A ja B junioreiden SM-kilpailut 31.10.-1.11.2020

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

PeteK
Club Fighter
Viestit: 133
Liittynyt: 13.10.2015 19:42
Paikkakunta: Vantaa

20.09.2020 19:06

KILPAILUKUTSU

A-JA B-JUNIOREIDEN SM-KILPAILUT 31.10.-1.11.2020
TYTÖT JA POJAT
Paikka: Trio Sport Center Tikkurilan urheilutalo, osoite: Läntinen Valkoisenlähteentie 52, 01300 Vantaa

Aikataulu:
Lauantai 31.10.2020
8.00–9.00 lääkärintarkastus ja punnitus porrastettuna seuroittain erillisen ohjeen mukaan 2-lääkäripisteen kautta sekä tuomareiden ilmoittautuminen
10.00 arvonta
11.30 tuomarikokous
12.00 kilpailujen avaus ja ottelut
15.30 TAUKO
18.00 Iltaottelut

Sunnuntai 1.11.2020
8.00–8.30 lääkärintarkastus ja punnitus
11.00 tuomarikokous
11.30 loppuottelut

Nyrkkeilijöiden ikäluokat:
A-juniorit 2002 – 2003 syntyneet 17 – 18- vuotiaat
B-juniorit 2004 – 2005 syntyneet 15 – 16- vuotiaat

Kilpailuissa noudatetaan Suomen Nyrkkeilyliiton määräyksiä, lisenssi ja peruslääkärintarkastus tulee olla voimassa. Ottelijan tulee käyttää kulmanväristä paitaa, kulmanväristä pääsuojaa ja hanskoja. Kilpailuhanskat tulevat järjestäjän puolesta.
Avustajina toimivina henkilöillä tulee olla voimassaoleva toimitsija- tai kilpailulisenssi ja avustajien tulee pukeutua urheiluasuun.
Kulma-avustajien tulee käyttää käsineitä sekä kasvomaskia.

Tuomareilla tulee olla voimassaoleva toimitsijalisenssi.
Tuomaroidessa tulee käyttää käsineitä sekä kasvomaskia

Ilmoittautuminen:

Nyrkkeilijöiden, avustajien ja tuomareiden ilmoittautumiset seuroittain sunnuntaihin 18.10.2020 mennessä sähköpostilla osoitteeseen:

ytkboxing@gmail.com

Kilpailun järjestäjä tarjoaa tuomareille ilmaisen päivällisen klo.15,30- alkavan tauon aikana.
Tuomareiden on etukäteen ilmoittautumisen yhteydessä ilmoitettava käyttääkö tämän edun ja valitseeko maittavan keittoruoan urheilutalon ravintolassa paikan päällä vai aterian n.8min kävelymatkan päässä kisapaikalta Grill House ravintolassa, jossa on vaihtoehtoina pizza, kebab tai buffet jossa on mm.kana/kala ja kasvis vaihtoehtoja.

Kilpailuihin liittyvät tiedustelut: Petri Kananen puh: 050 502 3653

Ilmoittautumisen yhteydessä kilpailuihin ilmoittautuva seura vakuuttaa, että seura on pyytänyt asianmukaiset luvat, että Ylä-Tikkurilan ry:llä on oikeus julkaista kilpailijan, avustajan sekä tuomarin nimi, seura ja kilpailijan painoluokka sekä mahdollinen valokuva kilpailupaikalla, lehdessä, internetissä jne. (Tietosuojalaki 5.12.2018/1050)

Mikäli henkilön nimeä ja valokuvaa ei saa julkaista, on kilpailuihin osallistuvan seuran velvollisuus ilmoittautumisen yhteydessä asiasta erikseen mainittava.

Ilmoittautumismaksu:

Ilmoittautumisen yhteydessä, 18.10.2020 mennessä, on maksettava ilmoittautumismaksu 25,00 euroa /kilpailija.

Maksu suoritetaan Ylä-Tikkurilan Kipinän tilille: BIC NDEAFIHH ja tilinumero: FI93 1220 3000 1773 66.
Maksun viestiosaan tulee kirjoittaa: SM-Nyrkkeily / seuran lyhenne. Maksun suorittamisesta on pyydettäessä esitettävä tosite kilpailupaikalla.

Mikäli ilmoittautuu kilpailuihin 18.10.2020 jälkeen, niin jälki-ilmoittautuminen on ajalla 19.10.-23.10.20
40 €/kilpailija.
23.10.20 jälkeen ei kilpailuihin enää voi ilmoittautua.




