Ruskiksen Skabat 18.3

Nyrkkeilyilpailuihin ilmoittautumisia ja kilpailujen tuloksia.

Valvoja: WEBMASTER

klakso
Journeyman
Viestit: 339
Liittynyt: 07.11.2006 11:43

13.03.2018 13:38

Jyväskylän Nyrkkeilijät
+91 kg Joni Tuomainen
0 x
vesa.k
Journeyman
Viestit: 357
Liittynyt: 25.01.2010 16:36
Paikkakunta: Tuusula
Viesti:

13.03.2018 19:19

Tuusny
C-51 Miklos Maklafi
CT -51 Iines Pesonen
0 x
jansor
New Kid on the Block
Viestit: 29
Liittynyt: 03.11.2016 14:58

14.03.2018 13:07

Nokian Boxing Clubista ilmoittautuu

BT 52kg Jenni Rask

Tullaan jos sopiva vastustaja löytyy ennakkoon.

T. Jani S NBC.
Viimeksi muokannut jansor, 14.03.2018 18:57. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
0 x
Santeri K
New Kid on the Block
Viestit: 11
Liittynyt: 23.02.2016 17:28

14.03.2018 17:23

Kalvolan Isku

Y60 Santeri Kemppainen
Y69 Karri Lohi
0 x
herba
Brawler
Viestit: 539
Liittynyt: 18.11.2008 21:31

14.03.2018 20:40

HSC:

N-57 Niina Saaranen (1 ottelu)
N-54 Leena Kolari (3 ottelua)
D-45 Eemeli Tähkä (1 ottelu)
0 x
smede
New Kid on the Block
Viestit: 7
Liittynyt: 23.11.2017 22:37

14.03.2018 22:16

Helsingin Tarmo:
Anna Jutila N 57 kg
0 x
pmaunu
Club Fighter
Viestit: 51
Liittynyt: 18.11.2007 12:57

14.03.2018 23:35

Espoon Kehähait:
Rasmus Hatanpää B46
0 x
SavateClub
New Kid on the Block
Viestit: 48
Liittynyt: 05.05.2014 10:47

15.03.2018 06:19

herba kirjoitti:
14.03.2018 20:40
HSC:

N-57 Niina Saaranen (1 ottelu)
N-54 Leena Kolari (3 ottelua)
D-45 Eemeli Tähkä (1 ottelu)
Savate Club lisää listaan
Y49 Shirahmad Hasami (3 ottelua)
0 x
PAMALA
New Kid on the Block
Viestit: 19
Liittynyt: 15.03.2018 07:32

15.03.2018 08:10

Riihimäeltä B70 Roope Hinkkanen
0 x
Neilikka Hiltunen
New Kid on the Block
Viestit: 2
Liittynyt: 13.03.2018 12:27

15.03.2018 14:32

TTN:
N64 Neilikka Hiltunen (2 ottelua)
0 x
klakso
Journeyman
Viestit: 339
Liittynyt: 07.11.2006 11:43

16.03.2018 21:04

Lahden Kaleva

C54 Ville Pihkola
B70 Daniel Vähä-Anttila
A69 Ilja Kaminski

Reisjärven Voima
A69 Atte Niskakoski
0 x
vesa.k
Journeyman
Viestit: 357
Liittynyt: 25.01.2010 16:36
Paikkakunta: Tuusula
Viesti:

17.03.2018 14:39

Noora Heiskari sairaana joten Sanna Sumen on nyt vapaata riistaa🤪

Vesa
0 x
vesa.k
Journeyman
Viestit: 357
Liittynyt: 25.01.2010 16:36
Paikkakunta: Tuusula
Viesti:

17.03.2018 18:00

vesa.k kirjoitti:
13.03.2018 19:19
Tuusny
C-51 Miklos Maklafi
0 x
jbc II
Club Fighter
Viestit: 52
Liittynyt: 12.01.2012 17:32

17.03.2018 21:58

Valitettavasti Noora tuli kipeeksi ja joutuu perumaan osallistumisen. 🤒
Joutseno Boxing Club

N64 Noora Heiskari

- Ville Mustonen
P.0400-525574
[/quote]
0 x
klakso
Journeyman
Viestit: 339
Liittynyt: 07.11.2006 11:43

18.03.2018 22:09

Ruskiksen Skaboissa kävi puntarilla 70 nyrkkeilijää, joista 14 ei saanut ottelua. Yhteensä oteltiin 28 ottelua.

A69 Veeti Alvesalo, TuUl - Joni Kärkkäinen, STB 2-1
D30 Behsudi Hussein, TuUl - Roni Berg, KNK 2-1
D45 Eemeli Tähkä, HSC - Iiro Oikkonen, MiNy R
Y+91 Joni Tuomainen, JyNy - Sakari Laurila, RSG RSC 1.erä
B48 Rasmus Hatanpää, EKH - Panu Syväluoma, RSG 3-0
A69 Atte Niskakoski, ReiVo - Valtteri Nordensved, KaSi 3-0
C45 Tuukka Pelander, PoNs - Danilo Nieizviestnykh, MiNy 3-0
C48 Kaius Karismo, VN - Jens Laitila, KNK 2-1
B60 Tuomas Alanko, YTK - Omid Faryes, SWE 3-0
TB63 Lia Pukkila, VN - Höbe-Liis Veskimäe, PoNs RSC 2. erä
B54 Kevin Bohm, SWE - Jere Häggqvist, VN 2-1
CT63 Ida Flink, VN - Kia Kalliola, LaLa R
B48 Arnas Gerillas, SWE - Valtteri Heiskanen, VäBT 3-0
B70 Ilja Kamenski, LaKa - Kaarlo Koponen, VN 3-0
A60 Anton Poropudas, JäKK - Kerim Kadurov, HeTa 2-1
A60 Jesse Pihkola, LaKa - Timor Hassani, SWE 3-0
A64 Sajjad Ali Rezari, JäKK - Urho Ruokoski, MiNy 3-0
B70 Daniel Vähä-Antila, LaKa - Roope Hinkkanen, RiKK 3-0
N51 Mia Salokannel, TuTe - Noora Kosonen, HeTa 2-1
N57 Anna Jutila, HeTa - Niina Saaranen, HSC 3-0
N64 Elisabeth Kauremaa, KNK - Neilikka Hiltunen, TTN 3-0
N69 Sanna Sumen, TuusNy - Laura Säisänen, VäBT 2-1
Y60 Santeri Kemppainen, KalvI - Taha Al-Mandi, RoRe 3-0
Y64 Rahimi Nasrullah, TuUl - Mikael Syrjä, RSG 2-1
Y64 Karrar Hleil, KNK - Esin Egra, RSG 2-1
Y69 Karri Lohi, KalvI - Bashi Warsame, YTK 3-0
Y75 Teemu Rothberg, RSG - Aukusti Jokinen, RSG 2-0
Y75 Benjamin Gripenberg, VN - Jere Ahonen, KNK 2-1

Ruskiksen parhaana palkittiin Anton Poropudas
Paras juniori Kevin Bohm
Naisten paras Mia Salokannel

Mestari veteraaninyrkkeilijät palkitsi erikoispalkinnollaan Lia Pukkilan ja Daniel Vähä-Antilan.

Seuraavat Skabat syksysyllä. Kiitos kaikille.
0 x
Vastaa Viestiin