Mä kanssa ihmettelen sitä, kun sillä sanotaan olevan karismaa. Minusta se on aika nollan karisman kaveri ja aina sellainen olo, että joku paikallinen Jari Sarasvuo on prepannut sitä ja sitten se lausuu ulkomuistista noita elämänviisauksia joihin ei kuitenkaan oikeasti usko.HanoiRocker kirjoitti: ↑19.07.2019 00:15Jaahas, nyt tuli sitten Joshualta kunnon jeesusteluvideo tyyliin Lewis Hamilton. Hyi helvetti. En ole tykännyt Wilderista koskaan, mutta nyt toivon että Bronze Bomber nukuttaa tämän Jeesus 2.0:n kunnolla. Jos siis ikinä kohtaavat.
Voiko feikimpää kaveria olla?
Nyt todella mitataan sen pään pitävyyttä, koska kyllähän sillä on kaikki edellytykset edelleen Ruiz voittaa, kunhan ei missään tapauksessa lähde sen kanssa iskukilpailuun lähietäisyydellä. Ainakaan ennen kuin Ruiz on varmasti sekaisin.
Tosin en ihmettele, että miksi se luuli voiton olevan enään yhden hyvän iskun päässä. Ensin tiputtaa kaverin todella hyvällä koukulla ja sitten saa vielä oikein kunnolla oikean perille. Ruiz kyllä näyttää sellaiselta kaverilta, että kehätuomarin olisi varmasti syytä keskeyttää se matsi ajoissa, jos Ruiz on saamassa selkäsaunaa, koska se kaveri kyllä pystyy varmaan nousemaan ylös joka ikinen kerta.