MAJOITUSTARJOUKSET
Hotelli Tikkurila
Sijainti: samassa rakennuksessa kuin kilpailut, Trio Sport Centerissä:
1hh 69,00 EUR/henkilö/yö
2hh 44,50 EUR/henkilö /yö
3hh 38,00 EUR/henkilö /yö
4hh 34,00 EUR/henkilö /yö
5hh 30,00 EUR/henkilö /yö
6hh 27,00 EUR/henkilö /yö
7hh 24,00 EUR/henkilö /yö
8hh 22,00 EUR/henkilö /yö
Huoneen hinta sisältää aamiaisen noutopöydästä.
Osa vuoteista 3-8 hengen huoneissa on seinästä käännettäviä yläsänkyjä.
Huoneet ovat käytettävissänne tulopäivänä klo 16.00 alkaen lähtöpäivään klo 12.00 saakka, jollei muuta
sovita.
Varaustiedustelut Hotelli Tikkurila:
Läntinen Valkoisenlähteentie 52, 01300 Vantaa
Puh/Tel: +358 43 825 2928
Email: hotelli@hotellitikkurila.fi
Varaustiedustelut koodilla ”Nyrkkeilyn nuorten SM”
Huoneet varaustilanteen salliessa.
Pidätämme oikeuden hinnanmuutoksiin.
Asiakkaat varaavat majoituksensa itse ja sopivat maksutavan itse suoraan hotellin kanssa.
www.hotellitikkurila.fi

20rooms
Sijainti: 1,6 km Trio Sport Centeristä, Kyläkaivontie 6 D, 01350 Vantaa
Yhden hengen huone 40,00€ / yö
Kahden hengen huone 50,00€ / yö
Tarjoamme teille huoneita näillä hinnoilla, niin pitkään kuin huoneita on saatavilla.
Varaukset sähköpostilla osoitteeseen info@20rooms.fi
Tietoa meistä ja konseptistamme löytyy kätevimmin kotisivuiltamme www.20rooms.fi

SOKOS HOTELS
Break Sokos Hotel Flamingo
Sijainti: 5,2 km Trio Sport Centeristä, Tasetie 8, 01510 Vantaa
70 EUR / 1hh Standard
90 EUR / 2hh Standard
117 EUR / 2hh Standard lisävuoteella
148 EUR / 2hh standard kahdella lisävuoteella
Original Sokos Hotel Vantaa
Sijainti: 1,8 km Trio Sport Centeristä, Hertaksentie 2, 01300 Vantaa
65 EUR / 1hh Standard
80 EUR / 2hh Standard
108 EUR / 2hh Standard lisävuoteella
Huonehintaan sisältyy runsas hotelliaamiainen, hotelliasukkaiden saunavuoro (ei koske Break Sokos Hotel
Flamingoa ja Solo Sokos Hotel Tornia), langaton internetyhteys (Wi-Fi) ja alv.
Pidätämme oikeuden ALV muutokseen.
Huonehinnat eivät sisällä komissiota eivätkä vapaapaikkoja.
Huonehinnasta ei myönnetä kanta-asiakasetuja / bonusta.
Hotellihuoneet ovat käytettävissänne tulopäivänä klo 15.00 alkaen lähtöpäivään klo 12.00 saakka.
Voimassa
Varaamattomat huoneet vapautuvat automaattisesti myyntiin 23.10.2020 klo 20.00.
Varauksen vahvistaminen
Kiintiöstä tehdyt huonevaraukset tulee vahvistaa luottokortilla varauksen yhteydessä.
Maksutapa
Jokainen majoittuja vastaa itse omista majoituskuluistaan.
Maksutapana hyväksymme käteisen, pankkikortin tai luottokortin.
Varaukset:
Sokos Hotels Myyntipalvelu Puhelin: 020–1234 600 / yksittäiset huonevaraukset
Telefaksi: 020–1234 640 Sähköposti: sokos.hotels@sok.fi
Mainitkaa ystävällisesti kiintiötunnus SMNYRKKEILY varausta tehdessä.

