A ja B junioreiden SM-kilpailut 31.10.-1.11.2020

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

Buglioni00
Club Fighter
Viestit: 61
Liittynyt: 10.03.2017 22:38

31.10.2020 17:53

A- ja B-NUORTEN SM-FINAALIT 1.11.2020

1. B52kg Meitsar Mathias (TuusNy) – Vainiomäki Rene (NaJ)
2. B57kg Suhonen Johannes (HNT) – Chi Wahnay (HäKi)
3. B60kg Jansson Unto (KoVo) – Kataja Dmitrii (TVS)
4. B63kg Zakharov Mark (TVS) – Pihkola Ville (LaKa)
5. B70kg Guzman Aleksi (KiNK) – Noioso Jimi (YTK)
6. B75kg Nyasi Emil (VN) – Anufriev Daniil (KoNy)
7. B+80kg bokov Ilez (RSG) – Launiaa Aapo (JäKK)
8. TB70kg Tuomikoski Veera (HeTa –
9. TA64kg
10. A64kg Tolonen Hannes (TaE) – Niemeläinen Jere (TuUL)
11. A69kg Morovati Sam (HeTa) – Jalava Julian (KNK)
12. A75kg Nokia Mikko (TuUL) – Korpas Antton (EKH)
13. A91kg Leppänen Joonas (LoNK) – Nystedt Nikita (KoVo)
0 x
Buglioni00
Club Fighter
Viestit: 61
Liittynyt: 10.03.2017 22:38

31.10.2020 17:55

A- ja B-NUORTEN SM-FINAALIT 1.11.2020

1. B52kg Meitsar Mathias (TuusNy) – Vainiomäki Rene (NaJ)
2. B57kg Suhonen Johannes (HNT) – Chi Wahnay (HäKi)
3. B60kg Jansson Unto (KoVo) – Kataja Dmitrii (TVS)
4. B63kg Zakharov Mark (TVS) – Pihkola Ville (LaKa)
5. B70kg Guzman Aleksi (KiNK) – Noioso Jimi (YTK)
6. B75kg Nyasi Emil (VN) – Anufriev Daniil (KoNy)
7. B+80kg bokov Ilez (RSG) – Launiaa Aapo (JäKK)
8. TB70kg Tuomikoski Veera (HeTa –
9. TA64kg
10. A64kg Tolonen Hannes (TaE) – Niemeläinen Jere (TuUL)
11. A69kg Morovati Sam (HeTa) – Jalava Julian (KNK)
12. A75kg Nokia Mikko (TuUL) – Korpas Antton (EKH)
13. A91kg Leppänen Joonas (LoNK) – Nystedt Nikita (KoVo)
0 x
Buglioni00
Club Fighter
Viestit: 61
Liittynyt: 10.03.2017 22:38

31.10.2020 17:56

A- ja B-NUORTEN SM-FINAALIT 1.11.2020

1. B52kg Meitsar Mathias (TuusNy) – Vainiomäki Rene (NaJ)
2. B57kg Suhonen Johannes (HNT) – Chi Wahnay (HäKi)
3. B60kg Jansson Unto (KoVo) – Kataja Dmitrii (TVS)
4. B63kg Zakharov Mark (TVS) – Pihkola Ville (LaKa)
5. B70kg Guzman Aleksi (KiNK) – Noioso Jimi (YTK)
6. B75kg Nyasi Emil (VN) – Anufriev Daniil (KoNy)
7. B+80kg bokov Ilez (RSG) – Launiaa Aapo (JäKK)
8. TB70kg Tuomikoski Veera (HeTa –
9. TA64kg
10. A64kg Tolonen Hannes (TaE) – Niemeläinen Jere (TuUL)
11. A69kg Morovati Sam (HeTa) – Jalava Julian (KNK)
12. A75kg Nokia Mikko (TuUL) – Korpas Antton (EKH)
13. A91kg Leppänen Joonas (LoNK) – Nystedt Nikita (KoVo)
0 x
MiikaV
New Kid on the Block
Viestit: 13
Liittynyt: 14.09.2019 07:55
Paikkakunta: Kotka

31.10.2020 19:28

Hi. Oliko huomenna punnitusajat seuroittain vai 8-8.30. välisenä aikana..
0 x
Buglioni00
Club Fighter
Viestit: 61
Liittynyt: 10.03.2017 22:38

31.10.2020 21:12

A- ja B-NUORTEN SM-FINAALIT 1.11.2020

1. B52kg Vainiomäki Rene (NaJ)- Meitsar Mathias (TuusNy) 5-0
2. B57kg Suhonen Johannes (HNT) – Chi Wahnay (HäKi) RSC 3. erä
3. B60kg Kataja Dmitrii (TVS) - Jansson Unto (KoVo) 5-0
4. B63kg Zakharov Mark (TVS) –Pihkola Ville (LaKa) 5-0
5. B70kg Noioso Jimi (YTK) - Guzman Aleksi (KiNK) – 5-0
6. B75kg Nyasi Emil (VN) – Anufriev Daniil (KoNy) 3-2
7. B+80kg Launiala Aapo (JäKK) . Bokov Ilez (RSG) 4-1
8. TB70kg Tuomikoski Veera (HeTa) – Pääjoki Miia (LoNK) 5-0
9. TA64kg Pukkila Lia (HeTa) – Juntheikki Hanna (VBT) 5-0
10. A64kg Niemeläinen Jere (TuUL) - Tolonen Hannes (TaE) 5-0
11. A69kg Morovati Sam (HeTa) – Jalava Julian (KNK) 5-0
12. A75kg Korpas Antton (EKH) - Nokia Mikko (TuUL) 5-0
13. A91kg Nystedt Nikita (KoVo) - Leppänen Joonas (LoNK) – RSC 2.
Viimeksi muokannut Buglioni00, 01.11.2020 14:42. Yhteensä muokattu 15 kertaa.
0 x
PeteK
Club Fighter
Viestit: 135
Liittynyt: 13.10.2015 19:42
Paikkakunta: Vantaa

31.10.2020 22:03

Lääkäri -ja punnitus tehdään koronan vuoksi seuroittain,
Kontaktien ja altistumiseen välttämiseksi.

Sunnuntain punnitusajat:
8.00 YTK
8.00 TuusNy
8.00 HNT
8.00 NAJ

8.05 TaE
8.05 KiNk
8.05 HeTa
8.05 RSG

8.10 VN
8.10 VBT
8.10 HäKi
8.10 KNK

8.15 JäKk
8.15 LoNk
8.15 EKH

8.20 KoNy
8.20 KoVo

8.25 LaKa
8.25 TuUl

8.30 TVS
0 x
Vastaa Viestiin