54 Sara Nurmi (1)
N57 Tiia-Mari Rantakylä (2)

Petteri Maunu
040 757 1191
0 x
HarriJ
Journeyman
Viestit: 215
Liittynyt: 11.04.2011 09:17
Paikkakunta: Mikkeli

30.09.2020 20:29

MiNy:stä osallistuu N64 Vilma Viitanen
0 x
......................................................
Terveisin,
Harri Juutilainen
mkk
Journeyman
Viestit: 374
Liittynyt: 27.06.2011 13:15

30.09.2020 20:49

Turun Jyrystä ilmoittautuu:

+91 kg Lauri Korhonen
B60 kg Alex Määttälä
C+75 kg Olli Virtanen
C70 kg Adrian Qerimaj
N75 kg Jenni Kiili

Tuomari: Markku Kiili
0 x
pietu77
New Kid on the Block
Viestit: 28
Liittynyt: 09.08.2016 14:50

01.10.2020 08:05

Varkauden Voimailuseurasta:
Y81 Kalle Mikkonen
T:Petri VVS
0405144360
0 x
Vastaa Viestiin