VILLA JOKIVARSI BED AND BREAKFAST
Sijainti: 9,2 km Trio Sport Centeristä, Rauskumäki 10, 01480 Vantaa
2HH alkaen 75€ /yö.
Hintaan sisältyy aamiainen, pysäköinti pihalla, langaton laajakaista ja alv.
Erityishintaiset huoneet on varattavissa sivulta www.villajokivarsi.com/varaa-huone koodilla KIPINA, tai
ottamalla yhteyttä suoraan Villa Jokivarteen.
tel +358 505885897 / e-mail mari@villajokivarsi.com / www.villajokivarsi.com

RUOKAILUTARJOUKSET
PIZZA EXPRESS GRILL HOUSE TIKKURILA
Sijainti: 0,8 km Trio Sport Centeristä, Talvikkitie 38, 01300 Vantaa
Pizza + juoma (tölkkilimu/mehu/maito) 10,00 euroa
Kebab + juoma (tölkkilimu/mehu/maito) 10,00 euroa
Salaatti + juoma (tölkkilimu/mehu/maito) 10,00 euroa
Voimassa koko viikonlopun pe 30.10.2020 – su 1.11.2020.
Buffet tarjolla la 31.10.2020 klo 12.00–17.00
sisältää runsaan salaattipöydän, 3 lämmintä ruokaa (kala-, kana-, kasvisruoka), pizzaa, kahvi/tee, jälkiruoka
+ juoma (tölkkilimu/mehu/maito)
Hinta 10,00 euroa
Tarjoushinta koodilla YTK tai tapahtumassa jaetulla lipukkeella.
Buffet ennakkoilmoittautumiset: kisabuffapizzaexpress@gmail.com
Ennakkoilmoittautuminen buffaan ei ole pakollinen, mutta suotava.
Avoinna: Perjantai klo 10:00 - 23:00, Lauantai klo 10:00 - 23:00, Sunnuntai klo 10:00 - 22:00

HOTELLI TIKKURILA
Sijainti: samassa rakennuksessa kuin kilpailut, Trio Sport Centerissä
AAMIAINEN
Urheilutalon kahvilassa mahdollisuus aamiaiseen noutopöydästä, sisältäen kaksi lämmintä vaihtoehtoa,
puuro, leipä, leikkeleet, vihannekset, jogurtti, kananmuna, mehu/vesi, kahvi/tee.
Hinta: 10,00 eur/hlö/päivä
Huom. aamiaistarjoilu vain ennakkotilauksesta.
Urheilutalon aamiainen tarjolla la 31.10 ja su 1.11 klo 7.30–10.30
Varaukset to 22.10.2020 mennessä: Hotelli Tikkurila vastaanotto puh +358 0 43 825 2928 /
hotelli@hotellitikkurila.fi
KEITTOLOUNAS
Urheilutalon kahvilassa kilpailijoille ja katsojille mahdollisuus keittolounaaseen, joka sisältää runsaan
salaattipöydän, leivät, levitteen, mehun ja veden.
Hinta: 8,50 eur / hlö
Olettehan ystävällisiä ja varaisitte ennakkoon ruokailunne, jotta osaisimme varautua mahdollisimman hyvin
lounaan tarpeeseen.
Urheilutalon keittolounas tarjolla la 31.10 klo 12.00–17.00
Varaukset to 22.10.2020 mennessä: Hotelli Tikkurila vastaanotto puh +358 0 43 825 2928 /
hotelli@hotellitikkurila.fi
0 x
MarkSigajev
New Kid on the Block
Viestit: 7
Liittynyt: 01.05.2019 10:37

29.09.2020 19:49

Mark Sigajev MiNy seurasta, pääsen tuomaroita.
0 x
PeteK
Club Fighter
Viestit: 133
Liittynyt: 13.10.2015 19:42
Paikkakunta: Vantaa

30.09.2020 18:20

Tuomareiden ja toimitsijoiden kasvomaskit ja käsineet tulevat kilpailuiden järjestäjältä.

Kilpailijat ja kilpailijoiden avustajat huolehtivat niiden osalta omista tarpeistaan.

Otteluiden aikana pitää avustajien käyttää kumpaakin.

Otteluiden välillä (ei lämmitellessä) pitää myös ottelijoiden käyttää käytävillä ja pukuhuoneissa kulkiessaan kasvomaskia.

Ottelut käydään isossa kehässä paikkana iso sali, jossa on hyvin väljää ja ylä-katsomokin käytössä.
0 x
PeteK
Club Fighter
Viestit: 133
Liittynyt: 13.10.2015 19:42
Paikkakunta: Vantaa

13.10.2020 22:03

Muistakaa ilmoittautua viimeistään sunnuntaina!

Jos koronan vuoksi tulisi pakotettu kilpailuiden peruminen, palautamme jo maksetut osallistumismaksut seuroille.

Ilmoittautumisen yhteydessä, 18.10.2020 mennessä, on maksettava ilmoittautumismaksu 25,00 euroa /kilpailija.

Maksu suoritetaan Ylä-Tikkurilan Kipinän tilille: BIC NDEAFIHH ja tilinumero: FI93 1220 3000 1773 66.
Maksun viestiosaan tulee kirjoittaa: SM-Nyrkkeily / seuran lyhenne. Maksun suorittamisesta on pyydettäessä esitettävä tosite kilpailupaikalla.

Mikäli ilmoittautuu kilpailuihin 18.10.2020 jälkeen, niin jälki-ilmoittautuminen on ajalla 19.10.-23.10.20
40 €/kilpailija.
23.10.20 jälkeen ei kilpailuihin enää voi ilmoittautua.
0 x
MiikaV
New Kid on the Block
Viestit: 13
Liittynyt: 14.09.2019 07:55
Paikkakunta: Kotka

16.10.2020 16:33

Tuleeko ilmoittautuneet milloin näkyviin ja otteluparit?
Ja onko yleisölle pääsy katsomaan kisoja?
0 x
PeteK
Club Fighter
Viestit: 133
Liittynyt: 13.10.2015 19:42
Paikkakunta: Vantaa

16.10.2020 18:29

Ilmoittautuneiden lista

Ilmoittautuneiden lista julkaistaan ma.19.10.-ti.20.10.aikana täällä foorumilla
Jälki-ilmoittautumisten päätyttyä ilmoitetaan uusi päivitetty lista täällä foorumilla.


Katsojien tilanne kilpailuissa

Kilpailuihin myydään lippuja katsojille jos koronatilanne ei sitä estä uusilla rajoituksilla.
Katsomon asiakaspaikoista jätetään kuitenkin 30% käyttämättä ja myös katsomossa on maskipakko.
0 x
ajounia
Club Fighter
Viestit: 72
Liittynyt: 13.11.2008 22:46

17.10.2020 19:00

Kouvolan Nyrkkeilijät ry
BP 75 kg Daniil Anufriev
AT 57 kg Kaisa Nissinen
AP 64 kg Antti Salminen
0 x
PeteK
Club Fighter
Viestit: 133
Liittynyt: 13.10.2015 19:42
Paikkakunta: Vantaa

19.10.2020 19:48

Ilmoittautuneet ottelijat 24.10.2020 mennessä

TYTÖT

SARJA NIMI SEURA
TB46 Siiri Kaivo-oja TVS
TB46 Ninja Lappalainen KuRi

TB50 Pia Järvinen YTK

TB54 Olivia Kiviniemi KoVe

TB57 Julia Pelkonen TVS
TB57 Kiira Meriläinen HeTa

TB60 Teresa Mäkinen KaNy
TB60 Yessica Frantsi VBT

TB66 Veera Karlsson VN
TB66 Viivi Jokinen VBT

TB70 Veera Tuomikoski HeTa
TB70 Miia Pääjoki LoNk
TB70 Alisa Niittyaho TuusNy

TA48 Sofia Lunden TuUl

TA51 Pihla Kaivo-oja TVS

TA54 Emma Syyri FoNy

TA57 Nina Huurinainen TuusNy
TA57 Kaisa Nissinen KoNy

TA60 Suvi Tujula HeTa
TA60 Anna Kivilompolo RaNy

TA64 Lia Pukkila HeTa
TA64 Eerika Häggqvist HeTa
TA64 Hanna Juntheikki VBT

TA69 Eveliina Taimi TVS
TA69 Vilma Kuusikko KemPy

POJAT

POJAT B-JUNIORIT

SARJA NIMI SEURA
B50 Sami Uusitalo YTK
B50 Jonny Martin TuusNy

B54 Mathias Meitsar TuusNy
B54 Rene Vainiomäki NAJ

B57 Ali Oraifi KNK
B57 Aapo Tauriainen IUV
B57 Wahnay Chi HäKi
B57 Johannes Suhonen HNT

B60 Dmitrii Kataja TVS
B60 Unto Jansson KoVo
B60 Ivan Zuravel BåBo

B63 Ville Pihkola LaKa
B63 Peetu Salo FoNy
B63 Lorik Haliti NAJ
B63 Aleksi Kononen PNMKY
B63 Mark Zakharov TVS

B66 Danylo Burlaka TVS
B66 Katlego Saarinen KiNk

B70 Jimi Noioso YTK
B70 Aleksi Guzman KiNk
B70 Danylo Nieizviestnykh HeTa
B70 Emil Nyassi VN

B75 Rinor Aliu KNK
B75 Daniil Anufriev KoNy

B80 Ilez Bokov RSG

B+80 Ali Rubayev RSG
B+80 Aapo Launiala JäKK
B+80 Joel Björkell BåBo
B+80 Joonas Ketola Vanaja

POJAT A-JUNIORIT
SARJA NIMI SEURA

A52 Artturi Pechuev SoVo

A56 Sandip Panday VN
A56 Jussi Pajuniemi RSG

A60 Tatu Maunu EKH
A60 Lauri Lehto Crest

A64 Jere Niemeläinen TuUl
A64 Hannes Tolonen TaE
A64 Pyry Koivula TTN
A64 Valtteri Heiskanen VBT
A64 Antti Salminen KoNy

A69 Sam Morovati HeTa
A69 Julian Jalava KNK
A69 Juuso Enola PNMKY
A69 Elyas Mc Clellan HeTa

A75 Jonatan Riikonen TuUl
A75 Mikko Nokia TuUl
A75 Antton Korpas EKH

A81 Nikita Nystedt KoVo

A91 Joonas Leppänen LoNk
A91 Viljami Takkunen YTK
Viimeksi muokannut PeteK, 31.10.2020 00:21. Yhteensä muokattu 2 kertaa.
0 x
ahoale84
New Kid on the Block
Viestit: 2
Liittynyt: 19.10.2020 10:02

25.10.2020 15:35

PBC boxing club
Tuomari: Aho Alexei puh.0440603849
0 x
PeteK
Club Fighter
Viestit: 133
Liittynyt: 13.10.2015 19:42
Paikkakunta: Vantaa

26.10.2020 21:16

Tärkeitä asioita muistiin:

Tulkaa sisälle urheilutaloon ilmoittautumispisteelle vasta kun on teidän aika, ei sisälle yhtään aiemmin.

Kisapaikalla urheilutalon sisällä on kaikilla maskipakko muulloin kuin syödessä, juodessa tai urheilusuorituksen aikana (lämmittely ja ottelu)

Seurajoukkueet tuovat mukanaan omat maskit ja kulma-avustajilleen kumikäsineet.

Ilmoittautumispiste on heti kun tulette ovesta sisään. Ottelijat ensimmäisenä ensin desinfioivat kädet- saavat yhden ilmaisen maskin jonka laittavat- ja desinfioivat kädet uudestaan.

Täytetään ilmoittautumislomake joka laitetaan kilpakirjan väliin.
Siirrytään ohjeiden mukaan lääkärintarkastukseen.

Lääkärintarkastukseen ja punnitukseen eivät tule mukaan valmentajat, vanhemmat tms. He odottavat ulkona, kahviossa tai isossa katsomossa. Ei siis jäädä seisoskelemaan porukassa yläaulaan, koska silloin turvaetäisyyksien säilyttäminen tulee hankalaksi kun uusi seuroja tulee sisään kokoajan.

Tarvittaessa myös uimahallin ja jäähallin kahviot palvelevat.
0 x
PeteK
Club Fighter
Viestit: 133
Liittynyt: 13.10.2015 19:42
Paikkakunta: Vantaa

26.10.2020 21:29

Lääkäri -ja punnitus tehdään koronan vuoksi seuroittain,
Kontaktien ja altistumiseen välttämiseksi.

Lauantai:
8.00 YTK
8.00 TuusNy
8.00 NAJ
8.00 KiNk

8.05 TaE
8.05 Crest

8.10 HeTa
8.10 RSG

8.15 VN
8.15 VBT
8.15 HeNy
8.15 BoBo

8.20 HäKi
8.20 KNK
8.20 JäKk

8.25 Vanaja

8.28 EKH
8.28 LoNk

8.32 KoVe
8.32 RaNy

8.35 KaNy
8.35 KemPy

8.40 KoVo
8.40 KoNy
8.40 LaKa

8.45 FoNy
8.45 SoVo

8.50 KuRi
8.50 IUV

8.55 TuUl
8.55 PNMKY

9.00 TTN
9.00 TVS
Viimeksi muokannut PeteK, 26.10.2020 21:51. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
0 x
RaNy
Journeyman
Viestit: 359
Liittynyt: 24.09.2004 14:00

26.10.2020 21:39

Moi,

Milloin me? RaNy? =)

t. Jii
0 x
PeteK
Club Fighter
Viestit: 133
Liittynyt: 13.10.2015 19:42
Paikkakunta: Vantaa

26.10.2020 21:52

Korjattu, pahoittelut virheestä.
0 x
Buglioni00
Club Fighter
Viestit: 61
Liittynyt: 10.03.2017 22:38

31.10.2020 10:51

1. OTTELUTILAISUUDEN LISTAT JA TULOKSET

1) A64kg Tolonen Hannes (TaE) - Heiskanen Valtteri (VäBt) 3-2
2) A64kg Niemeläinen Jere (TuUL) - Koivula Pyry (TTN)5 -0
3) A69kg Jalava Julian (KNK) - Enola Juuso (PNMKY) 4-1
4) A75kg Korpas Antton (EKH) - Riikonen Jonatan (TuUL) 5-0
5) A91kg Nysted Nikita (KoVo) - Takkunen Viljami (YTK) 5-0
6) B52kg Vainiomäki Rene (NaJ) - Martin Jonny (TuusN) 5-0
7) B57kg Suhonen Johannes (HNT) - Tauriainen Aapo (IUV) 5-0
8. B57kg Chi Wahnay (HäKi)- Oraifi Ali (KNK) 5-0
9) B60kg Kataja Dmitrii (TVS) - Zuravel Ivan (PoNS) 5-0
10) B63kg Zakharov Mark (TVS) - Salo Peetu (FoNy) 5-0
11)B63kg Pihkola Ville (LaKa) - Kononen Aleksi (PNMKY) 5-0
12) B70kg Noioso Jimi (YTK) - Nieizviestnykh Danylo (HeTa) 5-0
13) B75kg Anufriev Daniel (KoNy) - Aliu Rinor (KNK) 3-2
14) B+80kg Bokov Ilez (RSG) - Björkell Joel (BåBox) 5-0
15) B+80kg Launiala Aapo (JäKK) - Ketola Joonas (VaBo) 5-0
16) B52kg Meitsar Mathias (TuusN) - Uusitalo Sami (YTK) 5-0
Viimeksi muokannut Buglioni00, 31.10.2020 15:23. Yhteensä muokattu 20 kertaa.
0 x
Buglioni00
Club Fighter
Viestit: 61
Liittynyt: 10.03.2017 22:38

31.10.2020 11:15

2. OTTELUTILAISUUDEN LISTA JA TULOKSET klo 18.00
1) A56kg Panday Sandip (VN) – Pajuniemi Jussi (RSG) 5-0 (Sandipille mestaruus)
2) A60kg Maunu Tatu (EKH) - Lehto Lauri (Crest) 5-0 (Manunulle mestaruus)
3) B66kg Burlaka Danylo (TVS) – Haliti Lorik (NaJ) 5 - 0 (Danylolle mestaruus)
4) TA57kg Syyri Emma (FoNy) – Nissinen Kaisa (KoNy) 5-0
5) TA64kg Pukkila Lia (HeTa) – Kivilompolo Anna (RaNy) 5-0
6) TA64kg Juntheikki Hanna (VBT) – Häggqvist Eerika (HeTa) 5-0
7) TA69kg Taimi Eveliina (TVS) - Kuusikko Vilma (KemPy) 5-0
8. TB46kg Kaivo-oja Siiri (TVS) – Lappalainen Ninja (KuRi) 5-0
9) TB57kg Pelkonen Julia (TVS) – Meriläinen Kiira (HeTa) 5-0
10) TB60kg Mäkinen Teresa (KaNy) - Frantsi Yessica (VBT) 5-0
11) TB66kg Jokinen Viivi (VBT) – Karlsson Veera (VN) 5-0
12) TB70kg Pääjoki Miia (LoNK) - Niittyaho Alisa (TuusNy) 3-2
13) TB54kg Kaivo-oja Pihla (TVS) – Kiviniemi Olivia (KoVe) ei kisaottelu

Ottelut ovat finaaliotteluita, paitsi ottelut 5 ja 6.
Viimeksi muokannut Buglioni00, 31.10.2020 20:56. Yhteensä muokattu 13 kertaa.
0 x
Vastaa Viestiin